• رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور- گروه ج

      بیرجند 2 تا 5 بهمن ماه میزبان مسابقات است
      اعلام بخشنامه و شرایط برگزاری رقابت ها

      • ۸:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۰

      رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در گروه ج روزهای 2 تا 5 بهمن ماه در سالن ورزشی مخابرات شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی برگزار می شود.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، برنامه و بخشنامه برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:


      گروه ج

      آزاد: اردبیل/آذربایجان غربی/ اصفهان/سمنان/ زنجان/سیستان وبلوچستان/هرمزگان/کهگیلویه و بویراحمد/یزد/بوشهر/چهارمحال و بختیاری/خراسان جنوبی

      گروه ج

      فرنگی: آذربایجان شرقی/چهارمحال و بختیاری/همدان/قزوین/ایلام/بوشهر/آذربایجان غربی/خراسان جنوبی/سمنان/زنجان/خراسان شمالی /یزد

      1- اوزان و شرایط سنی مسابقات:

      الف) مسابقات در اوزان 41 تا 45، 48، 51، 55، 60، 65، 71، 80، 92 و 110 کیلوگرم بدون ارفاق وزن برگزار خواهد شد.

      ب) کشتی گیران متولد 10/10/1382 لغایت 11/10/1380 (2003- 2002 میلادی) مجاز به شرکت در این مسابقات می‌باشند.

      ج) کشتی گیران متولد 11/10/1382 لغایت 11/10/1383(یک سال کوچکتر) با رضایت نامه محضری ولی و گواهی پزشکی می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.(کشتی گیرانی که صغر سن گرفته باشند فقط با تاریخ تولد اولیه می توانند در مسابقات شرکت نمایند)

      2- مدارک لازم:

      الف) اصل شناسنامه و کارت ملی ب) کارت بیمه ورزشی معتبر ج) گواهی تحصیلی عکس دار (با تایید آموزش و پرورش منطقه)

      د) معرفی نامه هیات کشتی استان هـ) ارائه اصل کارت ملی کشتی

      * تذکر: ارائه کلیه مدارک فوق الزامی بوده و در غیر اینصورت از شرکت کشتی گیران جلوگیری خواهد شد.

      3- امتیازات:

      الف) با توجه به نتایج حاصل از رقابت های انفرادی کشتی گیران در هر وزن ، حکم و مدال اهداء خواهد شد.

      ب ) به تیم‌های اول تا سوم این مسابقات در هر رشته کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد.

      4- برنامه برگزاری مسابقات :

      آزاد

      ردیف

      جدول زمان بندی

      مورخ

      ساعت

      محل برگزاری

      1

      پذیرش تیم ها

      02/11/1397

      16:00-18:00

      خانه کشتی خراسان جنوبی

      2

      کلینیک داوران

      02/11/1397

      17:00-18:00

      مجتمع ایثار

      3

      کلینیک مربیان و انجام مراسم قرعه کشی

      02/11/1397

      18:15-19:15

      مجتمع ایثار

      4

      وزن کشی کلیه اوزان(بدون ارفاق)

      03/11/1397

      08:00-08:30

      سالن ورزشی مخابرات

      5

      مسابقات تیم به تیم

      03/11/1397

      10:00-14:00

      سالن ورزشی مخابرات

      6

      ادامه مسابقات گروهی

      03/11/1397

      16:00-17:00

      سالن ورزشی مخابرات

      7

      مسابقات رده­ بندی تیمی(سوم تا دهم)

      03/11/1397

      17:00-19:00

      سالن ورزشی مخابرات

      8

      مسابقات فینال تیمی

      03/11/1397

      19:00-20:00

      سالن ورزشی مخابرات

      9

      مسابقات رده ­بندی انفرادی(اول تا ششم)

      03/11/1397

      20:00-21:00

      سالن ورزشی مخابرات

      فرنگی

      ردیف

      جدول زمان بندی

      مورخ

      ساعت

      محل برگزاری

      1

      پذیرش تیم ها

      04/11/1397

      16:00-18:00

      خانه کشتی خراسان جنوبی

      2

      کلینیک داوران

      04/11/1397

      17:00-18:00

      مجتمع ایثار

      3

      کلینیک مربیان و انجام مراسم قرعه کشی

      04/11/1397

      18:15-19:15

      مجتمع ایثار

      4

      وزن کشی کلیه اوزان(بدون ارفاق)

      05/11/1397

      08:00-08:30

      سالن ورزشی مخابرات

      5

      مسابقات تیم به تیم

      05/11/1397

      10:00-14:00

      سالن ورزشی مخابرات

      6

      ادامه مسابقات گروهی

      05/11/1397

      16:00-17:00

      سالن ورزشی مخابرات

      7

      مسابقات رده ­بندی تیمی(سوم تا دهم)

      05/11/1397

      17:00-19:00

      سالن ورزشی مخابرات

      8

      مسابقات فینال تیمی

      05/11/1397

      19:00-20:00

      سالن ورزشی مخابرات

      9

      مسابقات رده ­بندی انفرادی(اول تا ششم)

      05/11/1397

      20:00-21:00

      سالن ورزشی مخابرات

      *** سرپرست برگزاری مسابقات می ­تواند با توجه به روند اجرا و برگزاری رقابت ها، تغییراتی در زمانبندی مسابقات مذکور ایجاد نماید.

      • آدرس محل پذیرش: خراسان جنوبی- بیرجند- حد فاصل میدان شهدا و چهارراه شهید صیاد شیرازی-جنب دانشگاه هنر- خانه کشتی- سالن شهید کوشه ای

      5- سایر موارد:

      الف) کلیه هزینه­ های اسکان و تغذیه تیم‌های شرکت کننده در رشته کشتی آزاد از شام مورخ 02/11/97 لغایت صبحانه مورخ 04/11/97 بعهده میزبان خواهد بود. (مسئول هماهنگی: آقای سیدجواد موسوی به شماره همراه 09159254650)

      ب) کلیه هزینه­ های اسکان و تغذیه تیم‌های شرکت کننده در رشته­ کشتی فرنگی از شام مورخ 04/11/97 لغایت صبحانه مورخ 06/11/97 بعهده میزبان خواهد بود. (مسئول هماهنگی: آقای سیدجواد موسوی به شماره همراه 09159254650)

      ج) تعداد نفرات شرکت کننده هر تیم حداکثر 12 و حداقل 6 کشتی گیر خواهد بود.

      د) هر تیم می تواند حداکثر 3 مربی و یک سرپرست معرفی نماید.

      هـ) با توجه به محدودیت فضای اسکان، ضرورت دارد کلیه تیم‌ها از آوردن همراه خودداری نمایند.

      و) حضور مربیان هریک از رشته­ ها در کلینیک مربیگری الزامی بوده و از فعالیت مربیانی که در این کلینیک حضور نداشته باشند در کنار تشک به عنوان کوچینک جلوگیری خواهد شد.

      ز) به همراه هر کشتی­ گیر، دو مربی می­ توانند جهت کوچینگ در کنار تشک حضور یابند.

      ح) کلیه استان‌ها به منظور دریافت آیدی کارت می‌باید نسبت به تهیه یک جدول از اطلاعات اعضای تیم های خود (طبق جدول ذیل) در قالب فایل Word و ارسال آن حداکثر تا تاریخ 19/10/1397 به پست الکترونیکی فدراسیون(به آدرس koshti.iran@gmail.com ) اقدام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت از پذیرش کشتی­ گیران و صدور کارت شناسایی آنها، جلوگیری خواهد شد.

      وزن

      نام و نام خانوادگی

      تاریخ تولد

      شماره شناسنامه

      محل صدور

      کد ملی

      نام پدر

      شماره تلفن

      عکس 4 *3

                       

      ط) کلیه سرپرستان تیم های شرکت کننده در مسابقات کشتی آزاد موظفند مدارک کشتی­ گیران شرکت کننده را از ساعت 16:00 لغایت18:00 روز 02/11/97 جهت کنترل و ثبت نام به دبیرخانه فنی مسابقات تحویل نمایند.

      ی) کلیه سرپرستان تیم های شرکت کننده در مسابقات کشتی فرنگی موظفند مدارک کشتی­ گیران شرکت کننده را از ساعت 16:00 لغایت18:00 روز 04/11/97 جهت کنترل و ثبت نام به دبیرخانه فنی مسابقات تحویل نمایند.