• رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور، گروه ب- سریش آباد

      قزوین به عنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۷:۲۱ ۱۳۹۷/۷/۲۷

      تیم قزوین بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ب دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ب "گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش" روزهای 26 و 27 مهرماه در شهر سریش آباد استان برگزار شد و در پایان تیم قزوین به عنوان قهرمانی دست یافت.
      رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
      1- قزوین 2- آذربایجان شرقی 3- کردستان 4- ایلام 5- گیلان 6- کرمان 7- فارس 8- اصفهان 9- آذربایجان غربی 10 زنجان
      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: قزوین 6- آذربایجان شرقی 4
      رده بندی: کردستان 7- ایلام 3
      مقام پنجم: گیلان 7- کرمان 3
      مقام هفتم: فارس 6- اصفهان 3
      مقام نهم: آذربایجان غربی 5- زنجان 3

      نتایج دیدارهای مقدماتی:
       گروه الف:
      دور پنجم:
      کردستان 8- آذربایجان غربی 2
      قزوین 8- فارس 2
      دور چهارم:
      گیلان، برنده 5- فارس 5 (امتیاز مثبت 25 به 20 به سود گیلان)
      قزوین 10- آذربایجان غربی صفر
      دور سوم:
      گیلان 7- آذربایجان غربی 3
      قزوین 7- کردستان 3
      دور دوم:
      قزوین 7- گیلان 3
      کردستان 8- فارس 2
      دور اول:
      کردستان 6- گیلان 4
      فارس 7- آذربایجان غربی 3
      رده بندی تیمی در گروه: 1- قزوین 2- کردستان 3- گیلان 4- فارس 5- آذربایجان غربی

      گروه ب:
      دور پنجم:
      اصفهان 7- زنجان 3
      ایلام، برنده 5- کرمان 5 (امتیاز مثبت 24 به 22 به سود ایلام)
      دور چهارم:
      آذربایجان شرقی 8- ایلام 2
      کرمان، برنده 5- زنجان 5 (امتیاز مثبت 22 به 21 به سود کرمان)
      دور سوم:
      آذربایجان شرقی، برنده 5- زنجان 5 (امتیاز مثبت 26 به 17 به سود آذربایجان شرقی)
      کرمان، برنده 5- اصفهان 5 (امتیاز مثبت 26 به 19 به سود کرمان)
      دور دوم:
      آذربایجان شرقی 6- کرمان 4
      ایلان 7- اصفهان 3
      دور اول:
      آذربایجان شرقی 7- اصفهان 3
      ایلام 6- زنجان 4
      رده بندی تیمی در گروه: 1- آذربایجان شرقی 2- ایلام 3- کرمان 4- اصفهان 5- زنجان

      رده بندی انفرادی:

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      57

      سینا طاهرخانی

      حمید کیوان

      علیرضا حیدری

      علی اکبر کدیور

      عرفان بالازاده

      امیرحسین عبدزاده

      حسین حاجتی

      سالار رضاپور

      حسین رضوانیان

       

      قزوین

      ایلام

      کردستان

      فارس

      آذربایجان شرقی

      گیلان

      اصفهان

      آذربایجان غربی

      کرمان

       

      61

      رضا انتظاری

      ابراهیم باباخانی

      محمد نصیری

      علی بلوچی

      مهرشاد صفرپور

      عرفان نجف زاده

      علی صفری

      آرمان ابراهیمی

      مهران حسین زاده

       

      کردستان

      زنجان

      قزوین

      کرمان

      گیلان

      آذربایجان شرقی

      ایلام

      آذربایجان غربی

      آذربایجان شرقی

       

      65

      حسین کرمی

      مجید زارعی

      علی غلامی

      علیرضا مسعودی

      رضا جمشیدی فر

      پوریا صادقی

      محمد شیرزاد

           

      قزوین

      کردستان

      آذربایجان شرقی

      فارس

      اصفهان

      کرمان

      گیلان

           

      70

      امیرطاها برفه ای

      مبین گراوند

      محمدرضا عسکرپور

      مجید دوستعلی

      عباداله خلجی

      علیرضا اشرفی

      ادریس کاظمی

      شایان حسامی

      محمدحسین نوروزیان

      امیرحسین ده ده جانی

      کرمان

      ایلام

      فارس

      گیلان

      قزوین

      آذربایجان غربی

      اصفهان

      کردستان

      کردستان

      کردستان

      74

      سهیل پرسته

      محمدرضا شهبازنژاد

      هادی شرفبیانی

      محمدصادق سلطانی نژاد

      اشکان طاهر خانی

      محمد کریمی

      کریم علی نژاد

      محمدرضا باباچی

         

      گیلان

      آذربایجان شرقی

      کردستان

      کرمان

      قزوین

      فارس

      آذربایجان غربی

      اصفهان

         

      79

      امیررضا طاهرخانی

      شکور فاتحی

      سالار زمانی

      مسعود مرادی راد

      امیرحسین مسیبی

      محمدعلی یزدان پناهی

      غلامرضا سلیمیان

      فرداد حمیدی

      میلاد میرزائیان

      ماهان کاظمی

      قزوین

      کردستان

      آذربایجان شرقی

      ایلام

      گیلان

      فارس

      اصفهان

      آذربایجان غربی

      کرمان

      زنجان

      86

      علی شیران

      علی بیگلری

      رضا مجیدی مقدم

      علیرضا پیری

      عارف ایران نژاد

      پوریا مرادی

      عرفا حسین زاده

      مهدی فرهادی

      عابد ویژه

      سینا محمدحسینی

      اصفهان

      قزوین

      کردستان

      زنجان

      کرمان

      فارس

      آذربایجان شرقی

      آذربایجان غربی

      گیلان

      ایلام

      92

      علیرضا صفویه

      حسین رضا جاجیان

      علیرضا پوراسد

      محمدحسین عزیزپناه

      محمدرضا خرمی

      سهیل جهانگیری

      محمد میرشکار

      علیرضا نصیری

      محمدامین محرمی

       

      قزوین

      کردستان

      آذربایجان شرقی

      ایلام

      گیلان

      اصفهان

      کرمان

      فارس

      آذربایجان شرقی

       

      97

      پوریا افشار

      امیرحسین لایق

      محمدامین عزیزی زاده

      پوریا جاودانی

      محمدرضا قاسمی

      سیامک برزکار

      محمدرضاجباری

      حسین عنایتی

      علی گوری

       

      گیلان

      آذربایجان شرقی

      ایلام

      فارس

      قزوین

      آذربایجان غربی

      اصفهان

      زنجان

      کرمان

       

      125

      ابوالفضل رستم پور

      محمدرضا داداشی

      امیرمحمدطاهر خانی

      امیرحسین هراتی

      حسین رفیعی

      مهدی کریمی

      امیرحسین مهرابی

      امیرمحمدی

      علی سلطانی

       

      گیلان

      زنجان

      قزوین

      کردستان

      فارس

      آذربایجان شرقی

      اصفهان

      ایلام

      کرمان

       



      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: