• رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا- قزاقستان

   ده بزرگی، اسماعیلی، سهرابی و کریمی زاده به دیدار فینال راه یافتند
   میکائیلی زاده در دیدار رده بندی

   • ۱۳:۳۵ ۱۳۹۸/۴/۱۳
   4 کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال و یک کشتی گیر به دیدار رده بندی روز نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا در قزاقستان راه یافتند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز (پنج شنبه) با برگزاری مسابقات 7 وزن در شهر نورسلطان کشور قزاقستان آغاز شد که در پایان دیدارهای مقدماتی امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم، سعید اسماعیلی در وزن 51 کیلوگرم، دانیال سهرابی در وزن 60 کیلوگرم و سعید کریمی زاده در وزن 92 کیلوگرم به دیدار فینال و شاهرخ میکائیلی زاده در وزن 110 کیلوگرم به دیدار رده بندی راه یافتند. مهدی احدی زناب و فرید سیرتی مقدم نمایندگان اوزان 45 و 55 کیلوگرم کشورمان نیز با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

   نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

   در وزن 45 کیلوگرم مهدی احدی زناب در دور نخست با نتیجه 6 بر 5 مقابل هارش از هندوستان مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، احدی زناب از دور رقابت ها کنار رفت.
   در وزن 48 کیلوگرم امیررضا ده بزرگی در دیدار نخست با نتیجه 11 بر صفر اوکه گاوا از ژاپن را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر از سد خودیبردی از تاجیکستان گذشت و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 9 بر صفر سینسیزبایف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد.
   در وزن 51 کیلوگرم سعید اسماعیلی در کشتی نخست با نتیجه 8 بر صفر مقابل لی از کره جنوبی به برتری رسید وی در دور بعد با نتیجه 9 بر صفر کوربایف از قزاقستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.
   در وزن 55 کیلوگرم فرید سیرتی مقدم در کشتی اول با نتیجه 11 بر صفر الحسنات از اردن را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه 2 بر 8 مغلوب پاتیل از هند شد و با توجه به شکست این هندی در کشتی بعد، سیرتی مقدم از دور رقابت ها حذف شد.
   در وزن 60 کیلوگرم دانیال سهرابی در دیدار اول با نتیجه 18 بر 7 ژو از چین را شکست داد و در دور بعد نیز مقابل راوی از هند با نتیجه 8 بر 6 به برتری دست یافت و فینالیست شد.
   در وزن 92کیلوگرم سعید کریمی زاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 از سد سون از چین گذشت وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 5 بر 3 دیبالد از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد.
   در وزن 110 کیلوگرم شاهرخ میکائیلی زاده در دور نخست با نتیجه 4 بر 2 ژیانگ از چین را شکست داد وی در دور بعد با نتیجه 4 بر 2 مغلوب سونو از هند شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار و برای کسب مدال برنز به مصاف یولداشوف از ازبکستان می رود.

   رقابت های رده بندی و فینال اوزان فوق عصر امروز برگزار می شود و مسابقات 3 وزن دیگر فرنگی فردا (جمعه) برگزار می شود.


اتوماسیون اداری ژوبین