• ننادلالوویچ در دیدار با دکتر صالحی امیری مطرح کرد

   تاکید بر رعایت جنبش المپیک و حرکت در مسیر این جنبش و منشور

   • ۹:۳ ۱۳۹۷/۶/۲۱
   نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانی در دیدار با صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک بر رعایت جنبش المپیک و حرکت در مسیر این جنبش و منشور تاکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان روز گذشته با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی و عضو اصلی کمیته بین المللی المپیک دیدار و گفتگو کرد.

   در این دیدار که بعد از ظهر روز گذشته و در لوزان سوئیس انجام شد سیدرضا صالحی امیری ضمن تاکید بر روابط بسیار خوب کشتی ایران با اتحادیه جهانی گفت: کشتی به عنوان ورزش اول و ملی ایران از توجه و محبوبیت فراوانی بین جامعه به خصوص قشر جوان برخوردار است و همگان تصویر بسیار خوبی از رابطه ایران و اتحادیه جهانی کشتی در ذهن دارند که بابت تمام حمایت ها از شما تشکر می کنم.

   وی در ادامه رسول خادم را یکی از متخصص ترین و فعالترین مدیران ورزش ایران معرفی کرد و اظهار داشت: مردم ورزش دوست ایران به این رشته و اتفاقات و حواشی آن شدیدا حساس هستند و از نزدیک اخبار و رویدادهای آن را پیگیری می کنند؛ به همین خاطر نیز درخواست دارم تا از کشتی ایران و علاقمندان بی شمارش حمایتی بیش از پیش به عمل آورید.

   نناد لالوویچ نیز ضمن خیر مقدم و تقدیر از صالحی امیری بابت توجه به این رشته و تشکیل این جلسه گفت: به خوبی از ظرفیت بالای کشتی ایران و همچنین تلاش های ارزشمند رسول خادم به عنوان رئیس دلسوز و پیگیر فدراسیون ایران آگاه هستم و شک نداشته باشید که از کشتی این کشور به عنوان یکی از ارکان اصلی این رشته در جهان حمایت ویژه خواهیم کرد و از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.

   رئیس اتحادیه جهانی کشتی ضمن تاکید بر رعایت جنبش المپیک و حرکت در مسیر این جنبش و منشور، همچون گذشته خواستار همکاری تنگاتنگ و همراهی کمیته ملی المپیک ایران با فدراسیون کشتی و اتحادیه جهانی شد.

   در پایان این نشست صالحی امیری از لالوویچ برای حضور در ایران دعوت کرد.