اخبار
شماره : 52494
۱۳:۲۴ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
با حضور جمعی از پیشکسوتان کشتی و دبیر فدراسیون

سالن زنده یاد توفیق جهانبخت بازگشایی شد

سالن زنده یاد توفیق جهانبخت با حضور جمعی از پیشکسوتان و رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، صبح امروز و با حضور جمعی از پیشکسوتان و دبیر فدراسیون کشتی سالن زنده یاد توفیق جهانبخت پس از بازسازی و مرمت، بازگشایی شد.

در مراسم بازگشایی سالن توفیق جمعی از پیشکسوتان از جمله محمدعلی صنعتکاران دارنده مدال طلا و نقره جهان و برنز المپیک و رییس اسبق فدراسیون، ابراهیم جوادی دارنده مدال های طلای جهان و برنز المپیک، پرویز سیروس پور رئیس اسبق فدراسیون کشتی، عسکری محمدیان دارنده مدال های نقره جهان و المپیک، پرویز عرب دبیر اسبق فدراسیون کشتی به همراه رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی حضور داشتند.
سالن زنده یاد توفیق جهانبخت یکی از از قدیمی ترین سالن های کشتی تهران محسوب می شود که در گذشته محل تمرین تیم های ملی کشتی بوده است.
همچنین کمیته‌های پیشکسوتان، کشتی‌های سنتی و کمیته‌ استعدادیابی از فدراسیون کشتی‌ به این مکان انتقال می‌یابند. ساختمان اداری سالن توفیق جهانبخت نیز به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفته است و آماده بهره‌برداری است.
این سالن هم اکنون زیر نظر فدراسیون کشتی با مدیریت علی رفوگر، محل تمرین تیم های ملی کشتی سنتی آقایان، تیم ملی بانوان و پیشکسوتان می باشد.

©2011 . All Rights Reserved