• رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو- ترکیه

   تیموری و محبی راهی دیدار رده بندی شدند

   • ۱۸:۱۸ ۱۳۹۸/۴/۲۱
   بهمن تیموری و یداله محبی راهی دیدار رده بندی اوزان 79 و 125 کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه شدند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات روز دوم رقابت های کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه در شهر استانبول ترکیه در حال برگزاری است و در پایان دیدارهای مقدماتی بهمن تیموری و یداله محبی نمایندگان اوزان 79 و 125 کیلوگرم کشورمان راهی دیدار رده بندی شدند.
   بهمن تیموری در وزن 79 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 از سد اندر جوشکان از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل الکساندر درینگر از آمریکا با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. تیموری در دیدار رده بندی به مصاف ابوبکر آباکاروف از آذربایجان می رود.

   یداله محبی در وزن 125 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر عبداله اوماج از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 12 بر صفر مقابل طاها آکگول قهرمان المپیک و جهان از ترکیه مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد. محبی در دیدار رده بندی با دانیل لیگتی از مجارستان کشتی می گیرد.

   مسابقات فینال و رده بندی اوزان فوق فردا شب (شنبه) برگزار می شود.
   در روز نخست این رقابت ها عرفان جعفریان در وزن 57 کیلوگرم با شکست مقابل حریف خود از دور رقابت ها کنار رفت. فردا نیز علی شعبانی و عباس فروتن دو نماینده کشورمان در وزن 97 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.
   تیم ایران با 5 نماینده در این مسابقات شرکت کرده است.


اتوماسیون اداری ژوبین