• پس از ابراز تمایل غول سنگین وزن کوبایی برای حضور در المپیک 2020 توکیو

   اسکار پینو شانس خود را در کشتی آزاد امتحان می کند

   • ۱:۱۲ ۱۳۹۸/۳/۲۶
   اسکار پینو هیندز فرنگی کار سنگین وزن کوبایی و دارنده مدال برنز دو دوره رقابت های جهانی 2017 فرانسه و 2018 مجارستان قصد دارد برای حضور در المپیک توکیو، شانس خود را در رشته کشتی آزاد امتحان کند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از آنکه میهاین لوپز غول سنگین وزن کوبایی که 3 مدال طلای المپیک 2008 پکن، 2012 لندن و 2016 برزیل و همچنین 5 مدال طلا و 3 مدال نقره جهان و پنجمی المپیک 2004 آتن را در کارنامه دارد، اعلام کرد که می خواهد برای پنجمین بار در المپیک 2020 توکیو به میدان برود و شانس خود را برای کسب مدال طلا در این رقابت ها امتحان کند، اسکار پینو هیندز جانشین وی در تیم کشتی فرنگی کوبا، با توجه به اینکه شاسنی در مقابل این کشتی گیر ندارد به رشته کشتی آزاد رفت.
   اسکار پینو در حال حاضر در دو رقابت جام جهانی کشتی آزاد در کشور روسیه و مسابقات قهرمانی پان آمریکن به میدان رفته است که در رقابت های قهرمانی قاره ی آمریکا نیز صاحب مدال برنز شده است.
   این کشتی گیر سنگین وزن کوبایی به دنبال این است که با حضور در رشته کشتی آزاد سهمیه المپیک 2020 توکیو را بدست آورد تا وی نیز راهی آوردگاه مهم المپیک در کشور ژاپن شود.


اتوماسیون اداری ژوبین