• هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی کشور

      اسامی داوران و ناظران مسابقات اعلام شد
      برنامه رقابت ها

      • ۱۰:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۲۴
      اسامی داوران و ناظران هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور در شهرهای جویبار، کرج، تهران و بیرجند برگزار می شود.

      اسامی داوران و ناظران و برنامه این مسابقات به شرح زیر است:


      کشتی آزاد:

      گروه الف: دیدار تیم های فالکون لاریم مازندران- شهدای ارتش تهران (سالن مهدی حاجی زاده جویبار- ساعت 18 روز 25 تیرماه)
      ناظر فدراسیون و رئیس کمیته لیگ: مهدی توکلی
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: حبیب استحمامی (تهران)
      سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی داور درجه S1 از تهران
      داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (درجه یک خوزستان) مهدی شهبازی (درجه دو کرمانشاه) عیسی سنگدوبینی (درجه دو گلستان) فرشاد امیری (درجه سه کرمانشاه)

      گروه ب: دیدار تیم های آسانسور و پله برقی البرز- پاس ارگ کیان نکاء (سالن خانه کشتی کرج- ساعت 18 روز 27 تیرماه)
      ناظر فدراسیون و دبیر کمیته لیگ: عبداله فتوحی
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: سهراب دهقان (تهران)
      سرپرست فنی: جواد کریمی داور درجه یک بین المللی از تهران
      داوران بین المللی: مسعود رستمی پور (درجه یک تهران) میلاد قلاوند (درجه دو منطقه آزاد اروند) حمیدرضا فرسیابی (درجه دو تهران) امین تادین (درجه سه خوزستان)


      کشتی فرنگی:

      دیدار تیم های هیأت کشتی استان خراسان جنوبی- هیأت کشتی استان اردبیل (سالن ورزشی حجاب بیرجند- ساعت 18 روز 27 تیرماه)
      ناظر فدراسیون و نماینده کمیته لیگ: محمدحسین تام (خراسان رضوی)
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمد حدادی (تهران)
      سرپرست فنی: محمد مصلایی پور داور درجه S1 از یزد
      داوران بین المللی: داود خوش منظر (درجه یک – تهران) ابوالفضل سبزعلی (درجه دو- تهران) علی خالق زاده (درجه دو – خراسان شمالی) محمدحسین یاراحمدی (درجه سه – چهارمحال و بختیاری)

      دیدار تیم های هیأت کشتی استان تهران- آریوبرزن بهبهان (سالن شهدای هفتم تیر تهران- ساعت 18 روز 28 تیرماه)
      ناظر فدراسیون و نماینده کمیته لیگ: طاهر محمدعلی زنگنه (تهران)
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: علیرضا وحیدیان پور (تهران)
      سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان داور درجه یک بین المللی از البرز
      داوران بین المللی: کوروش تقی زاده (درجه یک بوشهر) ابراهیم یزدان پناه (درجه دو آذربایجان غربی) سید امیر گرمرودی (درجه دو اردبیل) محمد فرومدی (درجه سه البرز)


اتوماسیون اداری ژوبین