• رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور- خرم آباد

      مازندران به عنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۸:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۱۵

      نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور با مشارکت فدراسیون ورزش دانش آموزی، روزهای 14 و 15 تیرماه، با شرکت 352 کشتی گیر از 30 استان، در 8 دور و با انجام 424 کشتی در سالن شهید توکل مصطفی زاده شهر خرم آباد استان لرستان برگزار شد.
      نتایج انفراتی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:



       

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام سوم

      مقام پنجم

      مقام پنجم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      ۳۵

      علی خرم دل

      یونس آجر لو

      محمدرضا حسینی

      سیروس فرجی

      علی یحیی پور

      مهدی محمد میرزایی

      امیر عباس ولی زاده

      علی امانی

      علی نقی زاده

      محمدصادق دیمه کار

      شهرستانهای تهران

      لرستان

      البرز

      کرمانشاه

      مازندران

      مرکزی

      خراسان رضوی

      آذربایجان شرقی

      چهارمحال و بختیاری

      فارس

      ۳۸

      ابراهیم خواری

      شهداد خسروی

      امیررضا زالی

      علی کرمپور

      یوسف ترابی

      امیرحسین صفرپور

      حمیدرضا خادمی

      ارشیا حاج عیدی

      محمدرضا کماسی

      عیسی نیکخواه

      مازندران

      البرز

      تهران

      شهرستانهای تهران

      گیلان

      فارس

      خوزستان

      گلستان

      کرمانشاه

      آذربایجان شرقی

      ۴۱

      محمدرضا شاکری

      علی اکبر منوچهری

      علیرضا علیپور

      امیرحسین علیزاده

      محمد امین صفرپور

      رضا قربانی میان دهی

      امیرحسین محمودی

      مهدی قاسمی

      کیارش عزت آبادی پور

      رسول حسن نیا

      لرستان

      گلستان

      تهران

      شهرستانهای تهران

      فارس

      مازندران

      آذربایجان غربی

      زنجان

      کرمان

      کردستان

      ۴۴

      عرفان انصاری

      مرتضی جلیلی

      سجاد نرگسی کلوخی

      علی شریفی

      میلاد احمدی

      امین حاجت پور

      آرمان توکلیان

      جواد قاسمیان

      مهدی محسنی نیا

      مصطفی مازنی

      مازندران

      شهرستانهای تهران

      خراسان رضوی

      کرمانشاه

      البرز

      خوزستان

      فارس

      اردبیل

      کهکیلویه و بویر احمد

      گلستان

      ۴۸

      امیر حسام محبی رائینی

      امیر خیالی

      علی قلی زادگان

      شاهین خادمی

      هادی محمدی

      علی رضا نمک شناس

      احمدرضا حقشناس

      سینا رشیدی

      طاها صالح آبادی

      امیر حسین قره جلو

      کرمان

      آذربایجان شرقی

      شهرستانهای تهران

      مرکزی

      فارس

      کرمانشاه

      اصفهان

      مازندران

      خراسان شمالی

      زنجان

      ۵۲

      علی کبودتبار

      یوسف جابری

      محمدرضا سیاهوشی

      رسول ابوالفتحی

      پوریا محمدیان

      علیرضا یارعلی

      احمدرضا وفایی

      مهدی غلامی

      سجاد ملکی

      سید سعید حسینی

      مازندران

      شهرستانهای تهران

      همدان

      لرستان

      خراسان شمالی

      کرمانشاه

      تهران

      زنجان

      مرکزی

      گیلان

      ۵۷

      علی سلیمی

      حسین محمد آقایی

      محمد میرشاهی

      محمد امین نصرالهی

      ابوالفضل آتش برگ

      امیرحسین اشترابه

      علیرضا عزیزی

      امیررضا بیات

      علی فتحیان

      امیرحسین شغلی

      مرکزی

      البرز

      گلستان

      شهرستانهای تهران

      اصفهان

      گیلان

      لرستان

      همدان

      سمنان

      آذربایجان شرقی

      ۶۲

      شایان میر بگ

      سبحان رحمانی

      احمد فیروزروز

      اشکان دهقان

      مجید باقری

      عرفان پوری

      یونس قاسمی

      علیرضا نیکفرد

      رامتین دقیقی

      داود خانی رشیدی

      خوزستان

      مازندران

      تهران

      اصفهان

      خراسان رضوی

      لرستان

      فارس

      کهکیلویه و بویر احمد

      گیلان

      کرمانشاه

      ۶۸

      سیدامیرمهدی حسینی

      بهنام عبادالهی

      محمد حسام یاراحمدی

      سید مصطفی حسینی

      محمد حسین محمودی

      پوریا لطفی پور

      رضا موسوی پور

      علیرضا افلاکی

      محمد پورصادق

      متین فیروزیان

      مازندران

      تهران

      لرستان

      گلستان

      اصفهان

      گیلان

      بوشهر

      شهرستانهای تهران

      اردبیل

      خراسان شمالی

      ۷۵

      سید رضا هاشمی

      سجاد حسین آبادی

      امیرحسین پورسلیم

      عارف هاشمی نسب

      سامان صمد پور

      عمران سالکی

      معراج زارع

      سالار عالی

      نیما حیدری

      امیرعلی معصومی

      مازندران

      خراسان رضوی

      لرستان

      کرمانشاه

      گیلان

      شهرستان های تهران

      فارس

      آذربایجان شرقی

      خوزستان

      اردبیل

      ۸۵

      محمد مبین عظیمی

      حسن چمن

      حسین اصغری

      حمیدرضا پاسندی

      محمدرضا حسین پور

      ابوالفضل حاجی وندی

      ابوالفضل ارجمند قمستانی

      سید ابوالفضل میرباقری

      میلاد یاقوتی

      حسین عزیزی

      کردستان

      گیلان

      مازندران

      گلستان

      خراسان رضوی

      فارس

      کرمان

      تهران

      اردبیل

      شهرستان های تهران

      ۱۰۰

      فرهاد بتوایی

      امیررضا معصومی

      ابوالفضل فضل اله زاده

      محمدرضا خوشراه

      امیرحسین بخشی

      محمد امین کولیوند

      امیر حسین احدی

      حسین رضایی

      سجاد پورشاهکلدی

      امیررضا الهی

      لرستان

      گیلان

      مازندران

      شهرستانهای تهران

      قم

      تهران

      البرز

      کرمانشاه

      خراسان رضوی

      قزوین

      مقام تیمی

      مازندران

      شهرستانهای تهران

      لرستان

      تهران

      گیلان

      کرمانشاه

      البرز

      گلستان

      خراسان رضوی

      فارس

      ۲۰۱

      ۱۵۸

      ۱۳۳

      ۸۹

      ۸۶

      ۷۷

      ۷۳

      ۷۳

      ۶۷

      ۶۶




      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:


      دریافت