• ۱۷:۴۴ ۱۳۹۷/۷/۲۷

      تیم گلستان بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج "گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش" روزهای 26 و 27 مهرماه در شهر شاهرود استان سمنان برگزار شد و در پایان تیم گلستان بعنوان قهرمانی رسید.
      رده بندی تیمی: 1- گلستان 2- چهارمحال و بختیاری 3- مرکزی 4- بوشهر 5- خراسان شمالی 6- سمنان 7- قم 8- خراسان جنوبی 9- یزد 10- کیش 11- هرمزگان 12- کهگیلویه و بویراحمد 13- سیستان و بلوچستان

      نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:
      دیدارهای مقدماتی:
      گروه A:
      دور اول:
      گلستان 9- خراسان شمالی یک
      یزد، برنده 5- سیستان و بلوچستان 5 (امتیاز مثبت 24 به 20 به سود یزد)
      دور دوم:
      گلستان 9- یزد یک
      خراسان شمالی 8- سیستان و بلوچستان 2
      دور سوم:
      گلستان 9- سیستان و بلوچستان یک
      خراسان شمالی 7- یزد 3

      گروه B:
      دور اول:
      مرکزی 7- قم 3
      دور دوم:
      مرکزی 7- هرمزگان 3
      دور سوم:
      قم 7- هرمزگان 3

      گروه C:
      دور اول:
      چهارمحال و بختیاری 6- سمنان 4
      دور دوم:
      سمنان 8- کیش 2
      دور سوم:
      چهارمحال و بختیاری 7- کیش 3

      گروه D:
      دور اول:
      بوشهر 6- خراسان جنوی 4
      دور دوم:
      بوشهر 6- کهگیلویه و بویراحمد 4
      دور سوم:
      خراسان جنوبی 9- کهگیلویه و بویراحمد یک

      رده بندی تیم ها در گروه ها در پایان دیدارهای مقدماتی:
      گروه A: 1- گلستان 2- خراسان شمالی 3- یزد 4- سیستان و بلوچستان
      گروه B: 1- مرکزی 2- قم 3- هرمزگان
      گروه C: 1- چهارمحال و بختیاری 2- سمنان 3- کیش
      گروه D: 1- بوشهر 2- خراسان جنوبی 3- کهگیلویه و بویراحمد

      نتایج دیدارهای نیمه نهایی:
      تیم های اول گروه:
      گلستان 6 – مرکزی 4
      چهارمحال و بختیاری 7- بوشهر 3
      تیم های دوم گروه:
      خراسان شمالی 8- قم 2
      سمنان 8- خراسان جنوبی 2
      تیم های سوم گروه:
      یزد، برنده 5- هرمزگان 5 (امتیاز مثبت 28 به 20 به سود یزد)
      کیش 7- کهگیلویه و بویراحمد 3

      نتایج دیدارهای فینال تا کسب مقام یازدهم:
      فینال: گلستان 9 – چهارمحال و بختیاری یک
      رده بندی: مرکزی 7 – بوشهر 3
      مقام پنجم: خراسان شمالی7 – سمنان 3
      مقام هفتم: قم 8 – خراسان جنوبی 2
      مقام نهم: یزد 7 – کیش 3
      مقام یازدهم: هرمزگان 8 – کهگیلویه و بویراحمد 2

      نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      57

      محمد محمودی

      امیرحسین راستگردانی

      رضا صالحی

      هانی معقولی

      حامد خالدی

      امیر حسین قویدل

      محمد پورنادری

      علی کمانیان فر

      امیر حسین کول

      امیر حسین همائی

      کیلو

      سمنان

      مرکزی

      هرمزگان

      گلستان

      چهار محال وبختیاری

      خراسان جنوبی

      خراسان شمالی

      کهکیلویه وبویر احمد

      سیستان وبلوچستان

      قم

      61

      رضا عرب رودباری

      علیرضا حیدری

      یاسین کیانی

      مهیار اسدی

      محمدرادمهر

      علیرضا حیدری

      محسن زارعی

      میلاد مسلمی دوست

      یاسین بابایی

      امیر محمدی

      کیلو

      گلستان

      خراسان شمالی

      چهار محال وبختیاری

      بوشهر

      مرکزی

      کیش

      قم

      کهکیلویه وبویر احمد

      یزد

      سمنان

      65

      مهران عسگری

      علی نورمحمدی

      احمد شعبان

      کامران بلوچ

      علی ولی پور

      امیرحسین کرمی

      سجاد کرمانیه

      صاحب تازیکه

      محمدرضا بابائی

      سهیل نودهی

      کیلو

      مرکزی

      قم

      سیستان وبلوچستان

      هرمزگان

      چهار محال وبختیاری

      بوشهر

      یزد

      گلستان

      کیش

      خراسان شمالی

      70

      آرمین خانه زر

      مسعود ساعدی

      علی بهارستانی

      محمدبرفک

      محمد حسن زند

      احمدرضا محمدزاده

      احمدامامی

      سجاد سجادپور

      حمیدرضا بیگی

      محمدنوروزیان

      کیلو

      مرکزی

      خراسان شمالی

      سمنان

      گلستان

      قم

      خراسان جنوبی

      چهار محال وبختیاری

      کهکیلویه وبویر احمد

      هرمزگان

      یزد

      74

      عرفان زمانی

      پوریا سالاری نسب

      رضا خسروی نژاد

      علی رضایی

      سیدمهدی خلیلی

      امیر محسن معروفی

      رضا حیدری

      علیرضا کلانتری

      محمدحسین محمودیان

      حسین رستمی

      کیلو

      گلستان

      هرمزگان

      بوشهر

      خراسان شمالی

      قم

      سمنان

      چهار محال وبختیاری

      یزد

      کیش

      خراسان جنوبی

      79

      نعمت کریم نیا رمی

      امیر مسعود درزی

      امیرحسین پرادین

      یوسف سبزی

      امیر محمد حسین نیا

      معین میگردی

      مهران یعغوبی

      سیاوش نیک رفتار

      محمدرضا قربانی

      محمد صالح پاشیب

      کیلو

      سمنان

      گلستان

      خراسان شمالی

      قم

      کیش

      یزد

      مرکزی

      بوشهر

      خراسان جنوبی

      هرمزگان

      86

      کیانوش محمدی

      علیرضا بابایی

      مجید توکلی مقدم

      احمدجمالی مقدم

      معین شربتی نوکنده

      محمد جوادپور بابا

      علی خسروی

      محمد مظفری

      آرمان ابراهیمی زاده

      عباس فلاح

      کیلو

      مرکزی

      کیش

      خراسان شمالی

      خراسان جنوبی

      گلستان

      قم

      چهار محال وبختیاری

      هرمزگان

      کهکیلویه وبویر احمد

      یزد

      92

      علی ذاکریان

      محمد اسماعیل لعل زارع

      آرمین گرایلو

      عرفان حسن زاده

      سعید علیپور

      ابوالفضل بهرامی

      علی مجیدی فر

      محمد حسین قاسمی

      محمدرضا فولادی

      امیر حسین خلیلی

      کیلو

      یزد

      گلستان

      خراسان شمالی

      خراسان جنوبی

      هرمزگان

      چهار محال وبختیاری

      مرکزی

      سمنان

      بوشهر

      کهکیلویه وبویر احمد

      97

      موسی الرضا تاتاری

      مصطفی رهنما

      ابوالفضل قاسمی

      مهدی انتظاری

      امیر محمد احمدی

      رضا سنانی

      محمد حسین نقره ایی

      محمدرضا رحمانی فر

      احمدرضا جر

       

      کیلو

      گلستان

      سمنان

      بوشهر

      یزد

      مرکزی

      قم

      کیش

      خراسان جنوبی

      سیستان وبلوچستان

       

      125

      امین محمدملاحی

      امیرحسن علیپور

      احمد حیدری

      ایمان خیری

      حمیدرضا جعفریان

      علیرضا هراسانیان

      علی جعفری

         

      کیلو

      گلستان

      خراسان شمالی

      چهار محال وبختیاری

      یزد

      قم

      سمنان

      مرکزی

           

      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: