• رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور

      هیأت کشتی خراسان رضوی بعنوان قهرمانی دست یافت
      پاس هیأت کشتی نکاء و آسانسور و پله برقی بهران دوم و سوم شدند
      نتایج کامل دیدارهای برگزار شد

      • ۲۱:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۱
      تیم هیأت کشتی استان خراسان رضوی با غلبه بر تیم پاس هیأت کشتی نکاء بعنوان قهرمانی رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد سال 1398 دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دیدار فینال رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد، عصر امروز (جمعه) در محوطه باز جلوخان آرامگاه فردوسی در شهر توس برگزار شد و تیم های هیأت کشتی استان خراسان رضوی و پاس هیأت کشتی نکاء مازندران به مصاف هم رفتند و در پایان دو تیم در برد انفرادی 5 بر 5 و در امتیاز مثبت 20 بر 20 برابر شدند. اما با توجه به امتیاز فنی 54 تیم خراسان رضوی برابر امتیاز فنی 46 تیم پاس، تیم هیأت کشتی استان خراسان رضوی قهرمانی این دوره از مسابقات شد.

      در دیدار رده بندی نیز تیم آسانسور و پله برقی بهران با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم فالکون لاریم جویبار گذشت و سوم شد. تیم جویبار هم بعنوان چهارم رسید.

      نتایج انفرادی دیدار فینال به شرح زیر است (اسامی تیم پاس نکاء در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: صابر خانجانی 1- علیرضا سرلک، برنده 11
      61 کیلوگرم: دانیال حجتی، برنده 5- محمد رمضان پور 3
      65 کیلوگرم: مهران شیخی، برنده 10- مهران دارابی صفر
      70 کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری 4- ایمان رحمانی زاده، برنده 5
      74 کیلوگرم: علی اصغر جبلی صفر- حامد رشیدی، برنده 11
      79 کیلوگرم: پیمان حیدری صفر- امید حسن تبار، برنده 7
      86 کیلوگرم: جلال زمان، برنده 11- مصطفی نجفی صفر
      92 کیلوگرم: سینا غلامی، برنده 8- رضا بیات 4
      97 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 5- اسماعیل محمودی 4
      125 کیلوگرم: سیدرضا چراغی 2- علی ابراهیمی، برنده 10
      هیأت کشتی خراسان رضوی: برد تیمی: 5- امتیاز مثبت: 20- امتیاز فنی: 54
      پاس هیأت کشتی نکاء: برد تیمی: 5- امتیاز مثبت: 20- امتیاز فنی: 46


      نتایج انفرادی دیدار رده بندی به شرح زیر است (اسامی تیم بهران در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: محمد طهماسبی، برنده 6 – علیرضا حاتمی 6
      61 کیلوگرم: رضا اسدی پور صفر- محمدباقر میرزایی، برنده 7
      65 کیلوگرم: رحمان رحیم پور 2- علی اکبر زرودی، برنده 6
      70 کیلوگرم: فرهاد نوری، برنده 4- مجتبی عموزاد 1
      74 کیلوگرم: محسن عباسی، برنده 10- مهرشاد اکبری 5
      79 کیلوگرم: سجاد غلامی، برنده 5- امیرحسین فیروزپور 5
      86 کیلوگرم: محمد صفایی 6- مهدی هدایتی، برنده 6 ضربه فنی
      92 کیلوگرم: مسعود خواجه صالحانی 4- محمد علی تبار، برنده 7
      97 کیلوگرم: میثم عبدی، برنده 12- حسین اصغرپور 1
      125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری، برنده 8- علی اصغر اکبری صفر
      آسانسور و پله برقی بهران: برد تیمی: 6- امتیاز مثبت: 21- امتیاز فنی: 57
      فالکون لاریم جویبار: برد تیمی: 4- امتیاز مثبت: 19- امتیاز فنی: 44

      نتایج دیدارهای نیمه نهایی نیز به شرح زیر است:

      پاس هیأت کشتی نکاء 7 - تیم فالکون لاریم جویبار 3 (اسامی تیم فالکون در ابتدا آمده است)
      57 کیلوگرم: علیرضا حاتمی صفر – صابر خانجانی، برنده 3
      61 کیلوگرم: محمدباقر میرزایی 4 - دانیال حجتی، برنده 5
      65 کیلوگرم: علی اکبر زرودی 2 – مهران شیخی، برنده 5
      70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد 1 - مهدی یگانه جعفری، برنده 2
      74 کیلوگرم: مهرشاد اکبری، برنده 4 - عی اصغر جبلی 2
      79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد 4- پیمان حیدری، برنده 6
      76 کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده 5 - جلال زمان 5
      92 کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده 9 - سینا غلامی 2
      97 کیلوگرم: علی زرودی صفر - مجتبی گلیج 11
      125 کیلوگرم: علی اصغر اکبری (حاضر نشد) - سید رضا چراغی، برنده

      آسانسور و پله برقی بهران 4- هیأت کشتی استان خراسان رضوی 6 (اسامی تیم بهران در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: محمد کابلی 1 – علیرضا سرلک، برنده 12
      61 کیلوگرم: رضا اسدی پور 2- محمد رمضان پور، برنده 6
      65 کیلوگرم: پژمان جوربنیان 4 – مهران دارابی، برنده 5
      70 کیلوگرم: محمدرضا سرگو 9 – ایمان رحمانی زاده، برنده 10
      74 کیلوگرم: محمد امیری 2 – حامد رشیدی، برنده 3
      79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده 4- امید حسن تبار 3
      86 کیلوگرم: محمدحسین میرباغبان، برنده 3- مصطفی نجفی 1
      92 کیلوگرم: مسعود خواجه صالحانی، برنده 6- رضا بیات 4
      97 کیلوگرم: میثم عبدی 1- اسماعیل نجاتیان، برنده 1
      125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری، برنده - علی ابراهیمی (حاضر نشد)


اتوماسیون اداری ژوبین