• دکتر ملک محمدی:

   حسین خانی به دلیل مصدمیت زانو نمی تواند در انتخابی شرکت کند

   • ۱۳:۱۲ ۱۳۹۸/۳/۲۷
   دکتر ملک محمدی دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: مصطفی حسین خانی بعلت مصدومیت شدید نمی تواند در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد که روز 7 تیرماه برگزار می شود، شرکت کند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دکتر ملک محمدی دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی و پزشک تیم های ملی کشتی با بیان این مطلب افزود: حسب درخواست فدراسیون کشتی مبنی بر بررسی آسیب دیدگی مصطفی حسین خانی آزادکار وزن 74 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد، جلسه کمیسیون پزشکی در این مورد با حضور متخصصان و فوق متخصصان پزشکی و این کشتی گیر در محل فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد.
   ملک محمدی ادامه داد: با توجه به بررسی ها و معاینات بعمل آمده کمیسیون به این نتیجه رسید که آقای مصطفی حسین خانی دچار پارگی رباط زانو و همچنین آسیب دیدگی شدید از ناحیه مینیسک است که این مورد منجر به قفل شدن پای ایشان نیز می شود.
   دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: با توجه به مشخص شدن موارد فوق، در نهایت کمیسیون پزشکی اعلام کرد که حضور مصطفی حسین خانی در رقابت های انتخابی با سلامتی ایشان منافات داشته و از حضور در این مسابقات معاف هستند.
   ملک در پایان خاطرنشان کرد: تصمیم گیری در خصوص نحوه و ادامه درمان و همچینن عمل جراحی پا، با نظر مستقیم آقای حسین خانی خواهد بود و فدراسیون پزشکی ورزشی آمادگی نظارت بر روند درمانی و حمایت کامل از ایشان را دارد و امیدواریم که این کشتی گیر عنوان دار کشورمان هرچه زودتر سلامتی خود را بازیافته و به میادین بازگردد.


اتوماسیون اداری ژوبین