رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور- زاهدان

پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ 20:49
نتایج مسابقات رده بندی و فینال مشخص شد
تیم خوزستان بعنوان قهرمانی رسید
رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات
رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی، گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید میرحسینی شهید شاخص استان طی روزهای 24 و 25 آذرماه در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و در پایان تیم خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رده بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر استت:

1- خوزستان 126 امتیاز 2- تهران 120 امتیاز 3- مازندران 92 امتیاز


نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:

55 کیلوگرم:
فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) - مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده
رده بندی:
مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده 7 – کیانوش شمشیری (توابع تهران) 5
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

60 کیلوگرم:
فینال: حسین جاویدی (فارس) 3 – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده 6
رده بندی:
احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده 8 – عرفان جرکنی (تهران) صفر
امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده 10 – محمد جانقلی (قم) صفر

63 کیلوگرم:
فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) - شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده
رده بندی:
رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده 10 – رضا مردی (قم) 2
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)

67 کیلوگرم:
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده 9
رده بندی:
سجاد دالوند (لرستان) 1 – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده 9
سعید ارجمند (فارس)، برنده 8 – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر

72 کیلوگرم:
فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده 3- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3
رده بندی:
محمدرضا رستمی (فارس)، برنده 9 (ضربه فنی)  جواد صبری پور (اصفهان) صفر
امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده 11 – حسین محمودی (تهران) صفر

77 کیلوگرم:
فینال: امید زالی (توابع تهران) 10 – برومند اصلان (لرستان)، برنده 11
رده بندی:
حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده 9- مهدی عباسی (زنجان) 9
علی اسکو (مازندران)، برنده 6 – امیررضا بیگلری (مرکزی) 1


82 کیلوگرم:
فینال: عباس مهدی زاده (اصفهان) صفر - محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده 10
رده بندی:
محمدحسین محمودی (تهران)، برنده 9 – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
احمد صلح دوست (فارس)، برنده 10 – سامان عزیزی (کردستان) 9


87 کیلوگرم:
فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده 4 - علی شریفی (خوزستان) 3
رده بندی:
میلاد خسروی (لرستان) 11 – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده 10 (ضربه فنی)
مهرداد بهرامی (تهران)، برنده 7- حسین پاکدین (مازندران) 5



97 کیلوگرم:
فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده 3- حسن قربانی (اصفهان) 1
رده بندی:
وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده 8 – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده 5


130 کیلوگرم:
فینال: مهدی زودآشنا (تهران) 7 - محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده 8 ضربه فنی
رده بندی:
فردین هدایتی (مازندران)، برنده 7 – علیرضا حسنوند (لرستان) 4
سجاد موسوی (خراسان رضوی) 1 – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده 3


نتایج دیدارهای بین نفرات سوم مشترک:

55کیلوگرم:(خراسان جنوبی)مهدی کمالی5(1)- (فارس)سیدآرش نگهداری، برنده10(3)
60کیلوگرم:(سیستان وبلوچستان)امید آرامی، برنده10(3)- (خوزستان)احمدرضا محسن نژاد6(1)
63کیلوگرم:(خوزستان)رضا قیطاسی، برنده 8(4)- (لرستان)اشکان میرکاری0(0)
67کیلوگرم:(فارس)سعید ارجمند، برنده 9(4)- (اصفهان)محمد اسکندری1(1)
72کیلوگرم:(فارس)محمدرضا رستمی7(1)- (مازندران)امیرحسین حاجی پور، برنده17(4)
77کیلوگرم:(مازندران)علی اسکو، برنده 5(3)- (اردبیل)حمید عالی زاده4(1)
82کیلوگرم:(فارس)احمد صلح دوست1(1)- (تهران)محمدحسین محمودی، برنده 5(3)
87کیلوگرم:(تهران)مهرداد بهرامی، برنده 15(4)- (آذربایجان شرقی)ابوالفضل چوپانی6(1)
97کیلوگرم:(لرستان)مهدی خانی چگینی، برنده 6(5)- (خراسان رضوی)وحید دادخواه8(0)
130کیلوگرم:(اردبیل)سجاد مولائی0(0)- (مازندران)فردین هدایتی، برنده3(3)


رده بندی انفرادی:

55 کیلوگرم: 1- مهرگان جهانگیری (خوزستان) 2- رضا خدری (البرز) 3- سید آرش نگهداری (فارس) و مهدی کمالی (خراسان جنوبی) 5- کیانوش شمشیری (توابع تهران) 6- علیرضا حیدریان (اصفهان) 7- مهدی احدی (گیلان) 8- سعید تختائی (خراسان شمالی) 9- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) 10- مهدی کیانی هاشمی (چهارمحال و بختیاری)

60 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) 2- حسین جاویدی (فارس) 3- امید آرامی (سیستان و بلوچستان الف) و احمدرضا محسن نژاد (خوزستان) 5- محمد جانقلی (قم) و عرفان جرکنی (تهران) 7- سید مصطفی رضایی (مازندران) 8- یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) 9- علیرضا غریب دشتی (گلستان) 10- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری)

63 کیلوگرم: 1- شیرزاد بهشتی  طلا (تهران) 2- آرمین محب ثابت (توابع تهران) 3- رضا قیطاسی (خوزستان) و اشکان میرکاری (لرستان) 5- رضا مردی (قم) 6- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) 7- علیرضا اسدی (اصفهان) 8- نوید حیدری (زنجان) 9- محمدرضا آقانیا (مازندران) 10- محمدمهدی کشتکار (فارس)

67 کیلوگرم: 1- سجاد ایمن طلب (مازندران) 2- سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) 3- سعید ارجمند (فارس) و محمد اسکندری (اصفهان) 5- محمد قربان پور (خراسان رضوی) و سبحان دالوند (لرستان) 7- ابراهیم اسحقی (چهارمحال و بختیاری) 8- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) 9- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) 10- پیام رحیمی (کردستان)

72 کیلوگرم: 1- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) 2- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و محمدرضا رستمی (فارس) 5- حسین محمودی (تهران) و جواد صابری پور (اصفهان) 7- بهرام معروف خانی (اردبیل) 8- احمد خرسانی پور (خراسان جنوبی) 9- علیرضا عبدولی (خوزستان) 10- امیرمحمد حسین زاده (توابع تهران)

77 کیلوگرم: 1- برومند اصلان (لرستان) 2- امید زالی (توابع تهران) 3- علی اسکو (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل) 5- امیررضا بیگلری (مرکزی) و مهدی عباسی (زنجان) 7- سینا کبیری (چهارمحال و بختیاری) 8- حسن رضوانی (کرمان) 8- حامد شیخ (سیستان و بلوچستان) 10- علی ایمانی (خراسان رضوی)

82 کیلوگرم: 1- محمدامین احمدپوری (خوزستان) 2- عباس مهدی زاده (اصفهان) 3- احمد صلح دوست (فارس) و محمدحسین محمودی (تهران) 5- سامان عزیزی (کردستان) و امیرمحمد زاکریان پور ( امیرمحمد ذاکریان پور ) (سیستان و بلوچستان الف) 7- امیر شاه پروری (البرز) 8- سامان نجم سهیلی (لرستان) 9- نیاز روشنفکر (کرمان) 10- پدرام نادری (کرمانشاه)

87 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی (قم) 2- علی شریفی (خوزستان) 3- مهرداد بهرامی (تهران) و ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی) 5- حسین پاکدین (مازندران) و میلاد خسروی (لرستان) 7- هاشم محمودی (اردبیل) 8- سعید سیاه پشت (توابع تهران) 9- محمد امیر نامجو (سیستان و بلوچستان) 10- رامین نوری (هرمزگان)

97 کیلوگرم: 1- محمد نصرتی (تهران) 2- حسن قربانی (اصفهان) 3- مهدی خانی چگنی (لرستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی) 5- امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) و امیرحسین کریمی (کرمانشاه) 7- صادق عبدالهی (قم) 8- داود فلاحی (هرمزگان) 9- آرمین صالح (اردبیل) 10- محمد رضایی (مرکزی)

130 کیلوگرم: 1- محمدسروش رنجبر (همدان) 2- مهدی زودآشنا (تهران) 3- سید سجاد مولایی (اردبیل) و فردین هدایتی (مازندران) 5- سجاد موسوی (خراسان رضوی) و علیرضا حسنوند (لرستان) 7- سمکو قربانی (کردستان) 8- محسن بهمنی (مرکزی) 9- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) 10- پارسا نظری (خوزستان)

 

 رده بندی تیمی: 1- خوزستان 126 امتیاز 2- تهران 120 امتیاز 3-مازندران 92 امتیاز 4- لرستان 91 امتیاز 5- اصفهان 82 امتیاز 6- فارس 82 امتیاز 7- قم 73 امتیاز 8- توابع تهران 68 امتیاز 9- خراسان رضوی 66 امتیاز 10- سیستان و بلوچستان 58 امتیاز


نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده می باشد.


دریافت



گالری تصاویر

برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)