• مرحله گروهی رقابت های کشتی خردسالان در گروه 2- بیرجند

      مازندران به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد و فرنگی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۹:۳۰ ۱۳۹۷/۵/۲۷
      استان مازندران قهرمان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی مرحله گروهی کشتی خردسالان کشور در گروه 2 شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات مرحله گروهی رقابت های کشتی آزاد و فرنگی خردسالان قهرمانی کشور در گروه 2 دیروز (جمعه) در سالن مخابرات شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی برگزار شد.

      بر این اساس استان مازندران در رقابت های کشتی آزاد و فرنگی به عنوان قهرمانی رسید در رقابت های اجرای فنون نیز در کشتی آزاد مازندران و در کشتی فرنگی نیز خراسان جنوبی به عنوان نخست رسیدند.

      نتایج انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

      کشتی آزاد:
      32 کیلوگرم: 1- محمدمهدی لاغری (مازندران) 2- سید مهدی سادات (گلستان) 3- امیرحسین علیزاده (خراسان شمالی) 4- سید ابوالفضل شهناز (خراسان شمالی) 5- امیررضا تیمورزاد (توابع تهران) و امید چاکرالحسینی (یزد) 7- مهدی سعادتی (خراسان جنوبی الف) 8- علی محمدی (سمنان)
      35 کیلوگرم: 1- ابراهیم الهی (مازندران) 2- میعاد عسگریان (توابع تهران) 3- امیرابراهیم امامی (سمنان) 4- عباس عباس پور (خراسان رضوی) 5- نیما نامی (خراسان جنوبی ب) و محمد رضایی (گلستان) 7- آریا آقاخانی (یزد) 8- حمیدرضا پویان (خراسان رضوی الف)
      38 کیلوگرم: 1- سینا خلیلی (مازندران) 2- مهیار مرندی (خراسان رضوی) 3- مبین قربانی (توابع تهران) 4- محمدمهدی بابایی (سمنان)  5- علی رحمانی (خراسان جنوبی ب) و محمد باغ چقی (خراسان شمالی) 7- علی میرشمسی (یزد) 8- مصطفی ملاح (گلستان) 9- علی سالاری (خراسان جنوبی الف)
      41 کیلوگرم: سعید پروانه (توابع تهران) 2- ابوالفضل حسینی (مازندران) 3- امیرمهدی مقدم (خراسان رضوی)  4- محمدحسین سلمانی (یزد)  5- امیرحسین نوری فر (سمنان) و محمدعلی علیمی (گلستان) 7- حسین حسن زاده (خراسان جنوبی الف) 8- امیرحسین متقیان (خراسان شمالی)
      44 کیلوگرم: 1- حسین محمدنژاد (توابع تهران) 2- محمدرضا باخدا (مازندران) 3- )  رضا حسن زاده (خراسان رضوی) 4- محمدرضا کیا (گلستان 5- حمیدرضا شاهمرادی (خراسان جنوبی الف) و یاسین اشرفی (خراسان شمالی) 7- مهدی انتظاری (یزد) 8- امیرمهدی نظاری (سمنان)
      48 کیلوگرم: 1- عرفان سنچولی (گلستان) 2- پارسا فخرایی (مازندران) 3- مهدی شایسته (خراسان رضوی) 4- علی بخشی (خراسان جنوبی الف)  5- ابوالفضل صادقی (خراسان شمالی) و سامان شیرینی (سمنان) 7- توحید نوری (توابع تهران) 8- ابوالفضل ابهت (یزد)
      52 کیلوگرم: 1- معین کاظمی (خراسان رضوی) 2- سید پوریا رضایی (مازندران) 3- سید مجتبی اشرنین (توابع تهران) 4- علیرضا ایزانلو (خراسان شمالی) 5- محمد مشتاقیان (یزد) و محمد شهریاری (گلستان) 7- ابوالفضل الیاسی زاده (خراسان جنوبی الف) و مهران قوانلو (سمنان)
      57 کیلوگرم: 1- مهدی پاکنهاد (مازندران) 2- عرفان جهانی (توابع تهران) 3- رسول تازیکی (خراسان رضوی) 4- فاضل فدایی (خراسان جنوبی الف)  5- آرین تیموری (یزد) 6- مهدی مازندی (گلستان) 7- پوریا عابدی (سمنان)
      62 کیلوگرم: 1- بهنام اکبری (خراسان روضی) 2- محمدامین رضایی (گلستان) 3- مانی سیار (توابع تهران) 4- مهدی دهقان (یزد) 5- حسین عزیزفرخانی (مازندران) و پوریا حسنی محمدی (خراسان جنوبی الف) 7- محمد عباسی (خرساان شمالی) 8- علی غلامی (سمنان)
      68 کیلوگرم: 1- امیرشاهین درویش علی (مازندران) 2- ابوالفضل فیروزی فر (سمنان) 3- جواد حسن پور (گلستان) 4- مرتضی بلقدر (خراسان رضوی) 5- سبحان جمشیدی (توابع تهران) 6- محمدرضا حائریان (یزد) 7- مهدی علیزاده (خراسان شمالی)
      75 کیلوگرم: 1- عزت اله تنکابنی (مازندران) 2- اشکان بهادر فر (خراسان رضوی) 3- نیما طاهری (توابع تهران) 4- یاشار نبی زاده (خراسان شمالی) 5- ابوالفضل جمال (گلستان) 6- محمدسینا پورعبدالهی (یزد) 7- محمدرضا ایوانکی (سمنان)
      85 کیلوگرم: 1- سید محمدمهدی مهدی زاده (خراسان رضوی) 2- غلامحسین سعادتی (خراسان شمالی9 3- امیررضا پرتو (توابع تهران) 4- پوریا پوراکرمی (یزد) 5- امیربهادر پورباقر (گلستان) 6- ابوالفضل علیزاده (مازندران) 7- امیررضا میرآخوری (سمنان)

      رده بندی تیمی: 1- مازندران 249 امتیاز 2- خراسان رضوی 217 امتیاز 3- توابع تهران 193 امتیاز 4- گلستان 160 امتیاز 5- سمنان 120 امتیاز 6- یزد 120 امتیاز 7- خراسان شمالی 114 امتیاز 8- خراسان جنوبی الف 84 امتیاز 9- خراسان جنوبی ب 20 امتیاز

      رده بندی تیمی در اجرای فنون: 1- مازندران 200 امتیاز 2- توابع تهران 170 امتیاز 3- خراسان رضوی 160 امتیاز 4- خراسان جنوبی 135 امتیاز 5- گلستان 130 امتیاز 6- یزد 110 امتیاز

      کشتی فرنگی:
      32 کیلوگرم: 1- مهدی کاظم آبادی (خراسان رضوی) 2- مبین گلکاری (خراسان جنوبی الف) 3- طاها کشیر (گلستان) 4- علی اصغر آخوندی (توابع تهران) 5- علی جباری (مازندران) 6- ابوالفضل قنبری (خراسان جنوبی ب) 7- علی نریمانی فاروجی (خراسان شمالی)
      35 کیلوگرم: 1- ابوالفضل چراغیان (مازندران) 2- سهیل سلجوقی (خراسان رضوی) 3- امیرحسین حسین زاده (توابع تهران) 4- رشید کوهساری (گلستان) 5- ابوالفضل امانی (خراسان شمالی) 6- علیرضا شفیعی (خراسان جنوبی الف) 7- علی اسلام دوست (خراسان جنوبی ب)
      38 کیلوگرم: 1- هادی پالوچ (مازندران) 2- مصطفی جعفری (خراسان رضوی) 3- ابوالفضل عسگری (گلستان) 4- ابوالفضل برزویی (خراسان جنوبی الف) 5- محراب حسین خانی (توابع تهران) 6- عباس مهربانی مقدم (خراسان شمالی)
      41 کیلوگرم: 1- محمدرضا فرهادی (مازندران) 2- مهدیار لرکی (خرسان جنوبی الف) 3- عرفان وفایی سبزوار (خراسان رضوی) 4- علی اکبر محمدی (توابع تهران) 5- مهدی زنگانه (گلستان) 6- ابوالفضل پزشک (خراسان شمالی)
      44 کیلوگرم: 1- حسین حقایق فریمانی (خراسان رضوی) 2- عارف احمدزاده (مازندران) 3- یوسف آقایی (گلستان) 4- محمد آهنگری (توابع تهران) 5- امیرحسین بوستان جو (خراسان جنوبی الف) 6- علی حیدری (خراسان شمالی)
      48 کیلوگرم: 1- حبیب اله رحیمی (مازندران) 2- مصطفی خلیلی (خراسان رضوی) 3- محمدرضا قوچی (گلستان) 4- محمدمتین دینی (توابع تهران) 5- سید احمد فخر نبی (خراسان شمالی) 6- محمدجواد گلوی (خراسان جنوبی الف) 7- حسین فروزان نیا (خراسان جنوبی ب)
      52 کیلوگرم: 1- سید مصطفی زارعی (مازندان) 2- رضا عالیوند (خراسان جنوبی الف) 3- ابوالفضل رضایی مقدم (خراسان رضوی) 4- حسین کوهساری (گلستان) 5- حامد کریمی راد (توابع تهران) 6- محمدامین حیدری (خراسان شمالی)
      57 کیلوگرم: 1- پیمان توزنده جانبی (خراسان رضوی) 2- امیرمحمد خانپور (مازندران) 3- علیرضا اخباری (توابع تهران) 4- مهزار عالیوند (خراسان جنوبی الف) 5- شهریار محمدی (خراسان شمالی) 6- امیرحسین فولادی (گلستان)
      62 کیلوگرم: 1- مهدی نوروزی (مازندران) 2- علی محمودآبادی (خراسان رضوی) 3- طاهر نوذر (توابع تهران) 4- امیرحسین طاهری (گلستان) 5- یونس خواجه ملک (خراسان جنوبی الف) 6- مهدی ایزانلو (خراسان شمالی)
      68 کیلوگرم: 1- محمد جهانگیری (توابع تهران) 2- ابوالفضل ظهرابی پور (خراسان جنوبی الف) 3- علیرضا انشکانی (خراسان رضوی) 4- عرفان قلی پور (مازندران) 5- یاسین رضا نژاد (گلستان) 6- محمدصادق میرزایی (خراسان جنوبی ب)
      75 کیلوگرم: 1- ابوالفضل باباجانپور (مازندران) 2- فراز نقوی (توابع تهران) 3- محسن مطهری (خراسان رضوی) 4- علیرضا قربانی (خراسان جنوبی الف) 5- علیرضا زارع (گلستان)
      85 کیلوگرم: 1- آرشام ملکی پسند (مازندران) 2- توحید محبی (توابع تهران) 3- حمیدرضا سیدآبادی (خراسان رضوی) 4- حسین میردار (گلستان) 5- ابوالفضل گوتی (خراسان جنوبی الف)

      رده بندی تیمی: 1- مازندران 262 امتیاز 2- خراسان رضوی 230 امتیاز 3- توابع تهران 178 امتیاز 4- خراسان جنوبی الف 164 امتیاز 5- گلستان 147 امتیاز 6- خراسان شمالی 83 امتیاز 7- خراسان جنوبی ب 34 امتیاز

      رده بندی تیمی در اجرای فنون: 1- خراسان جنوبی 92 امتیاز 2- توابع تهران 88 امتیاز 3- مازندران و گلستان 84 امتیاز 4- خراسان رضوی 76 امتیاز


      نفرات اول تا سوم رقابت های انفرادی و تیم های اول تا سوم بخش اجرای فنونی تیمی در هر رشته مجوز شرکت در مسابقات مرحله نهایی جشنواره را دریافت می کنند.


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:





اتوماسیون اداری ژوبین