• رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور، گروه ج- بیرجند

      ایلام بعنوان قهرمانی دست یافت
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۸:۱۹ ۱۳۹۷/۱۱/۵

      استان ایلام قهرمان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان کشور در گروه ج شد.

      به گزارش روابط عمومی فدارسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در گروه ج امروز (جمعه) در سالن پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی و با حضور 9 استان برگزار شد و در پایان تیم ایلام بعنوان قهرمانی دست یافت.
      در دیدار فینال این مسابقات تیم ایلام با نتیجه 5 بر 5 و با احتساب امتیاز مثبت 21 به 20 برابر تیم خراسان جنوبی به پیروزی دست یافت.
      دردیدار رده بندی نیز تیم چهارمحال و بختیاری مقابل آذربایجان غربی به پیروزی رسید و سوم شد.
      رده بندی تیمی: 1- ایلام 2- خراسان جنوبی 3- چهارمحال و بختیاری 4- آذربایجان غربی 5- آذربایجان شرقی 6- بوشهر 7- قزوین 8- خراسان شمالی 9- یزد
      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: ایلام، برنده 5- خراسان جنوبی 5 (امتیاز مثبت 21 به 20 به سود ایلام)
      رده بندی: چهارمحال و بختیاری 7- آذربایجان غربی 3
      مقام پنجم: آذربایجان شرقی 7 – بوشهر 3
      مقام هفتم: قزوین، برنده 5- خراسان شمالی 5 (امتیاز مثبت 26 به 19 به سود قزوین)
      تیم یزد نهم شد.

      رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای گروهی به شرح زیر است:
      گروه الف: 1- ایلام 2- آذربایجان غربی 3- آذربایجان شرقی 4- خراسان شمالی
      گروه ب: 1- خراسان جنوبی 2- چهارمحال و بختیاری 3- بوشهر 4- قزوین 5- یزد

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

      گروه الف:
      دور اول:
      آذربایجان غربی 6- خراسان شمالی 4
      ایلام، برنده 5- آذربایجان شرقی 5 (امتیاز مثبت 22 به 20 به سود ایلام)
      دور دوم:
      ایلام 6- خراسان شمالی 4
      آذربایجان غربی، برنده 5- آذربایجان شرقی 5 (امتیاز مثبت 22 به 22 به سود آذربایجان غربی)
      دور سوم:
      ایلام، برنده 5- آذربایجان غربی 5 (امتیاز مثبت 25 به 20 به سود ایلام)
      آذربایجان شرقی 6- خراسان شمالی 4


      گروه ب:
      دور اول:
      خراسان جنوبی 6- بوشهر 4
      چهارمحال و بختیاری 8- قزوین 2
      دور دوم:
      بوشهر 6- قزوین 4
      چهارمحال و بختیاری 10- یزد صفر
      دور سوم:
      قزوین 9- یزد 1
      خراسان جنوبی، برنده 5- چهارمحال و بختیاری 5 (امتیاز مثبت 24 به 20 به سود خراسان جنوبی)
      دور چهارم:
      خراسان جنوبی 10- یزد صفر
      چهارمحال و بختیاری، برنده 5- بوشهر 5 (امتیاز مثبت 23 به 20 به سود چهارمحال و بختیاری)
      دور پنجم:
      بوشهر 8- یزد 2
      خراسان جنوبی 7- قزوین 3

      رده بندی انفرادی:

      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      45 محمدامین روشنی امید خمیس زاده هادی سلیمی مهرداد اجاقی محمدحسین دالتی بیگی امیررضا عباسی امیرعلی مشیری علی عسگری
      خراسان شمالی خراسان جنوبی بوشهر آذربایجان غربی چهارمحال وبختیاری ایلام یزد قزوین
      48 مرتضی نصیری مهدی کمالی حمید یحیایی یاسرفهیمی ابوالفضل باقری مبین بهرامی مهدی قره داغی مهدی صحرایی ابوالفضل دهقانی
      چهارمحال وبختیاری خراسان جنوبی بوشهر ایلام قزوین آذربایجان غربی آذربایجان شرقی خراسان شمالی یزد
      51 محمدمهدی شکوری مهدی محمدنژاد محمد شیرمحمدی بهمن یوسفی احمدرضا حاتمی زاده امیرحسین حسینی عرفان عابدنیا امیرحسین عبدالهی حمیدرضا افشار عادل حسین آبادی
      خراسان شمالی بوشهر چهارمحال وبختیاری آذربایجان غربی ایلام خراسان جنوبی یزد آذربایجان شرقی قزوین خراسان جنوبی
      55 پوریا فرهادی معین محمدی علی توکلی نیا امیرحسین جانی آیهان آگین رضا درویشی معین حسینی مبین سیم صباحی محمدرضا حبیبی امیررضا امیری
      خراسان جنوبی خرایان شمالی آذربایجان شرقی چهارمحال وبختیاری آذربایجان غربی بوشهر ایلام قزوین خراسان جنوبی آذربایجان غربی
      60 وحید شادکام امیرحسین اله ویردی فراز علوی حسین فضلی هاشم زنگویی محمدحسین حاجیانی شروین خسروی محمدحسین بهرامی علی طاهر
      خراسان شمالی قزوین آذربایجان شرقی آذربایجان غربی خراسان جنوبی بوشهر چهارمحال وبختیاری ایلام یزد
      65 شهاب عالی وند شهاب حسینی امیررضا خلفیان جواد صفا قلی محمد اسدپور محمد رجب پور امیرحسین زارعی رضا دهقان
      خراسان جنوبی چهارمحال وبختیاری ایلام آذربایجان غربی آذربایجان شرقی قزوین یزد خراسان شمالی
      71 نیما پاشایی سامان خدری غلامرضا حیدریان سجاد ابراهیمی ابوالفضل چوپانی ابوالفضل نصیری حمیدرضا آرایشگر محمد صالحی
      آذربایجان غربی بوشهر ایلام خراسان جنوبی آذربایجان شرقی چهارمحال بختیاری قزوین یزد
      80 محمد صادقی محمدرضا نصیری نیما کرمی امیرمحمد یدالهی سالار اصغریان رضا پری جمال میلاد قربانی علی زارعی حسین مرادی سروش لطفی زاده
      آذربایجان شرقی قزوین ایلام چهارمحال وبختیاری آذربایجان غربی بوشهر خراسان جنوبی یزد خراسان شمالی کهگیلویه وبویراحمد
      92 رامین کریمی امین اسیوند حسن معصومی احمدرضا ادیب حسین دلاوری یوسف نظری مبین امین بیگی
      آذربایجان شرقی چهارمحال وبختیاری بوشهر ایلام خراسان جنوبی قزوین آذربایجان غربی
      110 امیررضا مقدمی محمدرضا دریس امیرحسین پورقاسم امیرمختاری سعید ندیم سبحان قربانی
      آذرباجان شرقی خراسان جنوبی چهارمحال وبختیاری قزوین ایلام آذربایجان غربی
      مقام تیمی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم
      ایلام خراسان جنوبی چهارمحال وبختیاری آذربایجان غربی آذربایجان شرقی بوشهر قزوین خراسان شمالی یزد


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: