رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور- سنندج

پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ 22:23
خراسان رضوی بعنوان قهرمانی دست یافت
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات
رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور روزهای 28و 29 اردیبهشت ماه با حضور 476 کشتی گیر در سالن شش هزار نفری 22 گولان شهرستان سنندج استان کردستان برگزار و در پایان تیم خراسان رضوی با 128 امتیاز بعنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر و تیم های برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

35 کیلوگرم: 1- امیررضا طهماسب پور (مازندران) 2- محمدمهدی رجایی (لرستان) 3- محمدجواد عنایتی راد (آزاد) و حسین حیدری (کهگیلویه و بویراحمد) 5- مانی امجدی (آزاد) و علی مهدویان (خوزستان) 7- مهدی پلاشی (کرمان) 8- ابوالفضل اسدیان (آزاد) 9- علی مرادی (همدان) 10- مانی قادری (خراسان شمالی)

38 کیلوگرم: 1- محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) 2- امیرحسن کوهساری (گلستان) 3- امیرعباس اخوان (مازندران) و علیرضا امیری (فارس) 5- حسام قنبری (لرستان) و امیرسالار صدیقی (خوزستان) 7- علیرضا غریبی (کهگیلویه و بویراحمد) 8- امیر خزایی علی آباد (آزاد) 9- متین کتولی (آزاد) 10- علی اصغر مصطفایی (کرمان)

41 کیلوگرم: 1- عرفان بخت آور (خراسان رضوی) 2- علی غریبی (آزاد) 3- آرمین قولی گله (آزاد) و حسین قادری (قم) 5- ماهان گل انبوه (فارس) و امیرحسین نعیمایی (آزاد) 7- احمد بدرالدینی (آزاد) 8- زانا رسولی (کردستان9 9- سیوان مهربانی (البرز) 10- امیرعلی افغانی پور (کرمان)

44 کیلوگرم: 1- حسین میرآقایی (البرز) 2- امیرحسین کوهساری (گلستان) 3- امیرعلی رضوی (خراسان رضوی) و طاها فلامرزی (اروند) 5- شایان احمدی (کردستان) و محمدمعراج مهمدی (آزاد) 7- پیمان شکرپور (ایلام) 8- عبدالرحیم وحیدفر (بوشهر) 9- ابوالفضل آزادی (فارس) 10- ابوالفضل کریمی (خوزستان)

48 کیلوگرم: 1- ایمان حسینی (خراسان رضوی) 2- طاها پورصفری (تهران) 3- مصطفی حسینوند (آزاد) و ابوالفضل ضرونی (اصفهان) 5- ابوالفضل گیلردی (آزاد) و سامان گل انبوه (فارس) 7- محمدمهدی جمالی (خراسان شمالی) 8- امیرعلی ملکی (آزاد) 9- حسام بویری (آزاد) 10- ابوالفضل چوگانی (آزاد)

52 کیلوگرم: 1- امیرعلی حیدری (تهران) 2- متین ابدالی فر (توابع تهران) 3- آرتین لفوتی (مازندران) و ایلیان علیخانی (فارس) 5- کمیل طبری (آزاد) و امیرعلی سارانی (سیستان و بلوچستان) 7- عرشیا حسینی (آزاد) 8- امیرحسین خدادادی (اروند) 9- علیرضا سعادتی فر (گلستان) 10- علیرضا یکتن (گیلان)

57 کیلوگرم: 1- امیرمهدی سعیدی نوا (قم) 2- محمد کاظمی (خوزستان) 3- مصطفی جان محمدی (توابع تهران) و امیرعباس سروری (آزاد) 5- طاها کشیر (گلستان) و محمدرضا مریدی (آزاد) 7- امیررضا جاویدپور (خراسان رضوی) 8- اسماعیل نبوی (آزاد) 9- متین قهرمانی (خراسان شمالی) 10- علی بابازاده (آذربایجان غربی)

62 کیلوگرم: 1- علیرضا محمدحسینی (آزاد) 2- علی معتمدی (خراسان رضوی) 3- آرشام عظیمی (آزاد) و مهرداد قسمتی (اردبیل) 5- امیرمهدی یعقوبی (چهارمحال و بختیاری) و حامد تاری (آزاد) 7- محمدرضا رکنی (آزاد) 8- ابوالفضل اسکندری (فارس) محمد اشرفی (آذربایجان غربی) 10- پرهام مویدی (هرمزگان)

68 کیلوگرم: 1- عمادرضا محسن نژاد (آزاد) 2- محمدرضا بختی (تهران) 3- مسلم حسینوند (خوزستان) و آریا اندیشه (گلستان) 5- امیرمحمد شکوری (کرمان) و مهرداد افسانه (آزاد) 7- حسین مختاری (آذربایجان شرقی) 8- محمد سجادی فرهادی (توابع تهران) 9- مجتبی مولایی (اروند) 10- امیرحسین میرزاده (مازندران)

75 کیلوگرم: 1- علی میکاییلی (قم) 2- ایوب حسینوند (خوزستان) 3- دانیال ایزدی (اردبیل) و مانی فتحعلی (آزاد) 5- یزدان دل روز (آزاد) و مهدی بالی (مازندران) 7- رضا خدابخش (چهارمحال و بختیاری) 8- ابوالفضل دوست محمدی (اصفهان) 9- سامان محمدزاده (آزاد) 10- آبتین داسیان (کردستان)

85 کیلوگرم: 1- محمدمهدی درخشان (فارس) 2- امیرابوالفضل لطفی (تهران) 3- امیرعباس پناهی (آزاد) و علیرضا شنبدی (بوشهر) 5- محمدمهدی فروتن (گیلان) و ابوالفضل دورانی (خراسان رضوی) 7- امیرحسام ذوالقدری (آزاد) حسین اسماعیلی (آزاد) امیرحسین عزیزی (آزاد) 10- علی سیفی (آزاد)

100 کیلوگرم: 1- متین ولدی (کردستان) 2- علی اصغر دادبخش (آزاد) 3- علی اکبر یافته (خوزستان) و علی اصغر ملک زاده (تهران) 5- امیرحسین عزیزی (ایلام) و عماد مصطفائی (کرمانشاه) 7- ابوالفضل صابرنژاد (اروند) 8- محمدسینا غضنفری زاده (گیلان) 9- منوا مارگوسیان (اصفهان) 10- دانیال دلاوری (مازندران)

رده بند تیمی: 1- خراسان رضوی 128 امتیاز 2- تهران 100 امتیاز 3- خوزستان 92 امتیاز 4- فارس 85 امتیاز 5- مازندران 69 امتیاز 6- گلستان 69 امتیاز 7- قم 65 امتیاز 8- کردستان 43 امتیاز 9- توابع تهران 41 امتیاز 10- منطقه آزاد اروند 33 امتیاز

لازم به ذکر است در رنکینگ تیمی کشتی گیران سهمیه آزاد با 191 امتیاز در جایگاه اول قرار گرفتند.

نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)