• مرحله گروهی رقابت های کشتی فرنگی خردسالان در گروه یک - اردبیل

      تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۹:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲
      تیم تهران بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی خردسالان در گروه یک رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات کشتی فرنگی مرحله گروهی رقابت های کشتی خردسالان در گروه یک با حضور 8 استان امروز (جمعه) در سالن شهید آسمانی شهر اردبیل برگزار شد و در پایان تیم تهران بعنوان قهرمانی رسید و تیم اردبیل نیز در مسابقات اجرای فنون عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

      تیم استان اردبیل در رده بندی تیمی نیز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و تیم البرز نیز سوم شد.

      اسامی نفرات و تیم های برتر این رقابت ها به شرح زیر است:


      نتیجــه مسابقــات
            مسابقه کشتی   فرنگی رده سنی:   خردسالان منطقه یک   با شرکت 97   کشتی گیر از 8 استان   ازتاریخ    97/6/1 لغایت    97/6/2   دراستان اردبیل ( شهر اردبیل) طی 5   دوره وبا انجام 134 کشتی برگزار گردید
             و نتایج آن بشرح زیر اعلام میگردد
      وزن مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      32 کیلو میلاد حسنی ابوالفضل عموزاده محمد غربتی امیررضا هوشیار محمد سبحان عرب مبین آفرین   _____ _____ _____ _____
      تهران آ شرقی گیلان اردبیل الف قزوین البرز _____ _____ _____ _____
      35 کیلو محمدماهان عرب امیررضا قیاسی ابوالفضل بهزادی مهرشاد قسمتی علیرضا پرخیج امیر حسین اصغری محمد هادی مرادی سهیل یزدانی _____ _____
      قزوین تهران گیلان   اردبیل الف آ شرقی البرز زنجان آغربی _____ _____
      38 کیلو ابوالفضل اخباری مهدی قاسمی سروش سلطانی مهدی مرادنژاد آرین قاسمپور سهیل خونجامی امیرحسین میر آقائی یحیی منصور محمدجوادصادقی _____
      تهران زنجان آغربی اردبیل الف آشرقی گیلان البرز اردبیل ب قزوین   _____
      41 کیلو محمدمتین سالمی علی اکبر محمدزاده سید طاها مسعودی   ابوالفضل فدایی محمدحسین محمدی محمد جوانمرد سپهر درج احسان نورانی _____ _____
      البرز آ غربی تهران گیلان زنجان آشرقی قزوین اردبیل الف _____ _____
      44 کیلو ابوالفضل امین شرعی محمدرضا محمد حسینی هادی ژوهانی جزینگی مهدی علیزاده محمد ریحانی علی رضا جعفری سیدعلیرضاموسوی یاشار احمدی علی علیزاده _____
      تهران اردبیل الف البرز اردبیل ب گیلان زنجان قزوین آغربی آ شرقی _____
      48 کیلو شایان بختیاری امیر لطفی آذر محمد رمضانی آبتین نیازی میرحسام موسوی امید حیدری آرین رضوانی روح الله عباسی _____ _____
      تهران اردبیل الف البرز قزوین آشرقی اردبیل ب گیلان آغربی _____ _____
      52 کیلو حمیدرضا کشتکار ابوالفضل حاجی پور یاشار امیدی محمدحسین صدفی امیر محمد دانشور بابک نوراله سلطان امیرحسین مستشاری علی رضا بیات ابوالفضل عیوض خانی _____
      البرز گیلان تهران اردبیل ب اردبیل الف آشرقی آغربی زنجان قزوین   _____
      57 کیلو محسن عظیمی   اسماعیل عبدالله زاده محمدمهدی ستاری گرده رضا بخشایش مهدی جانعلی پور محمدهادی حیدری امیرمحمد دلاوری حسین احمدی _____ _____
      تهران آغربی البرز اردبیل الف گیلان زنجان آشرقی قزوین _____ _____
      62 کیلو امیرحسین شهماری امیررضا علی اکبری مهدی قربانی مجتبی شامی محمدرضا علیمرادی محمد علی نژاد پوریا رحمانی سرای _____ _____ _____
      تهران آغربی اردبیل الف البرز قزوین گیلان آشرقی   _____ _____
      68 کیلو ایلیار آزاد کمیل پور جهانبخش علیرضا یار احمدی امیر محمد محمودی بنیامین اسدی مهدی نجفی جلالوند      
      اردبیل الف آغربی تهران آشرقی البرز گیلان    
      75 کیلو امیر سالار رمضانی محمدرضا شفقت رحمت رحیمی جلالوند حسین فرجی قزلجه میلاد حسن زاده   سیدسیوان حسینی        
      تهران اردبیل الف گیلان البرز آ شرقی آ غربی        
      85 کیلو محمدجواد مقصودی علی والی امیر محمد خادم   محمدرضا صحت   امیرحسین قره بخشی سروش رسول نژاد        
      تهران البرز گیلان اردبیل الف آ شرقی آ غربی        
       
      رده بندی تیمی تهران   اردبیل الف البرز   گیلان آذربایجان غربی آذربایجان شرقی قزوین   زنجان اردبیل ب  
      265 امتیاز 188 امتیاز 179 امتیاز 152 امتیاز 139 امتیاز 122 امتیاز 90 امتیاز 64 امتیاز 45 امتیاز  

      رده بندی رقابت های اجرای فنون به شرح زیر است:
      1- اردبیل 355 امتیاز 2- البرز 350 امتیاز 3- تهران 315 امتیاز 4- قزوین 265 امتیاز 5- آذربایجان غربی 255 امتیاز 6- گیلان 240 امتیاز 7- آذربایجان شرقی 215 امتیاز 8- زنجان (غایب)


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل مشاهده و دریافت است:

      دریافت


      نفرات اول تا سوم رقابت های انفرادی و تیم های اول تا سوم بخش اجرای فنونی تیمی در هر رشته مجوز شرکت در مسابقات مرحله نهایی جشنواره را دریافت می کنند.

اتوماسیون اداری ژوبین