• فرشاد علیزاده: خدا را شکر توانستیم هدیه خوبی به مردم بدهیم

   در 2 وزن، 2 مدال طلا گرفتیم
   ده بزرگی از نازاریان انتقام گرفت

   • ۹:۳ ۱۳۹۷/۷/۲۱
   سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گفت: کسب دو مدال طلا توسط فرنگی کاران در رقابت های المپیک جوانان در آرژانتین را به همه علاقمندان به کشتی تبریک می گویم و خدا را شکر توانستیم هدیه خوبی را به مردم بدهیم.

   فرشاد علیزاده سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با بیان این مطلب افزود: ما دو سهمیه المپیک آرژانتین را داشتیم که در هردو وزن صاحب مدال طلا شدیم.

   دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان ادامه داد: در رقابت های جهانی کرواسی داوران حق امیر رضا ده بزرگی را مقابل ادموند نازاریان بلغار خوردند اما اینجا توانست این کشتی گیر را در یک مبارزه خوب شکست دهد و انتقام بگیرد.محمد نصرتی نیز دو حریف بسیار خوب خود از روسیه و ترکیه را شکست داد.

   علیزاده با تشکر از غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد برای همراهی با فرنگی کاران و وی در المپیک آرژانتین در پایان خاطر نشان کرد: در رقابت های المپیک جوانان آرژانتین کشتی گیرانی که در رده ای سنی نوجوانان هستند شرکت کردند و امیررضا ده بزرگی کشتی گیر نونهال ماست و دوسال دیگر می تواند در رده ی سنی نوجوانان کشتی بگیرد ولی محمد نصرتی از امسال باید در رده ی سنی جوانان به میدان برود.