• رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد- تهران (تکمیلی)

      نتایج مسابقات مشخص شد
      پیروزی حسن یزدانی بر کامران قاسم پور
      رده بندی نفرات برتر

      • ۲:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۷
      رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در 5 وزن از ساعت 11 صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج این مسابقات به شرح زیر است:


      دور اول:
      وزن 65 کیلوگرم:
      مرتضی قیاسی (لرستان)، برنده 3 – پیمان بیابانی (تهران) 2
      امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده 3 – ایمان صادقی (مازندران) 2
      وزن 74 کیلوگرم:
      محمد نخودی (مازندران)، برنده 4 – سید احمد محمدی (مازندران) 4
      حامد رشیدی (اصفهان) صفر – رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده 4
      وزن 125 کیلوگرم:
      پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برتده 4 - یداله محبی (کرمانشاه) 2
      کمیل قاسمی (مازندران) استراحت
      وزن 97 کیلوگرم:
      علی شعبانی (مازندران)، برنده – علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) حاضر نشد
      حامد طالبی زرین کمر (مازندران) استراحت
      رضا یزدانی (مازندران) استراحت

      دور دوم:
      وزن 65 کیلوگرم:
      ایمان صادقی (مازندران)، برنده 6 – پیمان بیابانی (تهران) 4
      امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده 5 - مرتضی قیاسی (لرستان) 4
      وزن 74 کیلوگرم:
      رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده 9 – سید احمد محمدی (مازندران) 7
      حامد رشیدی (اصفهان)، برنده 4 – محمد نخودی (مازندران) 4
      وزن 97 کیلوگرم:
      حامد طالبی زرین کمر (مازندران) 2 – علی شعبانی (مازندران) برنده 3
      رضا یزدانی (مازندران) استراحت
      وزن 125 کیلوگرم:
      یداله محبی (کرمانشاه)، برنده 6 – کمیل قاسمی (مازندران) 2
      پرویز هادی (آذربایجان شرقی) استراحت

      دور سوم:
      وزن 86 کیلوگرم:
      کامران قاسم پور (مازندران) 3 – حسن یزدانی (مازندران)، برنده 6
      وزن 65 کیلوگرم:
      امیرمحمد یزدانی (مازندران) 1 – پیمان بیابانی (تهران)، برنده 6
      ایمان صادقی (مازندران)، برنده 2 – مرتضی قیاسی (لرستان) 1
      وزن 74 کیلوگرم:
      حامد رشیدی (اصفهان) 7 – سید احمد محمدی (مازندران)، برنده 7
      رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده 5 - محمد نخودی (مازندران) صفر
      وزن 97 کیلوگرم:
      رضا یزدانی (مازندران)، برنده 5 – علی شعبانی (مازندران) 3
      وزن 125 کیلوگرم:
      کمیل قاسمی (مازندران) صفر – پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برنده 4
      یداله محبی (کرمانشاه) استراحت

      رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
      65 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یزدانی (مازندران) 2- ایمان صادقی (مازندران) 3- مرتضی قیاسی (لرستان) 4- پیمان بیابانی (تهران)
      74 کیلوگرم: 1- رضا افضلی (کرمانشاه) 2- سید احمد محمدی (مازندران) 3- حامد رشیدی (اصفهان) 4- محمد نخودی (مازندران)
      86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- کامران قاسم پور (مازندران)
      97 کیلوگرم: 1- رضا یزدانی (مازندران) 2- علی شعبانی (مازندران) 3- حامد طالبی زرین کمر (مازندران)
      125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 2- یداله محبی (کرمانشاه) 2- کمیل قاسمی (مازاندران)


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:


      دریافت


اتوماسیون اداری ژوبین