نسخه چاپی

دور رفت رقابت های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی – جام یادگار امام (ره)

نتایج دیدارهای صبح روز نخست مشخص شد
  • ۱۳:۴۲ ۱۳۹۹/۷/۲۳
  • مسابقات دور رفت رقابت های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از صبح امروز چهارشنبه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است و فرداشب به پایان می رسد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، صبح امروز و در دور اول و دوم این مسابقات 4 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:


    بازار بزرگ ایران با نتیجه 9 احتشام گستر خوزستان 1
    دانشگاه آزاد اسلامی 7 -  تیم صبا نور کردستان 3
    صبانور کردستان 10- احتشام گستر کارون صفر
    دانشگاه آزاد اسلامی 6- شهدای مقاومت قم 4

    نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

    بازار بزرگ ایران 9 – احتشام گستر خوزستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 9 - احمد ناصرپور صفر
    60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 8 – عباس چنانی صفر
    63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- امین قائدی صفر
    67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 9، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم 2
    72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 9- سیاوش منصور ینگجه صفر
    77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 9- امیرحسین حسینی صفر
    82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 8- نیما پاپی صفر
    87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- آرشام بهرام زاده، برنده 3
    97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 7 – علیرضا اکبری سامانی 1
    130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 2- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

    دانشگاه آزاد اسلامی 7  –  صبانور کردستان  3 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 7- محمد حسینوند 5
    60 کیلوگرم: امید آرامی 5- محمد نوربخش، برنده 10
    63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 5، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
    67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور 4- سعید ارجمند، برنده 8
    72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده 2
    77 کیلوگرم: برومند اصلان، برنده 4- مجید خلیلی 1
    82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 3- حمیدرضا بادکان 3
    87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 3 – یوسف قادریان 3
    97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9- سامان عزیزی صفر
    130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6- شهاب قوره جیلی 2


    صبانور کردستان 10 – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8- احمدرضا ناصرپور 2
    60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8- عارف محمدی صفر
    63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9، ضربه فنی- امی علیایی صفر
    67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 5- محمد سلطانی 3
    72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8- رضا ساکی 3
    77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 8- مسعود کاووسی صفر
    82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 8- نیما پاپی صفر
    87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 13- سعید کریمی زاده 3
    97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- علیرضا اکبری سامانی 1
    130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر

    دانشگاه آزاد اسلامی  6– شهدای مقاومت بسیج قم 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 9- محمدمهدی جواهری صفر
    60 کیلوگرم: رضا گران 3 – محمد جانقلی، 9
    63 کیلوگرم: حسین عباسی، برنده 10- فرید سیرتی 2
    67 کیلوگرم: بهرام معروف خانی 2- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 4
    72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده 5
    77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 10، ضربه فنی – محمدحسین جلالی 2
    82 کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده 9- امیر رضایی صفر
    87 کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده 1- علی زینتی رفاه صفر
    97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 7- محمدصادق عبدالهی 4
    130 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 1- امیرمحمد بیات، برنده 2
    http://iawf.ir/lnks/59113/-.aspx