• سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه:

   در جام نیکولا پتروف بلغارستان شرکت می کنیم

   • ۹:۵۳ ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
   کوگیاشویلی گفت: در رقابت های بین المللی جام نیکولا پتروف بلغارستان شرکت می کنیم.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، گوگی کوگیاشویلی سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه با بیان این مطلب افزود: با تصمیم کادر فنی با توجه به اینکه در رقابت های جایزه بزرگ مجارستان کشتی گیران هر روز باید بدون ارفاق وزن، کشتی می گرفتند، تصمیم گرفتیم تا در این مسابقات شرکت نکنیم و راهی جام نیکولاپتروف بلغارستان در اسفندماه شویم.

   وی ادامه داد: در حال حاضر مرحله اول اردوی ما پس از رقابت های قهرمانی کشور به پایان رسیده است، بزودی مرحله دوم اردوی ما در مسکو شروع می شود و بعد از آن راهی مسابقات بین المللی بلغارستان می شویم.
   گوگیاشویلی تصریح کرد: در حال حاضر دو مسابقه قهرمانی اروپا و بازی های اروپایی را پیش رو داریم که اولویت ما قهرمانی اروپاست و ما در مورد ترکیب ده روز قبل از هر مسابقه تصمیم گیری می کنیم.
   وی تأکید کرد: در اردوی ما کشتی گیرانی از آلمان از جمله فرانک استابلر، سوئد، قرقیزستان و ازبکستان در مناطق آدلر که یکی از بهترین محل ها برای برگزاری اردوی برای تیم های کشتی است حضور داشتند.
   کوگیاشویلی در پایان خاطرنشان کرد: پس از شرکت در مسابقات جام بلغارستان تمرینات ما برای شرکت در رقابت های قهرمانی اروپا در بخارست رومانی در فروردین ماه 98 آغاز می شود.