• رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور، گروه ب- سیرجان

      اصفهان بعنوان قهرمانی دست یافت
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۳:۳۰ ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
      تیم اصفهان بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در گروه ب دست یافت.
      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در گروه ب "گرامیداشت دهه مبارک فجر" روزهای 11 و 12 بهمن ماه در سالن امام علی (ع) شهر سیرجان برگزار شد.

      در پایان این رقابت ها تیم اصفهان بعنوان قهرمانی دست یافت و تیم های البرز و کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.

      رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
      1- اصفهان 2- البرز 3- کرمانشاه 4- اردبیل 5- سیستان و بلوچستان 6- کرمان 7- کهگیلویه و بویراحمد 8- کردستان 9- گلستان 10- هرمزگان

      نتایج دیدارهای فینال، رده بندی و کسب عنوان های پنجم تا نهم به شرح زیر است:

      فینال: اصفهان 6 – البرز 4
      رده بندی: کرمانشاه 6- اردبیل 4
      عنوان پنجم: سیستان و بلوچستان 6- کرمان 4
      عنوان هفتم: کهگیلویه و بویراحمد 6- کردستان 4
      عنوان نهم: گلستان 10– هرمزگان صفر

      رده بندی تیم ها در پایان رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف: 1- اصفهان 2- اردبیل 3- کرمان 4- کهگیلویه و بویراحمد 5- گلستان
      گروه ب: 1- البرز 2- کرمانشاه 3- سیستان و بلوچستان 4- کردستان 5- هرمزگان

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف:
      دور اول:
      کهگیلویه و بویراحمد 7- گلستان 3
      اصفهان 7- اردبیل 3
      دور دوم:
      اصفهان 6- کهگیلویه و بویراحمد 4
      اردبیل، برنده 5- کرمان 5 (امتیاز مثبت 21 به 20 به سود اردبیل)
      دور سوم:
      اصفهان 6- کرمان 4
      اردبیل 6- گلستان 4
      دور چهارم:
      کرمان 6- گلستان 4
      اردبیل، برنده 5 – کهگیلویه و بویراحمد 5 (امتیاز مثبت 21 به 21 برابر ضربه فنی به سود اردبیل)
      دور پنجم:
      کرمان، برنده 5- کهگیلویه و بویراحمد 5 (امتیاز مثبت 25 به 17 به سود کرمان)
      اصفهان 7- گلستان 3

      گروه ب:
      دور اول:
      البرز 8- کردستان 2
      کرمانشاه 6- سیستان و بلوچستان 4
      دور دوم:
      البرز 6- کرمانشاه 4
      سیستان و بلوچستان 8- هرمزگان 2
      دور سوم:
      کرمانشاه 10- هرمزگان صفر
      سیستان و بلوچستان 6- کردستان 4
      دور چهارم:
      کردستان 10- هرمزگان صفر
      البرز 6- سیستان و بلوچستان 4
      دور پنجم:
      البرز 10- هرمزگان صفر
      کرمانشاه 6- کردستان 4


      رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:


      رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور گروه ب با شرکت109 کشتی گیر از10 استان در تاریخ 10لغایت12 بهمن ماه در شهرستان سیرجان استان کرمان
      طی 7دوره و با انجام270کشتی برگزار گردید و نتایج آن بشرح زیر اعلام میگردد
      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      45 کیلوگرم رضا باقری منصور دهمرده تاز حسین مرادی سیدحمیدرضا محسنی راد حسین تمدن زاده امیرحسین پهلوانی سجاد گزمه میلاد رنجبرنیاز صادق نادری
      اصفهان سیستان وبلوچستان کرمانشاه گهگیلویه وبویراحمد البرز کرمان گلستان کردستان اردبیل
      48 کیلوگرم هادی خواجویی علیرضا حیدریان سجاد شهری زاد سیدفردین حسینی محمد امین رضاءی آورزمان امیر مهدی حمیدی رامین پلنگ اسفندیاری علی اسمعیلی
      کرمان اصفهان سیستان وبلوچستان کرستان البرز اردبیل گلستان کرمانشاه
      51 کیلوگرم علیرضا قناعتی فردین کهرازه امیرحسین نریمانی ادریس شریفی ماهان ساجدی علی بالارستاقی سید محمد حسینی هادی شنوائی
      اصفهان سیستان وبلوچستان کرمانشاه کرمان کهکیلویه و بویراحمد گلستان کردستان اردبیل
      55 کیلوگرم متین سنجری بنستان محمدرضا پورفتح علیرضا غریب دشتی محمد امین حضرتی محمود دهمرده محمد باقر متقی علیرضا محمدی آروین نوری آذر
      کرمان کهکیلویه و بویراحمد گلستان البرز سیستان وبلوچستان ارذبیل کرمانشاه کردستان
      60 کیلوگرم علی راهپیمای فاضل دهبان نژادیان امیررضا خاکسار امیرمحمد مرادی محمد محمدی ارین ستاری حسین انوشیروانی رضا حاج قنبری انصار محمدخانی
      البرز کهگیلویه وبویراحمد اردبیل کرماشاه اصفهان سیستان وبلوچستان گلستان کرمان کردستان
      65 کیلوگرم محمد اسکندری پیام شاه محمدی محمد صفی یاری فرد علی الله دو امیر احمدیان امیرعباس جمادیه سجاد ایزدی حسین رضوانیان حسین رضوانیان
      اصفهان کردستان البرز سیستان وبلوچستان کرمانشاه اردبیل کهگیلویه وبویراحمد کرمان کرمان
      71 کیلوگرم سیدامیرحسین حسینی علی اسکندری علیرضا محمودی سینا قانعی حسین رنجبر پور سیدبهرام عسکرهاشمی حمیئرضا خاکسار محمدآذری محمدامین بنی اسدی
      کهگیویه وبویراحمد اصفهان البرز کردستان کرمانشاه سیستان وبلوچستان اردبیل گلستان کرمان
      80 کیلوگرم کیان چمن گلی محمد مولائی آریا نامجو ادریس حسینی علیرضا باقری جاوید بختیاری سامان طالع محمد حسین سینایی پور صالح گروئی ساردو
      کردستان اصفهان اردبیل گلستان البرز کرمانشاه سیستان وبلوچستان کهکیلویه و بویر احمد کرمان
      92 کیلوگرم سیدحمید افتخاری محمدحسین شیرزادی امیرحسین محمدی علیرضا اسکندری رحمت الله دزج آرین کریمی امیرحسین برزی ابوالفضل سلحشور مهدی امیرحاجیلو
      البرز کرمانشاه کهگیلویه وبویراحمد کرمان گلستان کردستان اردبیل اصفهان اصفهان
      110 کیلوگرم یوسف مجنون بابک بیات امیرحسین اسفندیاری آرش اعترافی امید ده یادگاری محمدجواد سرحدی اول عمران رشیدی علی شیرانی
      گلستان کرمانشاه البرز اردبیل کرمان سیستان وبلوچستان کردستان اصفهان
      مقام تیمی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم
      اصفهان البرز کرمانشاه اردبیل سیستان وبلوچستان کرمان کهگیلویه وبویراحمد کردستان گلستان هرمزگان


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: