مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور- جام یادگار امام (ره)

سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ 18:52
فولادین ذوب آمل بعنوان قهرمانی دست یافت
نتایج کامل مسابقات
مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم فولادین ذوب آمل بعنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در دیدار فینال این رقابت ها تیم فولادین ذوب آمل با نتیجه 6 بر 4 مقابل سینا صنعت ایذه به پیروزی رسید و بعنوان قهرمانی دست یافت.

در دیدار رده بندی نیز تیم اندیشه نگار پارس لرستان با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی گذشت و سوم شد.

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

1- فولادین ذوب آمل 2- سینا صنعت ایذه 3- اندیشه نگار پارس لرستان 4- دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دیدار فینال:

فولادین ذوب آمل  5  -  سینا صنعت ایذه  4  (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی 4 – محمد حسینوند، برنده 13
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور صفر - مهدی محسن نژاد، برنده 8
63 کیلوگرم: سامان عبدولی 1 – رضا عباسی 6
67 کیلوگرم: حسین اسدی 5 – شاهین بداغی، برنده 5
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 11- محمدرضا مختاری 8
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 3 – محمد ناقوسی 1
82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 10 – علیرضا مهمدی 5
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 4 – مهدی ابراهیمی 1
97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 3   -  وحید دادخواه 1
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 8 –  امید محمودی صفر


دیدار رده بندی:

دانشگاه آزاداسلامی 4 – اندیشه نگار پارس لرستان 6  (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور صفر – علی نوربخش، برنده 4
60 کیلوگرم: امید آرامی صفر – عارف محمدی، برنده 9
63 کیلوگرم: حسین جاویدی صفر – علیرضا نجاتی، برنده 9
67 کیلوگرم: سجاد ایمان طلب، برنده 8 – دانیال سهرابی 5
72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده 7- محمد الیاسی 1
77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت صفر – برومند اصلان، برنده 7 (ضربه فنی)
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی 6  (سه اخطاره) – محمدحسین محمودی، برنده 9
87 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان صفر – علی شریفی، برنده 6
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 5 – داود فلاحی 1
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده – پارسا نظری (شرکت نکرد)

دیدارهای نیمه نهایی:

فولادین ذوب آمل 8 - اندیشه نگار پارس لرستان 2 (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده 10- علی نوربخش صفر
60  کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 10- عارف محمدی 1
63 کیلوگرم: ایمان محمدی 3 – علیرضا نجاتی، برنده 3
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 10- دانیال سهرابی 2
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8 – محمد الیاسی صفر
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 5 - برومند اصلان 1
82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 11 – حسین محمودی صفر
87 کیلوگرم:  ناصر علیزاده، برنده 8  - میلاد خسروی صفر
97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 7  - مهدی زودآشنا صفر
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (شرکت نکرد) – پارسا نظری (برنده)


سینا صنعت ایذه 6 – دانشگاه آزاد اسلامی 4  (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده 5 – احمدرضا ناصرپور 1
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 9 – سجاد عباس پور صفر
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 6 – حسین عباسی صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8 - سعید ارجمند 7
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10 – مرتضی پورعیسی صفر
77 کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده 7 – محمدحسین آزرم دخت 2
82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا  1 – جمال اسماعیلی، برنده 3 (ضربه فنی)
87 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 1 – حمیدرضا بادکان، برنده 2
97 کیلوگرم: وحید دادخواه 5 - مهدی بالی، برنده 8
130 کیلوگرم: آرمان علیزاده صفر – امیر قاسمی منجزی، برنده 8

نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)