• برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا

   برنامه ملی پوشان مشخص شد
   حضور در 5 تورنمنت بین المللی

   • ۱۱:۴۲ ۱۳۹۷/۳/۱
   برنامه ملی پوشان برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا مشخص شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا روزهای 28 تا 31 مردادماه در کشور اندونزی برگزار خواهد شد.

   تیم ملی کشتی آزاد تا زمان حضور در این رقابت ها 8 مرحله اردوی تدارکاتی را در دستور کار خود دارد و در دو تورنمت بین المللی تفلیس گرجستان در روزهای 12 تا 15 تیرماه و رقابت های بین المللی جام یاشاردوغو ترکیه در روزهای 5 تا 7 مردادماه شرکت خواهد کرد و پس از حضور کشتی گیران در این دو تورنمنت با توجه به نتایج آن ها مقابل حریفان خارجی و عملکرد اردویی ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای بازی های آسیایی اعلام خواهد شد.

   تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان نیز تا بازی های آسیایی جاکارتا 9 مرحله اردو را برگزار می کنند و در سه رقابت بین المللی جایزه بزرگ مجارستان در روزهای 2 و 3 تیر، جام تفلیس در روزهای 12 تا 15 تیر و تورنمنت وهبی امره ترکیه در روزهای 29 تیر تا اول مردادماه شرکت خواهند کرد و ترکیب فرنگی کاران نیز همانند آزادکاران با توجه به نتایج آن ها مقابل حریفان خارجی و عملکرد اردویی برای حضور در اندونزی اعلام خواهد شد.

   از میان تورنمنت های که تیم های ملی در آن حضور خواهند داشت مسابقات مجارستان، تفلیس و وهبی امره ترکیه جزء سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی می باشند.