اخبار
شماره : 55694
۸:۵۷ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
پس از تلاش های فدراسیون کشتی ترکیه

مشکل طاها آکگول حل شد
تمرین مشترک با سنگین وزن های گرجستانی

طاها آکگول آزادکار سنگین وزن کشور ترکیه تمرینات مشترک خود را با کشتی گیران گرجستانی پیگیری می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، طاها آکگول که مدال طلای المپیک 2016 ریو و چندین مدال طلا، نقره و برنز جهان را در کارنامه ورزشی خود دارد در سال گذشته نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد و به دلیل نبود حریف تمرینی مناسب در ترکیه به فدراسیون این کشور درخواست دعوت از چند کشتی گیر خارجی برای انجام تمرینات مشترک را داد.

پس از پیگیری ها و تلاش های فدراسیون کشتی ترکیه، لوان بریانیدزه، گئورگی مشویدیشویلی و داوید مودزمانشویلی سه سنگین وزن گرجستانی برای انجام تمرینات مشترک با آکگول در ترکیه حضور یافتند.

آکگول در مورد حضور این کشتی گیران گفت: بزرگترین مشکل من حریف تمرینی بود و فکر می کنم که کشتی گیران سنگین وزن گرجستان بسیار موفق هستند و من برای اینکه بتوانم بار دیگر در المپیک صاحب مدال شوم نیاز به تمرینات مناسب دارم و خوشحالم که با این سه کشتی گیر تا المپیک 2020 توکیو تمرین خواهم کرد.

موسی آیدین رئیس فدراسیون کشتی ترکیه نیز در این مورد گفت: کشور ما سال ها در کشتی موفق بوده و ما نتایج خوبی در المپیک 2016 برزیل بدست آوردیم. بنابراین ما از مسئولیت های خود آگاه هستیم و روز و شب کار می کنیم تا ورزشکارانمان موفق شوند، طاها آکگول از حضور این 3 کشتی گیر گرجستانی بسیار راضی است و معتقد است با برگزاری تمرینات مشترک با آن ها ما را صاحب یک مدال طلا در المپیک 2020 توکیو خواهد کرد.

©2011 . All Rights Reserved