• هفته اول از دور برگشت لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور

      تیم های بیمه رازی بابل و پتروشیمی بهشهر در کشتی آزاد پیروز شدند
      برتری تیم های بیمه رازی اردبیل و سیناصنعت ایذه در کشتی فرنگی

      • ۲۰:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۱
      مسابقات هفته اول از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور عصر امروز به انجام 4 دیدار به پایان رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور عصر امروز (یکشنبه) در شهرهای گرگان، بهشهر، قم و مشهد برگزار شد که در کشتی آزاد تیم بیمه رازی بابل مقابل تیم راه و شهرسازی گلستان با امتیاز مثبت 27 به 10 به پیروزی رسید و تیم پتروشیمی بهشهر نیز تیم ستارگان ساری را با امتیاز مثبت 22 به 17 شکست داد.

      در کشتی فرنگی نیز تیم بیمه رازی اردبیل با امتیاز مثبت 32 به 9 مقابل تیم شهدای مدافع حرم قم به برتری دست یافت و تیم سیناصنعت ایذه نیز با امتیاز مثبت 23 به 16 از سد تیم شهرما شهرداری مشهد گذشت.

      نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

      کشتی آزاد گروه الف: راه و شهرسازی گلستان  – بیمه رازی بابل، برنده (امتیاز مثبت 27 به 10 به سود بیمه رازی)

      کشتی آزاد گروه ب: پتروشیمی بهشهر، برنده - ستارگان ساری (امتیاز مثبت 22 به 17 به سود بهشهر)

      کشتی فرنگی گروه الف: شهدای مدافع حرم قم- بیمه رازی اردبیل، برنده (امتیاز مثبت 32 به 9 به سود بیمه رازی)

      کشتی فرنگی گروه ب: شهر ما شهرداری مشهد – سینا صنعت ایذه، برنده (امتیاز مثبت 23 به 16 به سود سیناصنعت)

      نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

      بیمه رازی بابل 27 – راه و شهرسازی گلستان 10 (اسامی بیمه رازی در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: مهران رضا زاده، برنده 12- پوریا ترکمان 4
      61 کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده 6- خیراله قهرمانی صفر
      65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 10- میلاد طهماسبی زاده صفر
      70 کیلوگرم: ماگومد قربان علی اف، برنده 12- محمدرضا سرگو 4
      74 کیلوگرم: رضا افضلی، برنده 9- نوید زنگنه 2
      70 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر 2- محمد جواد حمیدی، برنده 3
      86 کیلوگرم: مجتبی اصغری، برنده 3- اسماعیل محمودی 1
      92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده 7- آرش نیرآبادی صفر
      97 کیلوگرم: علیرضا گودرزی 1- حسین رمضانیان، برنده 6
      125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 6- سید احمد رسولی صفر


      ستارگان ساری 17 – پتروشیمی بهشهر 22 (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
      57 کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا، برنده 2- علیرضا حاتمی صفر
      61 کیلوگرم: مهران شیخی 1- محمد رمضان پور، برنده 3
      65 کیلوگرم: وحید آهنگری، برنده 3- میثم حیدری صفر
      70 کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده 3- مهرشاد اکبری 1
      74 کیلوگرم: فریبرز بابایی صفر- حامد رشیدی، برنده 4 (ضربه فنی)
      79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد 1- محمد زارعی، برنده 3
      86 کیلوگرم: مسعود مددی 1- علی موجرلو، برنده 3
      92 کیلوگرم: سینا غلامی 2- احمد بذری، برنده 3
      97 کیلوگرم: علی شعبانی 1- حامد طالبی زرین کمر، برنده 4
      125 کیلوگرم: جابر صادق زاده، برنده 4- امیررضا امیری 1


      بیمه رازی اردبیل 32- شهدای مدافع حرم قم 9 (اسامی تیم بیمه رازی در ابتدا آمده است):
      55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 9- مهدی قربانی صمد صفر
      60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، 7- رضا مردی، برنده 7
      63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 6- محمدجواد رضایی 1
      67 کیلوگرم: حامد تاب، برنده 8- محمدسعید عزیزی صفر
      72 کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده 9- محمدرضا مختاری صفر
      77 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 9- هادی علیزاده پورنیا 1
      82 کیلوگرم: برومند اصلان صفر- مهدی ابراهیمی، برنده 10
      87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 8- علی زینتی رفا صفر
      97 کیلوگرم: علی اکبری حیدری، برنده 8- محمدرضا رضایی صفر
      130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده 8- حمیدرضا کریمی صفر

      سیناصنعت ایذه 23- شهرما شهرداری مشهد 16 (سامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
      55 کیلوگرم: پویا دادمرز 2- مصیب اکبری، برنده 2
      60 کیلوگرم: جواد فراز فاروجی صفر- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده 9
      63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 9- امید قادری 7
      67 کیلوگرم: شاهین بداغی صفر- وحید میرفتح الهی، برنده 3
      72 کیلوگرم: اصغر عالی محمدی، برنده 9- علیرضا افتخاری صفر
      77 کیلوگرم: فرشاد رستمی کیا، برنده 9- سیاوش دوستاریان 6
      82 کیلوگرم: پیام بویری، برنده 8- مسعود رشیدیان صفر
      87 کیلوگرم: سامان عزیزی 1- داود عابدین زاده، برنده 1
      97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 9- هومن شیدا صفر
      130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 4- محسن بشینجی 2