• احد پازاج:

   مسابقات جایزه بزرگ مجارستان سطح کمی و کیفی مناسبی داشت
   برخی از کشتی گیران در حد انتظار نبودند

   • ۱۰:۱۵ ۱۳۹۷/۴/۴
   احد پازاج گفت: رقابت های جایزه بزرگ مجارستان در سطح کمی و کیفی مناسبی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، احد پازاج مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی امید و بزرگسالان با بیان این مطلب افزود: این مسابقات با توجه به اینکه جزء سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی بود، در سطح خوبی برگزار شد و کشتی گیران مطرحی از کشورهای جهان از جمله کشور میزبان در آن شرکت کرده بودند.
   وی ادامه داد: در این رقابت ها نمایندگانی از کشورهای قزاقستان، قرقیزستان و چین که جزء حریفان اصلی ما در بازی های آسیایی هستند با تمام قوا آمده بودند و کشتی گیران ما مبارزات خوبی داشتند و به جزء چند کشتی گیر، سایر نفرات ما عملکرد مناسبی داشتند.
   پازاج تصریح کرد: کشتی گیرانی همچون محسن حاجی پور، یوسف قادریان، محمدرضا گرایی، مهدی فلاح و علی ارسلان عملکرد مطلوبی در این تورنمت بین المللی داشتند، اما محمد فقیری، رضا عباسی و حامد تاب در حد انتظار ظاهر نشدند و ما انتظار داشتیم که کشتی های بهتری بگیرند.
   سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی در پایان خاطرنشان کرد: پس از این مسابقات کادر فنی عملکرد کشتی گیران را ارزیابی خواهد کرد و نتایج این رقابت ها در تصمیم گیری های فنی و برای تعیین ترکیب تیم در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان ملاک عمل خواهد بود.