• رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان- استونی

   فروزنده به مرحله نیمه نهایی راه یافت

   • ۱۶:۱۷ ۱۳۹۸/۵/۲۶
   حسین فروزنده به مرحله نیمه نهایی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان راه یافت.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان از ظهر امروز (شنبه) در شهر تالین استونی در حال برگزاری است که حسین فروزنده نماینده وزن 82 کیلوگرم کشورمان به دیدار نیمه نهایی راه یافت.

   نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

   در وزن 60 کیلوگرم میلاد رضانژاد در دور نخست با نتیجه 9 بر یک آزاتجان آچیلوف از ترکمنستان را شکست داد. وی در دور بعد مقابل میروسلاو سولویان از اوکراین با نتیجه 8  بر 7 مغلوب شد و با توجه به شکست این اوکراینی در دور بعد به حریف روس، رضانژاد از دور رقابت ها کنار رفت.

   در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 7 بر 2 کریستین وانزا از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور سوم  با نتیجه 9 بر 4 از سد سرگئی کوتوزوف از روسیه گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. مختاری در این مرحله مقابل پیتون اومانیا از آمریکا با نتیجه 7 بر 3 مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

   در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا رستمی در دور اول با نتیجه 12 بر 7  اوتار ابولادزه از گرجستان را از پیش رو برداشت وی در دور دوم مقابل الماز حسن اوویچ از صربستان با نتیجه 8 بر 2 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رستمی در این مرحله مقابل اولوو غنی زاده از آذربایجان با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.
    
   در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر سانجیت از هند را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر کارن خاچاتریان از ارمنستان را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. وی در این مرحله مقابل ساتوکی موکایی از ژاپن با نتیجه 7 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فروزنده در این مرحله به مصاف ایستوان تاکاس از مجارستان می رود.

   در وزن 97 کیلوگرم  ابوالفضل سیدمهدوی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مارک راگینجر از اتریش را با نتیجه 5 بر یک از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل جرارد کورنیزاک از لهستان با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.

   مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق عصر امروز (شنبه) برگزار می شود.


اتوماسیون اداری ژوبین