اخبار
شماره : 57981
۱۱:۸ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
موسایی:

شیراز آماده ی میزبانی از رقابت های کشتی فرنگی جام تختی است
حضور تماشاگران رایگان خواهد بود
بازوبند پهلوانی استان به امید نوروزی اهداء خواهد شد

محمد موسایی گفت: شیراز آماده ی میزبانی از چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی است.

رئیس هیأت کشتی استان فارس در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: پنج شنبه و جمعه هفته آینده میزبان رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز هستیم و روند کارها به شکل مناسبی پیگیری شده و آماده میزبانی از این مسابقات هستیم.

موسایی تصریح کرد: جلسه ای در مورد برگزاری این مسابقات در استانداری برگزار شد و دستور همکاری نهادهای ذیربط از جمله شهرداری داده شده است.

وی ادامه داد: ضمن اینکه اداره ورزش و جوانان استان نیز در امر برگزاری این مسابقات مساعدت های لازم را با ما خواهد داشت.

موسایی در مورد محل برگزاری این مسابقات تصریح کرد: این رقابت ها در سالن شهید دستغیب شیراز با ظرفیت تقریبی 3 هزار نفر برگزار خواهد شد و تماشای مسابقات برای عموم مردم رایگان می باشد.

وی در مورد محل اسکان تیم ها گفت: هتل های پنج ستاره را برای کشتی گیران و عوامل درنظر گرفته ایم و با توجه به امکانات شهر شیراز، پذیرایی مناسب از شرکت کنندگان در جام تختی انجام خواهد شد. ضمن اینکه اگر فرصت شود،کشتی گیران از مکان های تاریخی و فرهنگی شیراز نیز بازدید خواهند کرد.

وی با اشاره به پخش مستقیم صبح و بعد از ظهر این مسابقات از شبکه استانی فارس تصریح کرد: از مسئولان صدا و سیمای استان به دلیل حمایت ویژه از ورزش کشتی تشکر می کنم. قرار است مسابقات صبح و عصر از شبکه استانی و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما به صورت مستقیم برای علاقمندان به کشتی پخش شود.

موسایی در مورد شرایط کشتی در استان فارس اظهار داشت: رشته کشتی به خصوص کشتی فرنگی در استان فارس بسیار مورد علاقه است و ما قهرمانان خوبی در این رشته داریم که امید نوروزی قهرمان المپیک و جهان بعنوان تنها ورزشکار جنوب کشور محسوب می شود که مدال طلای المپیک را در کارنامه قهرمانی خود دارد.

وی ادامه داد: در رقابت های جام تختی نیز محمدرضا گرایی، میثم دلخانی و محمدرضا رستمی از نفرات مطرح ما هستند که به روی تشک خواهند رفت.

رئیس هیأت کشتی استان فارس گفت: قرار است در جریان این رقابت ها بازوبند پهلوانی استان طی مراسمی به امید نوروزی اهداء شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم شیراز بسیار مهمان نواز و خونگرم هستند و امیدوارم میزبان خوبی برای چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در این شهر باشیم.

©2011 . All Rights Reserved