• رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور، گروه الف- کرج

      مازندران بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۹:۵۵ ۱۳۹۷/۸/۶
      استان مازندران بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه الف رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات روزهای 5 و 6 آبان ماه در سالن تختی شهر کرج برگزار شد و در پایان تیم مازندران با شکست تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید.
      رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:
      1- مازندران 2- تهران 3- کرمانشاه 4- همدان 5- البرز 6- لرستان 7- توابع تهران 8- خراسان رضوی 9- اردبیل 10- خوزستان
      نتایج دیدارهای فینال تا کسب عنوان نهم به شرح زیر است:
      فینال: مازندران 7- تهران 3
      رده بندی: کرمانشاه 6- همدان 4
      عنوان پنجم: البرز 6- لرستان 4
      عنوان هفتم: توابع تهران 9- خراسان رضوی یک
      عنوان نهم: اردبیل 9- خوزستان صفر
      رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای مقدماتی:
      گروه الف: 1- تهران 2- کرمانشاه 3- البرز 4- توابع تهران 5- خوزستان
      گروه ب: 1- مازندران 2- همدان 3- لرستان 4- خراسان رضوی 5- اردبیل

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف:
      دور اول:
      تهران 9- توابع تهران 1
      کرمانشاه 6- البرز 4
      دور دوم:
      توابع تهران 8- خوزستان 2
      تهران 10- کرمانشاه صفر
      دور سوم:
      البرز 6- توابع تهران 4
      تهران 10- خوزستان صفر
      دور چهارم:
      کرمانشاه، برنده 5- توابع تهران 5 (امتیاز مثبت 25 به 22 به سود کرمانشاه)
      البرز 9- خوزستان یک
      دور پنجم:
      تهران 7- البرز 3
      کرمانشاه 10- خوزستان صفر
      گروه ب:
      دور اول:
      مازندران 8- لرستان 2
      خراسان رضوی 6- همدان 4
      دور دوم:
      مازندران 10- اردبیل صفر
      همدان، برنده 5- لرستان 5 (امتیاز مثبت 22 به 20 به سود همدان)
      دور سوم:
      مازندران 9- خراسان رضوی یک
      لرستان 8- اردبیل 2
      دور چهارم:
      مازندران 7- همدان 3
      خراسان رضوی 7- اردبیل 3
      دور پنجم:
      لرستان، برنده 5- خراسان رضوی 5 (امتیاز مثبت 25 به 20 به سود لرستان)
      همدان 8- اردبیل 2


      رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:


      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      57 رضا علی جان زاده جویباری محمد کابلی امیر هراتی متین زارعی پوریا ترکمان علی حافظی پور اشکان همتی سیاب امید صفری حسین شفیعی مرصع آرمین آرپناهی
      مازندران البرز خراسان رضوی کرمانشاه تهران لرستان توابع اردبیل همدان خوزستان
      61 مجید داستان علی قپانوری مهدی شیرازی امید سرلک سجاد ترغو علی شلانی امیرحسین بدخشی اوغول بیک علی اصغر عباسی محمد قاسمعلی
      تهران همدان توابع لرستان خراسان رضوی کرمانشاه البرز اردبیل مازندران
      65 علیرضا اشکیور حامدرحیمی سیه دولان محمد رضا طهماسب پور مهدی سبزی عبدی ستار عزیزی اسماعیل ناظریان مرتضی پورمرتضوی محمد رئوف رضایی احمد احمدیان
      مازندران البرز تهران همدان لرستان خراسان رضوی توابع کرمانشاه کرمانشاه
      70 حسین ابوذری حسین آراسته علیرضا حسنی امیرحسین شریفی بهزاد شادگونه محمد میراحمدی ابوالفضل اخوی وحید خازن چین علیرضا کریمی محمدحسن ایزدیاری
      مازندران تهران توابع کرمانشاه همدان لرستان اردبیل خراسان رضوی البرز خوزستان
      74 محمد نخودی لاریمی آرمین بابائی تپه گلی محمدمهدی بیگدلی علی اکبر طالشی صالحانی علی اصغر محمدی سجاد مقصودی رضا رک رک محمدرضا شاه محمدی پوریا رضازاده امامقلی حمید نصیری
      مازندران کرمانشاه البرز تهران اردبیل توابع لرستان همدان خراسان رضوی خوزستان
      79 سجاد غلامی عبداله شیخ اعظمی حیدر قربانی میثم زارع رضا شمس الدینی علیرضا صحرایی امیرعلی آذرپیرا محمدامین قپانوری رضا سبلانی مجید سلیمانی کرتلایی
      البرز مازندران تهران کرمانشاه لرستان خراسان رضوی توابع همدان اردبیل خوزستان
      86 سجاد حبیبی احسانی علیرضا صادقی محمدحسین اشرفی کهن پیمان مرادی امیرمحمد مختاری جلال محمدرضا قیاسی حامد گرامی نیکجه امیر تاجیک حسین صارمی نیا محمدامین امیدی
      تهران البرز مازندران اردبیل همدان کرمانشاه توابع خراسان رضوی لرستان خوزستان
      92 سیاوش ملکی فرد سبحان اصغری جلودار محمدفقیه سعادتمند محمدمهدی صیادی میلاد صرمی امامچای عرفان ظهیری گالشی حمیدرضا حسن زاده عباس نادری
      لرستان مازندران توابع کرمانشاه اردبیل البرز خراسان رضوی همدان
      97 سیدرضا چراغی الیردی سیدسروش بهشتی رضا خانی امیربهادر ترابی علیرضا ابراهیمی محمد سعید امیری سبحان لونی بهروز مختاری چهاربری امیرحسین کیانی محمدحسین اشرفی کهن
      مازندران خراسان رضوی تهران البرز همدان کرمانشاه لرستان خوزستان اردبیل البرز
      125 عرفان جعفری شاهین فاطمی محمدرضا بیگی مسگره سهیل حسینی مهدی غلامی علی امیرسرداری امیرحسین نباتی محمدباقر حسین سالاری آرش ارشادی علیرضا رکابی
      مازندران همدان توابع تهران کرمانشاه لرستان اردبیل خراسان رضوی خوزستان مازندران


      نتایج کامل این مسابقات به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت است: