• رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک- قزاقستان

   قاسمی منجزی از سد قهرمان جهان از روسیه گذشت
   نجاتی در مبارزه دوم به پیروزی رسید

   • ۱۲:۸ ۱۳۹۸/۶/۲۵
   امیر قاسمی منجزی و علیرضا نجاتی در مبارزه دوم خود در مسابقات سه وزن سوم (پایانی) رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان به پیروزی رسیدند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات سه وزن پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک از صبح امروز (دوشنبه) در سالن باریس شهر نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است.

   نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:


   در وزن 60 کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر سیداله تاژایف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل هایتم محمود از مصر با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید. وی در دور بعد با کیم سئونگ هاک از کره جنوبی کشتی می گیرد.

   در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر و در کمتر از 2 دقیقه کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان از کره جنوبی را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد به مصاف الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان می رود.

   در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور نخست با نتیجه 3 بر یک از سد استپان داوید از چک گذشت وی در دور بعد مقابل سرگئی سیمینوف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی رسید.


اتوماسیون اداری ژوبین