• رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور، گروه ج- ایلام

      چهارمحال و بختیاری عنوان قهرمانی را از آن خود کرد
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۴:۴۹ ۱۳۹۷/۷/۲۰
      تیم چهارمحال و بختیاری به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ج رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ج روزهای 19 و 20 مهرماه در سالن 3 هزار نفری شهدای قلاویزان ایلام برگزار شد و در پایان تیم چهارمحال و بختیاری به عنوان قهرمانی رسید و تیم های گلستان و ایلام به ترتیب دوم و سوم شدند.
      رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است: 1- چهارمحال و بختیاری 2- گلستان 3- ایلام 4- زنجان 5- خراسان شمالی 6- کهگیلویه و بویراحمد 7- همدان 8- خراسان جنوبی 9- سیستان و بلوچستان 10- هرمزگان
      نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

      فینال: چهارمحال و بختیاری 8- گلستان 2
      رده بندی: ایلام 6- زنجان 4
      مقام پنجم: خراسان شمالی، برنده 5- کهگیلویه و بویراحمد 5 (امتیاز مثبت 24 به 23 به سود خراسان شمالی)
      مقام هفتم: همدان، برنده 5- خراسان جنوبی 5 (امتیاز مثبت 26 به 19 به سود همدان)
      مقام نهم: سیستان و بلوچستان 6- هرمزگان 4

      رده بندی تیم ها در پایان مسابقات مقدماتی:
      گروه الف: 1- گلستان 2- ایلام 3- خراسان شمالی 4- همدان 5- سیستان و بلوچستان
      گروه ب: 1- چهارمحال و بختیاری 2- زنجان 3- کهگیلویه و بویراحمد 4- خراسان جنوبی 5- هرمزگان
      گروه ب:
      نتایج مسابقات مقدماتی:
      دور اول:
      گروه الف:
      گلستان 6- خراسان شمالی 4
      ایلام 6- همدان 4
      گروه ب:
      چهارمحال و بختیاری 6- کهگیلویه و بویراحمد 4
      زنجان 7- خراسان جنوبی 3
      دور دوم:
      گروه الف:
      خراسان شمالی، برنده 5- سیستان و بلوچستان 5 (امتیاز مثبت 24 به 22 به سود خراسان شمالی)
      گلستان 7- همدان 3
      گروه ب:
      کهگیلویه و بویراحمد 7- هرمزگان 3
      چهارمحال و بختیاری 6- خراسان جنوبی 4
      دور سوم:
      گروه الف:
      ایلام 6- خراسان شمالی 4
      گلستان، برنده 5- سیستان و بلوچستان 5 (امتیاز مثبت 25 به 19 به سود گلستان)
      گروه ب:
      زنجان، برنده 5- کهگیلویه و بویراحمد 5 (امتیاز مثبت 24 به 20 به سود زنجان)
      چهارمحال و بختیاری 8- هرمزگان 2
      دور چهارم:
      گروه الف:
      خراسان شمالی، برنده 5- همدان 5 (امتیاز مثبت 23 به 21 به سود خراسان شمالی)
      ایلام 9- سیستان و بلوچستان یک
      گروه ب:
      کهگیلویه و بویراحمد، برنده 5- خراسان جنوبی 5 (امتیاز مثبت 25 به 21 به سود کهگیلویه و بویراحمد)
      زنجان 9- هرمزگان یک
      دور پنجم:
      گروه الف:
      گلستان 6- ایلام 4
      همدان، برنده 5- سیستان و بلوچستان 5 (امتیاز مثبت 26 به 21 به سود همدان)
      گروه ب:
      چهارمحال و بختیاری 9- زنجان یک
      خراسان جنوبی، برنده 5- هرمزگان 5 (امتیاز مثبت 24 به 12 به سود خراسان جنوبی)


      رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور گروه ج 18 لغایت 20 مهرماه استان ایلام -شهرایلام سالن ورزشی شهدای قلاویزان با شرکت 107کشتی گیر از 10 استان در طی 6 دوره و با انجام 280 کشتی برگزار گردید و نتایج آن بشرح زیر اعلام میگردد

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      علی شریفات

      حامد حاجیان

      سپرجعفری

      محمدچواد ارباب

      مهدی سعادتی فر

      میثم جوکار

      محمد مهدی شکوری

      محمد حسن عزیز محمدی

      مهدی شمس

      مجید بحرینی

      خراسان -جنوبی

      ایلام

      چهرمحال.ب

      سیستان بلوچستان

      گلستان

      کهگیلویه بویر احمد

      خراسان- شمالی

      همدان

      زنجان

      هرمزگان

      60

      امید آرامی

      علیرضا دادوند

      پوریا کاویانی

      سعید شه مرادی

      امیر محمد محمدی

      وحید شادکام

      شهاب غیاثوند

      محمدمهدی عزیزمحمدی

      سینا مومنیان

      عرفان پور طرق

      سیستان بلوچستان

      کهگیلویه بویر احمد

      جهار محال وبختیاری

      گلستان

      زنجان

      خراسان - شمالی

      خراسان -جنوبی

      همدان

      ایلام

      هرمزگان

      63

      محراب قلی پور

      محمد حسن عبدالوند

      مسعود موسوی

      ابوالفظل حسینی قلعه

      امیر حسین جعفریان

      امیر حسین یاری

      امیر محمد گلمحمدی

      مجید حسن خانی

      شهاب حسینی

      ___

      خراسان -جنوبی

      همدان

      کهگیلویه بویر احمد

      گلستان

      جهار محال وبختیاری

      ایلام

      سیستان بلوچستان

      زنجان

      جهار محال وبختیاری

      ___

      67

      مهدی گرمه

      سینا اکبری

      محمد امین صیدی

      محمد مهدی اصغری

      مهدی غیاثی

      ناصر محمد زاده

      مهدی تابش

      سید بهرام عسکر هاشمی

      حسین چوپانیان

      _____

      خراسان - شمالی

      زنجان

      هرمزگان

      همدان

      جهار محال وبختیاری

      ایلام

      کهگیلویه بویر احمد

      سیستان بلوچستان

      گلستان

      ______

      72

      امیر جعفر پور

      رضا عزیزی

      مجید کبیری

      محمدعلی کیخا

      محمد امین حسنی

      علی اکبر عصمتی

      امیر ارسلان معصومیان

      علی تقی پور

      امیر رضا ابراهیمی

      پویا عفتی

      کهگیلویه بویر احمد

      ایلام

      جهار محال وبختیاری

      سیستان بلوچستان

      زنجان

      گلستان

      خراسان -جنوبی

      همدان

      هرمزگان

      خراسان - شمالی

      77

      علی کبیری

      خشایار طاهرپور

      صادق احسان نیا

      علی عبدی

      مهرشاد مولایی

      حمید میزبان

      مجید توکلی

      ___

      ___

      ___

      جهار محال وبختیاری

      خراسان - شمالی

      گلستان

      زنجان

      ایلام

      همدان

      سیستان بلوچستان

      ___

      ___

      ___

      82

      پوریا یوسفی

      سید ادریس حسینی

      حسین کرمی

      ابراهیم هادی

      محمد حاتمی

      احمد رضا حیدری

      علی اکبر زاده

      علی احمدی

      ___

      ___

      کهگیلویه بویر احمد

      گلستان

      ایلام

      جهار محال وبختیاری

      خراسان - شمالی

      زنجان

      سیستان بلوچستان

      همدان

      ___

      ___

      87

      پوریا بیات

      شایان بابا زاده

      مرتضی صادق نیا

      محمد دانش

      حسین جعفری

      رضا نجفی

      علی شهبازی تبار

      محمد رضا ناصریپور

      ___

      ___

      همدان

      هرمزگان

      خراسان - شمالی

      جهار محال وبختیاری

      ایلام

      زنجان

      گلستان

      خراسان -جنوبی

      ___

      ___

      97

      محمد بیگی

      بهرام سالاری

      امیر حسین پورقاسم

      ابولفضل سنچولی

      علیرضا قاعدی

      سید بهزاد عقیلی

      پدرام پردال

      امیر حسین خزایی

      امیر حسین کمالی

      امیر خلیل آبادی

      ایلام

      خراسان -جنوبی

      جهار محال وبختیاری

      سیستان بلوچستان

      هرمزگان

      گلستان

      کهگیلویه بویر احمد

      همدان

      زنجان

      خراسان - شمالی

      130

      رسول صفی

      رضا محمدی ثانی

      امیر حسین جهانشاهی

      علیرضا منصوری

      محمد جواد منور زاده

      علی زارعیان

      مهدی اقبالی

      ___

      ___

      ___

      جهار محال وبختیاری

      خراسان - شمالی

      گلستان

      ایلام

      کهگیلویه بویر احمد

      همدان

      زنجان

      ___

      ___

      ___

      مقام تیمی

                         

      جهار محال وبختیاری

       گلستان

       ایلام

      زنجان

      خراسان - شمالی

      کهگیلویه بویر احمد

      همدان

      خراسان -جنوبی

      سیستان بلوچستان

      هرمزگان


      نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

      دریافت