• هفته سوم لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور (همراه با گزارش تصویری)

      تیم های آسانسور و پله برقی بهران و فالکون لاریم پیروز شدند

      • ۲۰:۵۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
      تیم های آسانسور و پله برقی بهران البرز و فالکون لاریم مازندران در هفته سوم لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور به پیروزی دست یافتند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، 2 دیدار باقی مانده از هفته سوم لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور، عصر امروز (چهارشنبه) در شهرهای کرج و جویبار برگزار شد و در پایان تیم های آسانسور و پله برقی بهران البرز و فالکون لاریم مازندران در گروه های ب و الف، به ترتیب با نتایج 7 بر 3 و 6 بر 4 برابر تیم های هیأت کشتی استان تهران و هیأت کشتی استان خراسان رضوی به پیروزی رسیدند.

      نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

      هیأت کشتی استان تهران 3- آسانسور و پله برقی بهران البرز 7 (اسامی تیم تهران در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: ابراهیم چراغی، برنده 3- پوریا اسدی 2
      61 کیلوگرم: میثم فیروزآبادی 5- رضا اسدی پور، برنده 6
      65 کیلوگرم: افشین خوشبخت 2- محمد زمانی، برنده 4
      70 کیلوگرم: سجاد ذبیحی صفر- محمدرضا سرگو، برنده 10
      74 کیلوگرم: علی اکبر طالشی 2- محسن عباسی، برنده 12
      79 کیلوگرم: مرتضی میرزایی3- حمیدرضا زرین پیکر، برنده 4
      86 کیلوگرم: زین العابدین علی مرادی، برنده 7- علیرضا صادقی 5
      92 کیلوگرم: امیررضا فتاحی 2- محمدحسین میرباغبان، برنده 3
      97 کیلوگرم: میثم عبدی، برنده 9 ضربه فنی- امیرحسین شیور 2
      125 کیلوگرم: پدرام جمشیدی 6- امیر یاری، برنده 8
      هیأت کشتی استان تهران- برد تیمی 3- امتیاز فنی: 39- امتیاز مثبت: 17
      آسانسور و پله برقی بهران البر- برد تیمی 7- امتیاز فنی: 56- امتیاز مثبت: 25

      هیأت کشتی استان خراسان رضوی 4- فالکون لاریم مازندران 6 (اسامی تیم خراسان رضوی در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: امیر هراتی 3- محمد خدابخشی، برنده 6
      61 کیلوگرم: محمد مهرآبادی 2- محمدباقر میرزایی، برنده 12
      65 کیلوگرم: مجید ساده 2- شایان حمزه، برنده 12
      70 کلیوگرم: ایمان رحمانی زاده 6- مجتبی عموزاد، برنده 3
      74 کیلوگرم: فریبرز بابائی رکنی 6- مهرشاد اکبری، برنده 6
      79 کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده 12 ضربه فنی- سید محمدحسین اشرفی صفر
      86 کیلوگرم: مصطفی نجفی، برنده 7- علی اکبری 4
      92 کیلوگرم: امیرارسلان تاتاری، برنده 7 ضربه فنی- علی خان پور 5
      97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده 2 ضربه فنی- علی زرودی 2
      125 کیلوگرم: علی ابراهیمی 2- علی اصغر اکبری، برنده 4
      هیأت کشتی استان خراسان رضوی- برد تیمی: 4- امتیاز فنی: 49- امتیاز مثبت 24
      فالکون لاریم مازندران- برد تیمی: 6- امتیاز فنی: 57- امتیاز مثبت: 21

      در گروه الف این رقابت ها تیم شهدای ارتش تهران استراحت داشت و دیدار دیگر گروه ب این مسابقات روز 20 خردادماه برگزار شد که پاس ارگ کیان نکا با نتیجه 8 بر 2 مقابل میزبان خود اتحاد امیرکلا بابل به پیروزی رسید که نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است:

      پاس ارگ کیان نکاء 8- اتحاد امیرکلا بابل 2 (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: افشین رحمانی 1- صابر خانجانی، برنده 6
      61 کیلوگرم: دانیال حجتی 5- محمد رمضان پور، برنده 7
      65 کیلوگرم: مهران شیخی، برنده 3- علیرضا میرشعبانی صفر
      70 کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری، برنده 5 – وحید آهنگری
      74 کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده 3- مرتضی جانعلی زاده 2
      79 کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده 10- علی وطنی صفر
      86 کیلوگرم: جلال زمان، برنده 10- علی بابایی صفر
      97 کیلوگرم: سجاد عزیزی، برنده 4- محمد ساداتی 2
      125 کیلوگرم: سید مهدی هاشمی، برنده 10- علی رضایی صفر
      پاس ارگ کیان نکاء- برد تیمی: 8 – امتیاز فنی 57- امتیاز مثبت:29
      اتحاد امیرکلا بابل- برد تیمی: 2- امتیاز فنی 23- امتیاز مثبت: 9