• رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد- تهران

   سالن 12 هزار نفری محل برگزاری مسابقات شد

   • ۱۴:۴۴ ۱۳۹۸/۴/۲
   رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد روز جمعه 7 تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پیش از این قرار بود این مسابقات در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شود که با تصمیم مسئولان فدراسیون کشتی، این رقابت ها در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

   بر اساس تصمیم کادر فنی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی کشتی و گزینشی المپیک در قزاقستان، در پنج وزن برگزار می شود که زمان برگزاری و اسامی نفرات شرکت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:

   وزن کشی این رقابت ها ساعت 8:30 تا 9 صبح روز 7 تیرماه و بدون ارفاق وزن برگزار می شود و پس از آن مسابقات از ساعت 11 انجام خواهد شد.

   از نفرات شرکت کننده در این رقابت ها تست دوپینگ بعمل خواهد آمد و اگر کشتی گیری در خلال برگزاری از شرکت در این مسابقات انصراف دهد به کمیته انضباطی معرفی خواهد شد.

   شیوه برگزاری این مسابقات متعاقبا از سوی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد اعلام می شود.

   همچنین کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در مورد نتایج این رقابت ها اعلام کرد: کسب مقام اول توسط هرکدام از کشتی گیران در این مسابقات به منزله انتخاب نهایی ایشان جهت حضور در مسابقات جهانی نمی باشد و با توجه به شرایط تمرینی و انضباطی در اردو و تورنمنت های پیش رو اسامی نفرات نهایی در 16 شهریورماه اعلام خواهد شد.

   اسامی نفرات شرکت کننده در این رقابت ها به شرح زیر است:

   65 کیلوگرم: پیمان بیابانی (تهران) امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ایمان صادقی (مازندران)
   74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) رضا افضلی (کرمانشاه) محمد نخودی (مازندران) سید احمد محمدی (مازندران) حامد رشیدی (اصفهان)
   86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) کامران قاسم پور (مازندران)
   97 کیلوگرم: رضا یزدانی – حامد طالبی زرین کمر (مازندران) علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) علی شعبانی (مازندران)
   125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) کمیل قاسمی (مازندران) یداله محبی (کرمانشاه)

   رقابت های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای 23 تا 31 شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می شود.اتوماسیون اداری ژوبین