• ظهر امروز صورت گرفت

   حضور سید شروین اسبقیان در فدراسیون کشتی

   • ۱۴:۱۳ ۱۳۹۷/۸/۲۳
   سید شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز(چهارشنبه) در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسبقیان در دیدار با بنی تمیم سرپرست، سیروس پور مشاور عالی و لایق دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به زحمات و خدمات رسول خادم در مدت مدیریت فدراسیون کشتی گفت: خادم چه در دوره قهرمانی و چه در دوره مدیریت خود افتخارات زیادی را برای کشتی بدست آورده است و وی یک فرد اخلاق مدار، پرتلاش و سالم است.

   وی در ادامه افزود: کشتی در بازی های آسیایی جاکارتا باعث شادی مردم و مایه افتخار تمام ما بود، بهرحال در ورزش برد و باخت وجود دارد و بنظرم یکی از دلایلی که باعث نتایج رقابت های جهانی مجارستان شد، فاصله کوتاه بین بازی های آسیایی و مسابقات جهانی بود.

   اسبقیان خاطر نشان کرد: کشتی برای وزارت ورزش اهمیت فراوانی دارد و با توجه به این موضوع و همچنین نظر مسئولان وزارت مبنی بر احترام به نظرات مجمع و اساسنامه های فدراسیون های ورزشی، بنی تمیم که از مدیران بدنه وزارت ورزش و جوانان است، به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی انتخاب شد.

   بنی تمیم سرپرست، پرویز سیروس پور مشاور عالی و رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی نیز در این دیدار با قدردانی از وزارت ورزش و جوانان و با تاکید بر پیگیری جدی امور جاری فدراسیون ابراز امیدواری کردند با برگزاری مجمع انتخاباتی هر چه زودتر، رییس آینده فدراسیون کشتی انتخاب شود.

   در پایان این دیدار اسبقیان حکم سرپرستی حمید بنی تمیم که توسط وزیر ورزش و جوانان صادر شده بود را به وی اهداء کرد.