نسخه چاپی

کیومرث هاشمی: حضور بنا همه را به تکرار قهرمانی امیدوار کرده است

آزادکاران انگیزه و غیرت مثال زدنی خود را به رخ حریفان کشیدند

 • ۱۰:۱۴ ۱۳۹۵/۳/۲۶
 • کیومرث هاشمی گفت: اعضای تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جام جهانی آمریکا عملکرد بسیار خوبی داشتند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم استقبال از اعضای تیم ملی کشتی آزاد که بامداد امروز (چهارشنبه) در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت:  این کمترین کاری است که می توان برای ملی پوشان انجام داد، احساس می کنم با این حرکت می توان به تک تک این عزیزان افتخارآفرین اعلام کرد که زحمات و از جان گذشتگی شان دیده می شود و برای آن ارزش قائلیم.

  وی ادامه داد: اعضای تیم ملی کشتی آزاد با بدنهایی خسته از مصافت طولانی ایران تا آمریکا عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند در آستانه بزرگترین رویداد ورزشی یعنی المپیک ٢٠١٦ ریو، آمادگی، انگیزه و غیرت مثال زدنی خود را به رخ حریفان بکشند.

  هاشمی با اشاره به موفقیت فرنگی کاران کشورمان در جام جهانی شیراز اظهار داشت: مجموعه کشتی همیشه جزو مجموعه های موفق ورزش کشور بوده که طی چند سال اخیر با مدیریت خوب رسول خادم توانسته به نظم و انسجام خوبی نیز دست یاید. حضور محمد بنا و کادر زحمت کش او نیز باعث شده تا همگان به موفقیت و تکرار قهرمانی تیم کشتی فرنگی در کنار آزادکاران با انگیزه امیدوارتر شوند.

  رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه با ابراز امیدواری برای موفقیت کاروان ورزشی کشورمان در بازیهای المپیک ٢٠١٦ خاطر نشان کرد: در این دوره عوامل و ظرفیتهای تشویقی و انگیزشی نسبت به تمامی ادوار گذشته را به مراتب افزایش داده ایم که می توان به افزایش پاداش کسب سهمیه، پاداش نقدی قهرمانی و مدال آوری، ایجاد تقاهم نامه با کفش ملی جهت اهدا کفش طلا، بیمه ایران جهت ایجاد بیمه عمر و بازنشتگی، فروشگاه رفاه جهت ارائه پاداش، خودرو سازی چری جهت اعطای خودرو به مدال آوران و استخدام قهرمانان در کمیته و مجموعه های دیگر اشاره کرد.
  وی در پایان گفت: گرچه قهرمانان کشورمان هدفشان شادی دل مردم میهن عزیزمان است اما تمامی این موارد نیز مهیا شده تا با تمام انگیزه روبروی حریفان قدرتمند و سرسخت خود حضور یافته و به بهترین عناوین دست یابند. به موفقیت کاروان بسیار امیدوارم و مطئنم با توکل بخدا و دعای خیر مردم، کاروان امام رضا(ع) کاروانی موفق خواهد بود.

  http://iawf.ir/lnks/45643/-.aspx