• رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان- تهران

      نفرات برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۱۲:۵۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
      نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان روزهای 14 و 15 اسفندماه در محل خانه کشتی محمد بناء مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

      57 کیلوگرم: 1- پوریا ترکمان (تهران) 2- عرفان جعفریان (مازندران) 3- محمد کابلی (البرز) و امیر پرسته (مازندران) 5- محمد خدابخشی (مازندران) و امیر هراتی (خراسان رضوی) 7- احمد شعبانی (سیستان و بلوچستان) 8- عباس قربانپور (مازندران) 9- حمید کیوان (ایلام) 10- علی حافظی پور (لرستان)

      61 کیلوگرم: 1- مهدی شیرازی (توابع تهران) 2- مجید داستان (تهران) 3- حامد رحیمی (البرز) و رضا عرب رودبارکی (گلستان) 5- امیرحسین بدخشی (البرز) 6- مرتضی پورمرتضوی (توابع تهران) 7- امید سرلک (لرستان) 8- حمیدرضا تقی زاده (تهران) 9- حسن عبادی (مازندران) 10- امیرحسین خدابخشی (مازندران)

      65 کیلوگرم: 1- علی اشکیور (مازندران) 2- علی اکبر زرودی (مازندران) 3- مهدی عشقی (مازندران) و علی اکبر فضلی (مازندران) 5- محمد نصیری (قزوین) و سورنا شکریان (مازندران) 7- رضا شیرازی (تهران) 8- ستار عزیزی (لرستان) 9- احمد احمدیان (کرمانشاه) 10-  محمدرضا طهماسب پور (تهران)

      70 کیلوگرم: 1- محمدصادق فیروزپور (مازندران) 2- سهیل پرسته (گیلان) 3- علی سیری (تهران) و حسین ابوذری (مازندران) 5- محمدرضا عسکرپور (فارس) و علی غلامی (آذربایجان شرقی) 7- علیرضا کریمی (البرز) 8- محمد یدالهی نیا (مازندران) 9- اشکان طاهرخانی (قزوین) 10- سهراب ادهم خلیلی (لرستان)

      74 کیلوگرم: 1- محمد نخودی (مازندران) 2- امیرحسین کاووسی (مازندران) 3- علی اکبر طالشی (تهران) و هادی شرفبیانی (کردستان) 5- آرمین بابایی (کرمانشاه) و محمدصادق سلطانی نژاد (کرمان) 7- محمدرضا شهباز نژاد (آذربایجان شرقی) 8- حسن هادی (آذربایجان شرقی) 9- عرفان زمانی (گلستان) 10- مسعود ساعدی (خراسان شمالی)

      79 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- حیدر قربانی (تهران) 3- رضا شمس الدینی (لرستان) علی شکوری (مازندران) 5- یوسف سبزی (قم) و سعید سلطانی (تهران)7- علیرضا صحرایی (خراسان رضوی) 8- سجاد غلامی (البرز) 9- علیرضا حامد صائین (توابع تهران) 10- نعمت کریم نیا رهی (سمنان)

      86 کیلوگرم: 1- ابوالفضل هاشمی (مازندران) 2- سجاد حبیبی (تهران) 3- محمدحسین اشرفی (مازندران) و علیرضا صادقی (البرز) 5- حامد گرامی (توابع تهران) و حمیدرضا علی بخشی (همدان) 7- مصطفی نجفی (خراسان رضوی) 8- اشکان عزیزی (مازندران) 9- محمد جعفری (تهران) 10- رضا مجیدی مقدم (کردستان)

      92 کیلوگرم: 1- علیرضا عبدالهی (تهران) 2- سیاوش ملکی (لرستان) 3- علیرضا صابریان (مازندران) و نیما بنگر (تهران) 5- میلاد صرمی (اردبیل) و سبحان اصغری (مازندران) 7- سبحان گل بابازاده (مازندران) 8- علی عبدلیان (توابع تهران) 9- علیرضا پیری (زنجان) 10- علیرضا صفویه (قزوین)

      97 کیلوگرم: 1- علیرضا رکابی (مازندران) 2- رضا چراغی (مازندران) 3- علی بیگلری (قزوین) و رضا خانی (تهران) 5- محمدامین عزیزی زاده (ایلام) و سروش بهشتی (خراسان رضوی) 7- امیرحسین لایق (آذربایجان شرقی) 8- پوریا افشار (گیلان) 9- امیرحسین کریمی فر (خراسان رضوی)

      125 کیلوگرم: 1- امیرحسین زارع (مازندران) 2- عرفان جعفری (مازندران) 3- امیررضا صحرایی (مازندران) و مهدی هاشمی (مازندران) 5- محمدرضا بیگی (تهران) 6- شاهین فاطمی (همدان) 7- امیرحسین هراتی (کردستان) 8- امیرمحمد طاهرخانی (قزوین) 9- عرفان خدارحمی (همدان) 10- امین محمد ملاحی (گلستان)

      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: