• نخستین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام مرحوم سید جعفر موسوی – مشهد

      تیم زنده یاد سید جعفر موسوی بعنوان قهرمانی دست یافت
      تیم های برتر مشخص شدند

      • ۲۰:۲۲ ۱۳۹۷/۸/۱۱

      تیم ایران الف (زنده یاد سید جعفر موسوی) بعنوان قهرمانی رقابت های بین المللی کشتی جام مرحوم سید جعفر موسوی در مشهد مقدس دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نخستین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام "یادواره زنده یاد سید جعفر موسوی" با حضور 9 تیم در دور گروه 5 و 4 تیمی روزهای 10 و 11 آبان ماه در سالن بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار و در پایان تیم ایران الف (زنده یاد سید جعفر موسوی) با شکست 7 بر 3 تیم خراسان رضوی الف (پهلوان احمد وفادار) در دیدار فینال، بعنوان قهرمانی دست یافت. تیم آذربایجان نیز در دیدار رده بندی با نتیجه 7 بر 3 از سد تیم اوکراین گذشت و سوم شد.

      این مسابقات با حضور 4 تیم خارجی آذربایجان، گرجستان، اوکراین و ارمنستان و 5 تیم از کشورمان برگزار شد که تیم های ایرانی به ترتیب زیر در این رقابت ها نامگذاری شده بودند:
      ایران الف (سید جعفر موسوی) – ایران ب (منصور عابدیان) خراسان رضوی الف (پهلوان احمد وفادار) خراسان رضوی ب (پهلوان ابوالقاسم سخدری) خراسان رضوی ج (پهلوان یعقوبعلی شورورزی)

      رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:
      1- ایران الف (سید جعفر موسوی) 2- خراسان رضوی الف (پهلوان احمد وفادار) 3- آذربایجان 4- اوکراین 5- خراسان رضوی ج (پهلوان یعقوبعلی شورورزی) 6- ارمنستان 7- گرجستان 8- ایران ب (منصور عابدیان) 9- خراسان رضوی ب (پهلوان ابوالقاسم سخدری)

      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: ایران الف (سید جعفر موسوی) 7 – خراسان رضوی الف (پهلوان احمد وفادار) 3
      رده بندی: آذربایجان 7 - اوکراین 3
      دیدار کسب مقام پنجم:
      خراسان رضوی ج (پهلوان شورورزی)، برنده 5- ارمنستان 5 (امتیاز مثبت 25 به 17 به سود خراسان ج)
      دیدار کسب مقام هفتم:
      گرجستان 10- ایران ب (منصور عابدیان) صفر
      تیم نهم: خراسان رضوی ب (پهلوان سخدری)

      همچنین عصر دیروز در جریان مراسم افتتاحیه این رقابت ها از تمبر یادبود مرحوم زنده یاد سید جعفر موسوی رونمایی شد.

      نتایج دیدارهای مقدماتی برگزار شده این مسابقات به شرح زیر است:
      گروه A:
      دور اول:
      ایران الف 9- خراسان ب یک
      ارمنستان 6- گرجستان 4
      دور دوم:
      ایران الف 9- اوکراین یک
      گرجستان 6- خراسان ب 4
      دور سوم:
      ایران الف 8 – ارمنستان 2
      اوکراین 8- خراسان ب 2
      دور چهارم:
      ایران الف 9- گرجستان یک
      اوکراین 6- ارمنستان 4
      دور پنجم:
      ارمنستان 6- خراسان ب 4
      اوکراین 9- گرجستان یک
      رده بندی گروهی: 1- ایران الف (سید جعفر موسوی) 2- اوکراین 3- ارمنستان 4- گرجستان 5- خراسان رضوی ب (پهلوان سخدری)

      گروه B:
      دور اول:
      خراسان الف 9- ایران ب یک
      آذربایجان 8 – خراسان ج 2
      دور دوم:
      خراسان ج، برنده 5- ایران ب 5 (امتیاز مثبت 26 به 18 به سود خراسان ج)
      خراسان الف، برنده 5- آذربایجان 5 (امتیاز مثبت 20 بر 20 برابر پوئن فنی 63 به 51 به سود خراسان الف)
      دور سوم:
      آذربایجان 9- ایران ب یک
      خراسان الف 9- خراسان ج یک
      رده بندی گروهی: 1- خراسان رضوی الف (پهلوان وفادار) 2- آذربایجان 3- خراسان رضوی ج (پهلوان شورورزی) 4- ایران ب (منصور عابدیان)


      اوزان

      مقام اول
      1

      مقام دوم
      2

      مقام سوم
      3

      مقام چهارم
      4

      مقام پنجم
      5

      مقام ششم
      6

      مقام هفتم
      7

      مقام هشتم
      8

      مقام نهم
      9

      مقام دهم
      10

      45

      Murad Hagverdiyev
      مرادحقوندیف

      NIKOLOZI SANELADZE
      نیکولوزی سانلادزه

      Ahmad mohammad nejad javan
      احمد محمد نژاد جوان

      YEHOR KOVALENKO
      یور کوالنکو

      ERFAN ansari
      عرفان انصاری

      Aref yosefi
      عارف یوسفی

      Saeid erfanian
      سعید عرفانیان

           

      AZE

      GEO

      IRI-KHR-A

      UKR

      IRI A

      IRI-KHR-C

      IRI-KHR-B

           

      48

      Rahman amozad
      رحمان عموزاد

      VLADYSLAV ABRAMOV
      ولادیسلاو آبراموو

      Elmir rostamov
      المیر روستمو

      Mojtaba erfani
      مجتبی عرفانی

      LEVIK MIKAYELYAN
      لویک میکائلیان

      Amir khiali
      امیر خیالی

      ali safai
      علی صفایی

      Mehdi ghafari
      مهدی غفاری

         

      IRI A

      UKR

      AZE

      IRI-KHR-A

      ARM

      IRI B

      IRI-KHR-B

      IRI-KHR-C

         

      51

      mehdi veysi
      مهدی ویسی

      Kanan Heybatov
      کانن هیبیاتو

      MYKYTA ABRAMOV
      میکیتا آبراموو

      medi tavakol tabar
      مهدی توکل تبار

      MUSHEGH MKRTCHYAN
      مشاغ مکرتچیان

      Borhan nikozade
      برهان نیکوزاده

      BEZHANI BARSONIDZE
      بژنی بارسنیدزه

      Mohsen khiabani
      محسن خیابانی

         

      IRI A

      AZE

      UKR

      IRI-KHR-A

      ARM

      IRI-KHR-C

      GEO

      IRI-KHR-B

         

      55

      Seyed erfan jafarian
      سید عرفان جعفریان

      amir hosein rasoli
      امیر حسین رسولی

      hosein mohammadaghai
      حسین محمد آقایی

      Mehrdad khanpor
      مهرداد خانپور

      Mahammadali Guliyev
      محمدعلی گلییف

      SERHII MARCHENKO
      سرحی مارچنکو

      IBOYAN KNYAZ
      لبویان کنیاز

      ZURIKO JAKELIDZE
      زوریکو جاکلیدزه

      Davod sabori
      داود صبوری

      Bayramov Ziraddin
      بایرامو زیارادین

      IRI A

      IRI-KHR-A

      IRI B

      IRI-KHR-B

      AZE

      UKR

      ARM

      GEO

      IRI-KHR-C

      AZE

      60

      erfan elahi
      عرفان الهی

      MYKYTA HONCHAROV
      میکیتا هونچروو

      Abulfaz Nasirov
      ابولفضل نصیرف

      Ali salimi
      علی سلیمی

      Seyed hosein mirhoseini
      سید حسین میر حسینی

      Amirhosein khazan chin
      امیر حسین خازن چین

      hamidreza alaghe mand
      حمیدرضا علاقه مند

      RAFFI ARTUSHYAN
      راففی ارتشیان

      DAVITI ABDALADZE
      دوتی ابدالادزه

       

      IRI A

      UKR

      AZE

      IRI B

      IRI-KHR-B

      IRI-KHR-C

      IRI-KHR-A

      ARM

      GEO

       

      65

      amirhosein motaghi
      امیر حسین متقی

      TIGRANGHAZARYAN
      تیگرانقازاریان

      Alireza mohammadi
      علیرضا محمدی

      reza moghadasi
      رضا مقدسی

      Sobhan rahmani
      سبحان رحمانی

      Jafarov Sabir
      جعفر صابر

      ANDRII ZHELIEV
      آندری ژلیو

      Ali kabod tabar
      علی کبود تبار

      DAVIT PATSINASHVILI
      دویت پتسیناشویلی

       

      IRI-KHR-A

      ARM

      IRI-KHR-B

      IRI-KHR-C

      IRI A

      AZE

      UKR

      IRI B

      GEO

       

      71

      Azizov Rashad 
      آززوف رشاد

      hadi sharafbiani
      هادی شرفبیانی

      VADYM KURYLENKO
      وادیم کوریلنکو

      vahid salari
      وحید سالاری

      ANZOR GOLUBIANI
      انظر گلوبیانی

      Seyed mehdi hoseini
      سید مهدی حسینی

      TIGRAN ARAKELYAN
      تیگران آراکلیان

      sajad ebrahimi
      سجاد ابراهیمی

      Foad abaspor
      فواد عباسپور

       

      AZE

      IRI A

      UKR

      IRI-KHR-A

      GEO

      IRI B

      ARM

      IRI-KHR-B

      IRI-KHR-C

       

      80

      Abduljalal Shabanov
      عبدالجالال شبنف

      mohammad nakhodi
      محمد نخودی

      Omid nikbakht
      امید نیکبخت

      amirreza mojaveri
      امیرضا مجاوری

      YURII BILYK
      یوری بلیک

      NIKA PESTVENIDZE
      نیکا پستونیدزه

      sajad hosein abadi
      سجاد حسین آبادی

      ALIZIA HOSSEIN ZADEH
      علی ضیا حسین زاده

         

      AZE

      IRI A

      IRI-KHR-A

      IRI-KHR-C

      UKR

      GEO

      IRI-KHR-B

      ARM

         

      92

      LYOVAGEVORGYAN
      لیوواگورگیان

      Aghayev Sagadulla
      اقایاو ساگادولا

      Mohammadmobin azimi
      محمد مبین عظیمی

      Mehrab babaei
      مهراب بابایی

      Seyed ali mohammad hoseini
      سید علی محمد حسینی

      SABA GAMTENADZE
      صبا گامتنادزه

      DANIIL PIDLYPENETS
      دانیل پادلی پنتس

      mohammadreza hoseinpor
      محمدرضا حسین پور

         

      ARM

      AZE

      IRI A

      IRI-KHR-A

      IRI-KHR-C

      GEO

      UKR

      IRI-KHR-B

         

      110

      Shayan goshayeshi
      شایان گشایشی

      saleh hosseinor
      صالح حسین پور

      SERGEY SARGSYAN
      سرگی سرگسیان

      mostafa taghani
      مصطفی طغانی

      Mohammadbagher hosein salari
      محمد باقر حسین سالاری

      Hamlet Nasibli
      ناصبی هملت

      Farhad betvaei
      فرهاد بطوائی

      Farid barji
      فرید برجی

      MORO VADYM
      مرو وادیم

       

      IRI-KHR-A

      IRI A

      ARM

      IRI-KHR-B

      IRI-KHR-C

      AZE

      IRI B

      IRI-KHR-C

      UKR

       

      نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: