• رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور- خرم آباد

      خوزستان بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۲۰:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۱۲

      استان خوزستان بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور در خرم آباد رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور روزهای 11 و 12 تیرماه در سالن توکل مصطفی زاده شهر خرم آباد استان لرستان و به صورت مشارکتی با فدراسیون ورزش دانش آموزی برگزار شد.
      در پایان این رقابت ها که با حضور 338 کشتی گیر از 30 استان، در 8 دور و با انجام 371 کشتی برگزار شد تیم استان خوزستان بعنوان قهرمانی رسید و تیم های تهران و خراسان رضوی به ترتیب دوم و سوم شدند.

      رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام سوم

      مقام پنجم

      مقام پنجم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      ۳۲ تا ۳۵

      سامان ناصری پور

      امیرحسین خدادادی

      امیر رضا برزنونی

      صالح سیف خانی

      پارسا کیائی

      ابوالفضل جهانگیری

      مهدی حسینی

      امیرمحمد سنگ سفیدی

      امین علیزاده

      محمد مهدی گلستانی

      تهران

      لرستان

      خراسان رضوی

      گیلان

      مازندران

      شهرستانهای تهران

      اصفهان

      خراسان شمالی

      آذربایجان شرقی

      بوشهر

      ۳۸

      میلاد والی زاده

      هادی سعادتی

      حسن آهنگر

      مهدی غلامپور

      ماردین حسینی

      آریا قاسمی فر

      مرتضی مجیدی

      حسین تمدن زاده

      جواد احمد آبادی

      سید امین اسدزاده

      مازندران

      تهران

      قم

      فارس

      کرمانشاه

      خوزستان

      مرکزی

      البرز

      خراسان رضوی

      خراسان شمالی

      ۴۱

      محمد حاجیوند فتحی

      ابوالفضل احمدی

      محمد حسین جوکار

      محمد امین روشنی

      ابوالفضل آقایی

      علیرضا خدادادی

      امیرمهدی زارعی

      ابوالفضل پورهاشمی

      اشکان رحمانی فر

      ادیب سجادیان

      خوزستان

      خراسان رضوی

      قم

      خراسان شمالی

      شهرستانهای تهران

      چهار محال و بختیاری

      لرستان

      گیلان

      کردستان

      مرکزی

      ۴۴

      علی حاجیوند نورایی

      هادی خواجوی قرائی

      احمدرضا نصیری

      ابوالفضل علیزاده

      داود مختاری

      رضا یعقوبی لولاکی

      هادی شنوائی اصل

      ماهان صدوقس حریری

      محمدصالح قره داغی

      محمد زهرایی برازنده

      خوزستان

      کرمان

      چهارمحال و بختیاری

      گیلان

      اصفهان

      مازندران

      اردبیل

      تهران

      همدان

      کرمانشاه

      ۴۸

      مهرداد مظهری

      رضا حسن زاده

      محمد عشیری

      محمد امین عارف خانی

      امیر مهدی رستمی

      ادریس شریفی

      امیرمحمد احدزاده

      محمد شیرمحمدی

      محمدابراهیم ضیائی

      محمد باقر تشکری

      تهران

      آذربایجان غربی

      خوزستان

      خراسان رضوی

      بوشهر

      کرمان

      آذربایجان شرقی

      چهارمحال و بختیاری

      شهرستانهای تهران

      گیلان

      ۵۲

      سعید اسمعیلی لیوسی

      احمد نجفی

      عرفان ولی پور

      فرید سیرتی مقدم خسمخی

      حسن رضوانیان

      علیرضا علیدادی

      مهران آقازاده سامیان

      آیهان آگین

      ابوالفضل محمدی سوره فرد

      علی ابدالی

      خوزستان

      مازندران

      لرستان

      گیلان

      کرمان

      اصفهان

      اردبیل

      آذربایجان غربی

      شهرستانهای تهران

      چهارمحال و بختیاری

      ۵۷

      سید دانیال سهرابی

      علی حسین آبادی

      سید مرصاد میریحیی پور

      محمد آسیابی

      علی اسحقی گرجی

      محمدرضا مومن گرگان

      مهدی میرزایی

      امیرحسین نصیری

      علیرضا عطاردی

      هادی خلفی

      خوزستان

      خراسان رضوی

      گیلان

      شهرستانهای تهران

      مازندران

      گلستان

      تهران

      لرستان

      البرز

      قزوین

      ۶۲

      حجت رضایی

      علیرضا محمودی قره دری

      ایوب رشیدی راد

      سید محمد موسوی

      سیدحمیدرضا چوبچیان

      پیام شاه محمدی

      علی ناصح

      محمدرضارضاپورفرد

      ابوالفضل چوپانی

      محمدحسین گرائلی شیخ

      خوزستان

      البرز

      تهران

      شهرستان های تهران

      گیلان

      کردستان

      خراسان رضوی

      کهکیلویه و بویراحمد

      آذربایجان شرقی

      مازندران

      ۶۸

      علیرضا ظهیرشاه آبادی

      ابوالفضل اکبری

      حسین رضایی سودانی

      محمدرضا آل بداشتی

      امیرعباس جمادیه

      فردین عبادیان

      حسین عظیمی

      مهدی شورئی

      حسین عسگری مهند

      عرفان سلمان پور

      خوزستان

      تهران

      اصفهان

      گیلان

      اردبیل

      آذربایجان غربی

      فارس

      خراسان رضوی

      همدان

      قم

      ۷۵

      احمد صلح دوست

      محمد خلیلی سنقرآبادی

      شایان حبیب زارع

      محمدحسین جلالی

      آرمین صالح خشکه رود

      یاسین صور آبادی

      یاسین یزدی

      مهدی حسن پور

      سالار اصغریان

      عرفان شریفی نژاد

      فارس

      خراسان رضوی

      خوزستان

      قم

      اردبیل

      شهرستان های تهران

      مازندران

      گیلان

      آذربایجان غربی

      ایلام

      ۸۵

      ابوالفضل پایدار

      امیرحسین زمانی ارگنه

      حسین پنجی

      فردین هدایتی

      حسین خسروی

      امیرحسین صمدی

      فرشاد ارفعی

      امیرعباس شرافتی

      حسین سینایی

      سبحان حبیب زاده

      خوزستان

      کرمانشاه

      قزوین

      مازندران

      اصفهان

      شهرستانهای تهران

      آذربایجان شرقی

      تهران

      کهکیلویه و بویر احمد

      آذربایجان غربی

      ۱۰۰

      محمد علی محمودی

      شاهرخ مکائیلی

      امیرحسین باقری

      بهنام کمار

      امیر شایان طهماسبی

      علیرضا بیطرفان

      آرش حاجوی

      محمدامین بیگی ئیلانلو

      یوسف مجنون

      اسماعیل عدل جوی متنق

      شهرستانهای تهران

      قم

      لرستان

      همدان

      خوزستان

      تهران

      البرز

      آذربایجان غربی

      گلستان

      مازندران

      مقام تیمی

      خوزستان

      تهران

      خراسان رضوی

      شهرستانهای تهران

      مازندران

      گیلان

      قم

      لرستان

      اصفهان

      فارس

      ۲۲۵

      ۱۳۵

      ۱۰۸

      ۱۰۷

      ۱۰۲

      ۹۹

      ۶۷

      ۶۴

      ۵۳

      ۴۸




      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: