• چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره)- اراک

      تیم ایران به عنوان قهرمانی رسید
      تیم های برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۱۲:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۹
      تیم ایران با شکست تیم روسیه قهرمان رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، عراق و چهار تیم از کشورمان روزهای 8 و 9 شهریورماه در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک برگزار شد و در پایان تیم ایران با شکست 6 بر 4 تیم روسیه بعنوان قهرمانی رسید.
      در دیدار رده بندی نیز تیم آذربایجان با نتیجه 7 بر 3 مقابل تیم ایران پیروز شد و به مقام سوم رسید. تیم ایران توسعه با نتیجه 8 بر 2 از سد تیم ایران (مرکزی) گذشت و پنجم شد و تیم ارمنستان با نتیجه 9 بر یک بر تیم عراق غلبه کرد و هفتم شد.

      رده بندی نهایی این مسابقات به شرح زیر است:
      1- ایران (اراک) 2- روسیه 3- آذربایجان 4- ایران ب 5- ایران توسعه 6- ایران (مرکزی) 7- ارمنستان 8- عراق 9- گرجستان


      نتایج انفرادی دیدار فینال به شرح زیر است:
      دیدار فینال: ایران (اراک)، برنده 6 – روسیه 4
      45 کیلوگرم: رحمان عموزاد 3 – ولادمیر گیلنکنو، برنده 6
      48 کیلوگرم: مهدی ویسی، برنده 8- ماگومد التمیروف 2
      51 کیلوگرم: مجتبی سلطان زاده 4- آسخاب ابویف، برنده 2 (ضربه فنی)
      55 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده – نماینده نداشت
      60 کیلوگرم: عرفان الهی، برنده 6- بالتویف 2
      65 کیلوگرم: سهراب ادهم خلیلی، برنده 6- ضربه فنی – اینار کتها 4
      71 کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده 5- عبدالرحمن کومیوف یک
      80 کیلوگرم: محمدرضا قیاسی، برنده 12- آیدار خاتانوف یک
      92 کیلوگرم: سهیل یوسفی یک – مارات ژاگاپیروف، برنده 3
      110 کیلوگرم: رضا خانی 4- سرگئی کوزیریف، برنده 4

      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: ایران (اراک) 6- روسیه 4
      رده بندی: آذربایجان 7- ایران ب 3
      مقام پنجم: ایران توسعه 8- ایران (مرکزی) 2
      مقام هفتم: ارمنستان 9- عراق یک

      رده بندی گروهی:
      گروه الف: 1- ایران (اراک) 2- ایران (ب) 3- ایران (توسعه) 4- ارمنستان 5- گرجستان
      گروه ب: 1- روسیه 2- آذربایجان 3- ایران مرکزی 4- عراق

      دیدارهای مقدماتی:
      دور اول:
      گروه الف:
      ارمنستان 8 – گرجستان 2
      ایران ب، برنده 5- ایران توسعه 5 (امتیازمثبت 22 به 20 به سود ایران ب)
      گروه ب:
      روسیه 8- آذربایجان 2
      ایران مرکزی 8- عراق 2

      دور دوم:
      گروه الف:
      ایران (اراک) 10- گرجستان صفر
      ایران توسعه 8- ارمنستان 2
      گروه ب:
      روسیه 7- ایران (مرکزی) 3
      آذربایجان 10- عراق صفر

      دور سوم:
      گروه الف:
      ایران ب 10- گرجستان صفر
      ایران (اراک) 8- ارمنستان 2
      گروه ب:
      روسیه 9- عراق یک
      آذربایجان 8- ایران (مرکزی) 2

      دور چهارم:
      گروه الف:
      ایران توسعه 9- گرجستان یک
      ایران اراک 7- ایران ب 3

      دور پنجم:
      گروه الف:
      ایران ب 7- ارمنستان 3
      ایران اراک 8- ایران توسعه 2

      نتایج کامل رقابت های برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

      دریافت


      نتایج انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:                                                                                                                                                                                                               
                                                                                                       
      اوزانمقام اول
      1
      مقام دوم
      2
      مقام سوم
       3
      مقام چهارم
      4
      مقام پنجم
      5
      مقام ششم
      6
      مقام هفتم
      7
      مقام هشتم
      8
      مقام نهم
      9
      مقام دهم
      10
      45KGAmozad Rahman
      رحمان عموزاد
      Khademi Shahin
      شاهین خادمی
      Khyali Amir
       امیر خیالی
      Amirkhanyan Vardan
      واردان امیرخانیان
      Gilenko Vladimir
       ولادیمر گیلنکو
      Hagverdiyev Murad 
      مراد حقوردیف
      Ansari Erfan
      عرفان انصاری
      Hasan Abdul Satar
      حسن عبدالستار
      Gugeshashvili Luka
       لوکا گوگه شویلی
       
      IRI AIRI MIRI TARMRUSAZEIRI.BIRQGEO 
      48KGVeisi Mahdi
      مهدی ویسی
      mojtaba Erfani
      مجتبی عرفانی
      Mohebi Amirhesam
      امیرحسام محبی
      Eltemirov Magomed-Emi
      مگمد امی التمیروف
      Heybatov Kanan
      کانان هیباتف
      Bakalyan Arsen
      آرسن باکالیان
      Ahmad Qays Arif
       احمد قیص اریف
      Normohammadi Saeed
      سعید نورمحمدی
      Barsonidze Bezhani
       بزانی برسونیدزه
       
      IRI.AIRI.BIRI.TRUSAZEARMIRQIRI MGEO 
      51KGAslanov Riad
      ریاد اصلانف
      Mahmodjanlo Kian
      کیان محمودجانلو
      Abuev Askhab
      آسخاب آبواوو
      Mkrtchan Mushegh
      موشق مکرتچیان
      Soltanzadeh Mojtaba
      مجتبی سلطان زاده
      Ghasemi Moein
      معین قاسمی
      Rezaee Yones
      یونس رضایی
      Ali Arkoh Sameer
      علی ارکان سامر
      Hajizadeh Mohammadmahdi
      محمدمهدی حاجی زاده
       
      AZEIRI.BRUSARMIRI.AIRI.TIRI MIRQIRI.T 
      55KGHaseli Gholamhosein
      غلامحسین حاصلی
      Nasirov Abulfaz
      ابوالض نصیرف
      Hoseinnia Mahdi
      مهدی حسین نیا
      Jafarian Seied Erfan
      سید عرفان جعفریان
      Harutyunyan Norik
      نوریک هاروت یونیان
      Ali Asman
      علی اسمان
      Chkhitunidze Luka
      لوکا چه خیتونینزه
      Mofakhamian Mohammad
      محمدرضا مفخمیان  
      Kasirlo Amirhosein
      امیرحسین کثیرلو
       
      IRI.TAZEIRI.BIRI.AARMIRQGEOIRI MIRI.T 
      60KGKarami Hosein
      حسین کرمی
      Elahi Erfan
      عرفان الهی
      Baltuev Fedor فدور بالتواووTovmasyan Siras
      سیراس توماسیان
      Jafarov Sabir
      سبیر جعفرف
      Godarzi Sajad
      سجاد گودرزی
      Salimi Ali
      علی سلیمی
      Mohammed Samer Osam
      محمدسامرعصام
        
      IRI.TIRI.ARUSARMAZEIRI.BIRI MIRQ  
      65KGAdhamkhalili Sohrab
      سهراب ادهم خلیلی
      Asgari Mehran
      مهران عسگری
      Ketha Inar
      انار که تها
      Fazli Akbar
      اکبر فضلی
      Motaghi Amirhosein
      امیرحسین متقی
      Patsinashvli Davit
      داویت پاتسیناشویلی
      Margaryan Davit
      دیویت مارگاریان
      Huseynli Babak 
      بابک حسینلی
      Masudi Alireza
      علیرضا مسعودی
       
      IRI.AIRI.MRUSIRI.BIRI.BGEOARMAZEIRI.T 
      71KGSharafbaiani Hadi
      هادی شرفبیانی
      Soltaninezhad Mohammadsadegh
      محمدصادق سلطانی نژاد
      Ashirov Ashraf اشرف اشیرفKord Hamzeh
      حمزه کرد
      Kumykov Abdar-Rakhman
      عبدالرحمن کومیوف
      Arakelyan Tigran
            تیگران آراکلیان
      Khanehzar Armin
      آرمین خانه زر
      Golubiani Anzor
      آنژور گولوبیانی
      abdulbasit Names Mahmood
      عبدالباسیت نامس محمود
       
      IRI.AIRI.TAZEIRI.BRUSARMIRI MGEOIRQ 
      80KGGhiasi Mohammadreza
      محمدرضا قیاسی
      Shahbaznezhad Mohammad
      محمد شهباز نژاد
      Khatanov Idar آیدار خاناتوفMayliov fuad
      فواد مایلوف
      Akbarzadeh Mahdi
      مهدی اکبرزاده
      Nokhodi Mohammad
      محمد نخودی
      Atikyan Hovnan
      هونان آتیکیان
      Shabanov Abduljalil
      عبدالجلیل شبانف
      Khanaki Amirmohammad
      امیرمحمد خانکی
      Koguashvli Daviti
      داویتی کوگواشویلی
      IRI.AIRI.TRUSAZEIRI.BIRI.AARMAZEIRI MGEO
      92KGGevorgyan Lyova
      لیوا گورگیان
      Dzhagapirov Marat
      مارات داژاگاپیروف
      Yosefi Soheil
      سهیل یوسفی
       Aghayev Sagadulla 
      سجادالله آقایف
      Mohammad gholamipoya
      محمد غلامی پویا
      Piri Alireza
      علیرضا پیری
      Majidifar Ali
      علی مجیدی فر
      Gamtenadze Saba
      صبا گامتنادزه
      Akram Kamal
      اکرم کمال
       
      ARMRUSIRI.BAZEIRI.BIRI.TIRI MGEOIRQ 
      110KGKozyrev Sergeyi
      سرگی کوزیروف
      Sargsyan Sergey
      سرگی سارگسیان
      Hoseinpor
            Saeed
      سعید حسین پور
      Abuyev Islam
       اسلام ابویف
      Khani Reza
       رضا خانی
      Goshayesh Shayan
       شایان گشایش
      Zaree Amirhosein
      امیرحسین زارع
      Jafari Ali
      علی جعفری
      Chikhradze Giorgi
       گیورگی چیخرادزه
      Babaee Mohammad
      محمد بابایی
      RUSARMIRI.TAZEIRI.AIRI.BIRI.AIRI MGEOIRI M


اتوماسیون اداری ژوبین