• رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان- استونی

   عبدالهی به دیدار رده بندی راه یافت

   • ۱۳:۵۲ ۱۳۹۸/۵/۲۳
   علیرضا عبدالهی به دیدار رده بندی وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان راه یافت.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دیدارهای شانس مجدد پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان ظهر امروز در شهر تالین استونی برگزار شد و دو نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

   در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 از سد داوود علیزالاف از بلاروس گذشت وی در دور  سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 14 بر 7 مغلوب داوید کار از کشور آمریکا شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، نخودی به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه مقابل دیوید بیتانوف از روسیه با نتیجه 6 بر 3 مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

   در وزن ۹۲ کیلوگرم علیرضا عبداللهی در دور نخست با نتیجه 9 بر 2 مغلوب آلان باگایف از روسیه شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها راه یافت. وی ابتدا در این گروه با نتیجه 14 بر 11 پولات پولاتچی از ترکیه را شکست داد و در دور بعد نیز با نتیجه 4 بر صفر از سد آسخاب حمزاتوف از آذربایجان گذشت و راهی دیدار رده بندی شد. عبدالهی در این دیدار مقابل ارطغرل آگجا از آلمان قرار می گیرد.

   امشب و در مسابقات پایانی پنج وزن امیرحسین زارع در وزن 125 کیلوگرم به مصاف ماسون پاریس از آمریکا می رود و علیرضا عبدالهی نیز با آگجا از آلمان کشتی می گیرد.

   در روز نخست این مسابقات تیم ایران توسط امیرحسین مقصودی و عباس فروتن در اوزان 65 و 97 کیلوگرم صاحب مدال طلا و محمدصادق فیروزپور در وزن 70 کیلوگرم صاحب مدال برنز شده بود.


اتوماسیون اداری ژوبین