• رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور- تهران

      مازندران بعنوان قهرمانی دست یافت
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۶:۴۲ ۱۳۹۸/۲/۱۴

      استان مازندران بعنوان قهرمانی رقابت های آلیش بانوان کشور رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور با شرکت 99 کشتی گیر از 22 استان روز 14 اردیبهشت ماه در 6 دور و با انجام 121 کشتی برگزار گردید که در پایان استان مازندران با 107 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و استان های خراسان رضوی و مرکزی به ترتیب با 77 و 69 به ترتیب دوم و سوم شدند.

      اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:


      وزن مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام پنجم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      55 کیلو زهرا یزدانی چراتی مریم طاهرپسندماسوله پگاه سناور سکینه قلی پور زهرا آزادی نیایش دارخال سحر پاشا نیا لیلا میرزایی عادل شیوا رانورد سمیرا قاسم آبادی
      مازندران البرز مرکزی اردبیل کرمانشاه خوزستان توابع تهران زنجان فارس خراسان رضوی
      60 کیلو فاطمه فتاحی جویباری فاطمه نیکبخت رقیه محمودآبادی نوشین تقی لو نیایش جوادی ام البنین محسنی ده یعقوبی شیما عالی محمدی سرابی زهرا محمودی مریم دارابی غزاله احمدی گودینی
      مازندران چهارمحال و بختیاری خراسان رضوی زنجان یزد قم خوزستان مرکزی توابع تهران البرز
      65 کیلو هانیه قدرتی پور هنگامه بهرامی شیرین تولایی سارا رنجبر نگار خاکزار سماء سلیمانی لیلا سالاروند طاهره حصاری الهه روزبه مله سرور سعیدی
      اصفهان البرز خراسان رضوی تهران یزد اردبیل مرکزی خراسان شمالی مازندران خوزستان
      70 کیلو سحر غنی زاده قرا محیا اکبری خضری ندا مرادی گروسی معصومه رضایی عصمت عسگری سیده سارا ساداتی سحر حداد بلوچی الهه سیاه منصوری لیلا امن نژاد عفت سید آبادی
      مازندران خراسان رضوی کرمانشاه البرز مرکزی ایلام گلستان توابع تهران آذربایجان شرقی خراسان جنوبی
      75 کیلو مریم احمدی زهرا ابراهیمی سارا علیپورساروکلائی سعیده رحیمی فاطمه بازوبندی ام البنین کرد هانیه حسن زاده معصومه داخته نگین خدائی بهناز درخشی
      فارس مازندران تهران مرکزی خراسان رضوی خوزستان خراسان جنوبی ایلام کرمانشاه آذربایجان شرقی
      75+ کیلو هانیه عاشوری آسیه شجاعی رقیه صفری سارا آقایی طیبه زینلی نعیمه رئیسی مونا اصغری ابوخیلی سمیرا قورچیان فاطمه کولیوند سحر بیک مرادی
      کرمانشاه خراسان شمالی مرکزی خراسان رضوی یزد گیلان مازندران البرز همدان فارس
      نتیجه تیمی مازندران خراسان رضوی مرکزی البرز کرمانشاه فارس تهران یزد خوزستان خراسان شمالی
      107 77 69 63 54 31 30 30 29 26


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: