• رقابت های کشتی فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور- تهران

      استان تهران بعنوان قهرمانی گروه های پنج گانه دست یافت
      رده بندی انفرادی و تیمی مسابقات

      • ۱۷:۳۴ ۱۳۹۸/۶/۸
      استان تهران قهرمان رقابت های کشتی فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور در مجموع نتایج گروه های پنج گانه شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه امامت و ولایت جام غدیر روزهای 6 تا 8 شهریورماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان و در مجموع رقابت های پنج گروه تیم استان تهران با 459 امتیاز بعنوان قهرمانی دست یافت و تیم های مازندران و کردستان به ترتیب با 263 و 258 امتیاز دوم و سوم شدند.

      اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

      گروه A
      62 کیلوگرم: 1- حسین خدابنده لو (قم) 2- محسن امین الرعایاتی (اصفهان) 3- محمد مرادی (کرمانشاه) و امیر اولیاء (تهران)
      70 کیلوگرم: 1- امیر فرودی (کردستان) 2- مصطفی شمالی نسب (خوزستان) 3- اکبر نوربخش (کرمان) و عبدالرضا مرادیان (خراسان جنوبی)
      78 کیلوگرم: 1- نورالدین رضایی (کرمانشاه) 2- جواد ماشاء اله (اصفهان) 3- رضا موسوی (البرز) و حمید تقوی (آذربایجان شرقی)
      88 کیلوگرم: 1- مرتضی حیدری (چهارمحال و بختیاری) 2- محسن زروار (ایلام) 3- ابوذر چریکی (اصفهان) و ناصر سلیمانی (البرز)
      100 کیلوگرم: 1- محمدصادق خوشنودی (کردستان) 2- مهرداد امندی (زنجان) 3- اکبر کبابی (خوزستان) و رضا خلیلی (تهران)
      130 کیلوگرم: 1- علیرضا اکبری (مازندران) 2- ابوذر علی یاری (تهران) 3- حسین پیررسول زاده (اردبیل) و روح اله قلاوند (خوزستان)

      گروه B
      62 کیلوگرم: 1- محمدرضا مستعان (اردبیل) 2- مهدی افتخاری (تهران) 3- محمد پارسایی (فارس) و بیژن غریب زاده (اصفهان)
      70 کیلوگرم: 1- آزاد علی محمدپور (کردستان) 2- سید فاضل حسینی (البرز) 3- ابوالفضل حجتی نژاد (تهران) و نقی درتومی (خراسان شمالی)
      78 کیلوگرم: 1- فرزاد حیدری (خوزستان) 2- حمید طاهرزاده (تهران) 3- رسول مقیمی (چهارمحال و بختیاری) و مظفر سلطانی (کردستان)
      88 کیلوگرم: 1- شهرام مهدی زاده (تهران) 2- بهزاد عبدالوند (لرستان) 3- عباس قربانی (آذربایجان شرقی) و محمد عباسی (اصفهان)
      100 کیلوگرم: 1- کریم سعادتی فر (آذربایجان شرقی) 2- بهروز کریمی (قزوین) 3- سعید ناصح (خراسان رضوی) و نعمت آذرافروز (گیلان)
      130 کیلوگرم: 1- رضا علی اصغری (گیلان) 2- سیدعلی رضوی (آذربایجان غربی) 3- علی حاج جعفری (تهران) و غلامرضا سیاوشی (گلستان)

      گروه C
      62 کیلوگرم: 1- فرخ هدایتی (خوزستان)  2- مجید میرزایی (چهارمحال و بختیاری) 3- علیرضا شریفی (اصفهان)
      70 کیلوگرم: 1- جواد کمالی (تهران) 2- ناصر کلهر (خوزستان) 3- هادی ابراهیمی (گیلان)
      78 کیلوگرم: 1- محمد رحیمی (توابع تهران) 2- حسین نجفی (تهران) 3- حمید صباحی مقدم (اروند) و رحیم تیمورنژاد (مازندران)
      88 کیلوگرم: 1- سلیم لسانی (اردبیل) 2- بابک ستوده (خوزستان) 3- سهراب شفیعیان (لرستان) و هادی دلاوری (تهران)
      100 کیلوگرم: 1- علیرضا رسولی (گیلان) 2- سعید یزدانی (مازندران) 3- عزت اله صبوری (تهران)
      130 کیلوگرم: 1- بهاء الدین کریم زاده (کردستان) 2- کامبیزملک پور (مازندران) 3- احمد مهندسی (فارس)

      گروه D
      62 کیلوگرم: 1- محمد نیک نژاد (گیلان) 2- اسداله جلالی (کرمانشاه) 3- محمدرضا اکبری (اروند)
      70 کیلوگرم: 1- مجید شاهسوارانی (مرکزی) 2- حسین رشیدی (آذربایجان غربی) 3- عباس عزتی (کردستان)
      78 کیلوگرم: 1- محمدرضا کاتوزی فر (تهران) 2- رحیم بولحسنی (توابع تهران) 3- حسنعلی نبی زاده (سمنان) و سیف اله مامویی (کردستان)
      88 کیلوگرم: 1- امیرهوشنگ سلیمانی (تهران) 2- محمدعلی اسلامی (توابع تهران) 3- علی میرزا ورمزیار (اروند) و محمد کاوه پور (مرکزی)
      100 کیلوگرم: 1- جهانگیر مقدم نژاد (کردستان) 2- ربیع مشایخ (تهران) 3- مهرداد امیدوند (توابع تهران) و علیرضا دهقانی (اصفهان)
      130 کیلوگرم: 1- اصغر مارانی (اصفهان) 2- حسین شعبه ازبان (تهران) 3- سید رمضان میرزا زاده (مازندران)

      گروه E
      62 کیلوگرم: 1- حسینعلی آزادی (کردستان) 2- منوچهر حاجی زاده (فارس) 3- کاظم عسگردون (مازندران)
      70 کیلوگرم: 1- حمیدرضا احمدی (مازندران) 2- سیاوش رزاری (کردستان) 3- علیرضا دایی زاده (اصفهان) و عباس مجدآبادی (تهران)
      78 کیلوگرم: 1- هرمز الماسی (تهران) 2- غفار سروش نژاد (فارس) 3- منوچهر حسنی (گیلان) و عباس محمدی (مرکزی)
      88 کیلوگرم: 1- فرامرز بوداغی (مازندران) 2- بیژن رضایی (کرمانشاه) 3- سید مرتضی مرتضوی (گیلان) و بختیار خوش طینت (تهران)
      100 کیلوگرم: 1- علی کهندل (تهران) 2- عباس آموزنده کار (توابع تهران) 3- ابوطالب فتحی (مازندران)
      130 کیلوگرم: 1- جلیل جباری (آذربایجان غربی) 2- حسن محمدی (تهران) 3- احمد دباغ زاده (توابع تهران)

      رده بندی تیمی: 1- تهران 459 امتیاز 2- مازندران 263 امتیاز 3- کردستان 258 امتیاز 4- اصفهان 22 امتیاز 5- کرمانشاه 200 امتیاز 6- خوزستان 196 امتیاز

      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:


اتوماسیون اداری ژوبین