كميته ليگ
شماره : 58642
۱۰:۲۸ ۱۳۹۹/۳/۲۴
ترحمی:

یزد موقعیت مناسبی برای میزبانی از مسابقات دارد
استانداری تمام قد پشت تیم داری در لیگ کشتی ایستاده

احمد ترحمی گفت: یزد موقعیت مناسبی را برای میزبانی از مسابقات کشتی دارد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، احمد ترحمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: استان یزد ظرفیت و پتانسیل خوبی برای ورود به لیگ برتر کشتی دارد. در نشستی هم که با آقای نصیرزاده داشتیم، درباره انسجام و جهت دهی برای ورود یک تیم شایسته به لیگ کشتی بحث شد. پیوند استان یزد با کشتی از زمان حضور پهلوانان قدیمی در این شهر بوده و ورزش زورخانه ای و کشتی در تاریخ یزد ثبت شده‌اند. امیدوار هستیم طبق توافقی که با آقای نصیرزاده داشتیم و مذاکراتی هم که با آقای دبیر انجام خواهیم داد، امسال نماینده خوبی در لیگ برتر داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه یزد ثبت جهانی شده، موقعیت خوبی برای میزبانی از مسابقات دارد. هم تیم های شرکت کننده در لیگ و هم اسپانسر علاقه زیادی به حضور در یزد دارند تا روی آنتن تلویزیون معرفی شوند. ما می‌خواهیم علاوه بر تیمداری در رده بزرگسالان، روی رده‌های پایه هم کار کنیم تا انشالله در سال‌های آینده در رده‌های مختلف یزد صاحب جایگاه در کشتی کشور باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در پایان گفت: استانداری تمام قد پشت این ماجرا ایستاده تا یزد در رشته کم هزینه، نجیب و بی‌حاشیه کشتی تیمداری کند و باعث ایجاد شور و نشاط در استان شود. از نظر من هر هزینه‌ای در ورزش انجام شود، همانند سرمایه گذاری است.


©2011 . All Rights Reserved