• مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی – تهران

      رده بندی انفرادی مسابقات اعلام شد
      نتایج کامل رقابت ها

      • ۹:۱۲ ۱۳۹۷/۲/۲۲
      رده بندی و نتایج کامل مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت های جهانی 2018 مجارستان روزهای 19 تا 21 اردیبهشت ما در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
      رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

      کشتی آزاد:

      57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- مهران رضا زاده (مازندران) 3- فرهاد جلایی (تهران) 4- نادر حاج اقا نیا (کرمان)
      61 کیلوگرم: 1- باقر یخکشی (مازندران) 2- محمد رمضان پور (مازندران) 3- ایمان صادقی (مازندران) 4- محمد نامجومطلق (گیلان)
      65 کیلوگرم: 1- حسن مرادقلی (تهران) 2- مهران نصیری (مازندران) 3- یونس امامی (تهران)
      70 کیلوگرم: 1- نیما اشقاقی (مازندران) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 3- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی)
      74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی (تهران) 2- سعید داداش پور (تهران) 3- مسعود کمروند (مرکزی) 4- حامد رشیدی (کرمانشاه)
      79 کیلوگرم: 1- امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) 3- محمد زارعی (توابع تهران) 4- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 5- عزت اله اکبری (مازندران)
      86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- کامران قاسم پور (مازندران) 3- احمد بذری (مازندران) 4- علیرضا کریمی (همدان)
      92 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی (البرز) 2- رضا بیات (تهران) 3- ارشک محبی (کرمانشاه) 4- علی ابراهیمی (خراسان رضوی) 5- مهدی هدایتی (مازندران)
      97 کیلوگرم: 1- علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 2- مجتبی گلیج (مازندران) 3- دانیال شریعتی نیا (همدان) 4- حسین رمضانیان (مازندران)
      125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 2- یداله محبی (کرمانشاه) 3- جعفر شمس ناتری (گیلان)


      کشتی فرنگی:

      55 کیلوگرم: 1- رضا خدری (البرز) 2- رامین باستانی (تهران) 3- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 4- امین مرادخانی (آذربایجان غربی)
      60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی (خوزستان) 2- محمد فقیری (توابع تهران) 3- رضا عباسی (البرز) 4- بهروز ملکی (خوزستان)
      63 کیلوگرم: 1- محسن حاجی پور (مازندران) 2- محمد نوربخش (تهران) 3- سامان عبدولی (خوزستان) 4- میثم دلخانی (فارس) 5- ایمان داودی (فارس)
      67 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی (فارس) 2- حامد تاب (خوزستان) 3- حسین اسدی (خوزستان) 4- کرامت عبدولی (خوزستان) 5- امین سوری (خوزستان)
      72 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- امین کاویانی نژاد (خوزستان) 4- اصغر عالی محمدی (خوزستان) 5- برومند اصلان (مرکزی) مجید خلیلی (قزوین)
      77 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام (تهران) 2- محمدعلی گرایی (فارس) 3- رسول گرمسیری (خوزستان) 4- سیاوش دوستداریان (لرستان)
      82 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- کیوان رضایی (فارس) 3- مهدی ابراهیمی (قم) 4- ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی)
      87 کیلوگرم: 1- حسین نوری (البرز) 2- مهدی فلاح (تهران) 3- مهدی بالی (مازندران) 4- علی قیطاسی (قم)
      97 کیلوگرم: 1- علی اکبر حیدری (قم) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- محمد بیرانوند (خوزستان) 4- محمد یگانه (ایلام) 5- امیرحسین میری (کرمانشاه)
      130 کیلوگرم: 1- مهدی نوری (اردبیل) 2- شهاب قوره جیلی (تهران) 3- بهنام مهدی زاده (تهران) 4- پارسا نظری (فارس)

      نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر است:

      کشتی آزاد:

      رقابت های مقدماتی:

      57 کیلوگرم:
      دور اول:
      فرهاد جلایی (تهران)  2 – مهران رضا زاده (مازندران) 7
      رضا اطری (مازندران) 3 – نادر حاج آقا نیا (کرمان) 2
      دور دوم:
      مهران رضا زاده (مازندران) 6 - نادر حاج آقا نیا (کرمان)  4
      رضا اطری (مازندران) 12 – فرهاد جلایی (تهران) 7

      61 کیلوگرم:
      دور اول:
      باقر یخکشی (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8
      ایمان صادقی (مازندران) 4 ضربه فنی– محمد نامجومطلق (گیلان) صفر
      دور دوم:
      محمد رمضان پور (مازندران) 4- محمد نامجومطلق (گیلان) 2
      باقر یخکشی (مازندران) 10 ضربه فنی- ایمان صادقی (مازندران) 9 (صادقی مصدوم شد)

      65 کیلوگرم:
      دور اول:
      پیمان بیابانی (تهران) صفر – مهران نصیری (مازندران) 3
      یونس امامی (تهران) 6 – حسن مرادقلی (تهران) 7
      دور دوم:
      حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر
      یونس امامی (تهران) برنده – پیمان بیابانی (تهران) حاضر نشد
      دور سوم:
      مهران نصیری (مازندران) 4 - یونس امامی (تهران) 2

      70 کیلوگرم:
      دور اول:
      حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 6
      نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت
      دور دوم:
      نیما اشقاقی (مازندران) 7- محمدرضا سرگو 1
      حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) – استراحت

      74 کیلوگرم:
      دور اول:
      حامد رشیدی (کرمانشاه) صفر – سعید داداش پور (تهران) 4
      مصطفی حسین خانی (تهران) 3 – مسعود کمروند (مرکزی) 1
      دور دوم:
      سعید داداش پور (تهران) 4 - مسعود کمروند (مرکزی) 3
      مصطفی حسین خانی (تهران) 2 – حامد رشیدی (کرمانشاه) صفر

      79 کیلوگرم:
      دور اول:
      امید حسن تبار (مازندران) 6 – محمد زارعی (تهران) صفر
      علیرضا قاسمی (تهران) 3– عزت اله اکبری (مازندران) 1
      محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت
      دور دوم:
      محمد زارعی (تهران) 8- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 4
      امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) صفر
      دور سوم:
      علیرضا قاسمی (تهران) 2 - محمد زارعی (تهران) 1
      امید حسن تبار (مازندران) 6– محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 1
      (در این وزن عزت اله اکبری به دلیل مصدومیت به رقابت ها ادامه نداد.)

      86 کیلوگرم:
      دور اول:
      علیرضا کریمی (همدان) صفر – کامران قاسم پور (مازندران) 5
      احمد بذری (مازندران)  صفر – حسن یزدانی (مازندران) 8
      دور دوم:
      حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2
      احمد بذری (مازندران) 5 – علیرضا کریمی (همدان) 3
      دور سوم:
      کامران قاسم پور (مازندران) 7  – احمد بذری (مازندران) 4

      92 کیلوگرم:
      دور اول:
      ارشک محبی (کرمانشاه) 4 – مهدی هدایتی (مازندران) صفر
      رضا بیات (تهران) 6 – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) صفر
      علیرضا کریمی (البرز) – استراحت
      دور دوم:
      علیرضا کریمی (البرز) 10- مهدی هدایتی (مازندران) صفر
      ارشک محبی (کرمانشاه) 9 ضربه فنی – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) 4
      رضا بیات (تهران) - استراحت
      دور سوم:
      علیرضا کریمی (البرز)  3 – رضا بیات (تهران) صفر
      ارشک محبی (کرمانشاه) – استراحت
      دور چهارم:
      رضا بیات (تهران) 4 - ارشک محبی (کرمانشاه) 1
      دور پنجم:
      علیرضا کریمی (البرز) 4- ارشک محبی (کرمانشاه) 1

      97 کیلوگرم:
      دور اول:
      علیرضا گودرزی (سیستان  و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2
      حسین رمضانیان (مازندران) 4– دانیال شریعتی نیا (همدان) 14
      دور دوم:
      مجتبی گلیج (مازندران) 8- دانیال شریعتی نیا (همدان) 5
      علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 13– حسین رمضانیان (مازندران) 6

      125 کیلوگرم:
      دور اول:
      جعفر شمس ناتری (گیلان) 1 –  پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 9
      یداله محبی (کرمانشاه) – استراحت
      دور دوم:
      پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3 – یداله محبی (کرمانشاه) 2
      جعفر شمس ناتری (گیلان) – استراحت
      دور سوم:
      یداله محبی (کرمانشاه)، برنده 1- جعفر شمس ناتری (گیلان) 1
      پرویز هادی (آذربایجان شرقی) – استراحت


      رقابت های فینال:


      57 کیلوگرم:
      فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4
      فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1

      61 کیلوگرم:
      فینال دوم: باقر یخکشی (مازندران) 13 – رضا رمضان پور (مازندران) 2
      (نتیجه دیدار مقدماتی: باقر یخکشی (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8)

      65 کیلوگرم:
      فینال دوم: حسن مرادقلی (تهران) 4– مهران نصیری (مازندران) 3
      (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر)

      70 کیلوگرم:
      در این وزن  نیما اشقاقی از مازندران  با شکست تمامی رقبا به عنوان نخست رسید با توجه به مصوبه شورای فنی دیدار فینال 2 از 3 برگزار نشد.

      74 کیلوگرم:
      فینال اول: مصطفی حسین خانی (تهران) 4 - سعید داداش پور (تهران) صفر
      فینال دوم: سعید داداش پور، برنده 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 2
      فینال سوم: مصطفی حسین خانی (تهران) 7- سعید داداش پور (مازندران) 2

      79 کیلوگرم:
      فینال دوم: امید حسن تبار (مازندران) 4–  علیرضا قاسمی (تهران) 2
      (نتیجه دیدار مقدماتی: امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) صفر)

      86 کیلوگرم:
      فینال دوم: حسن یزدانی (مازندران) 5 – کامران قاسم پور (مازندران) صفر
      (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2)

      در وزن 92 کیلوگرم با توجه به مصوبه شورای فنی مسابقات دو از 3 برگزار نشد و علیرضا کریمی از البرز با شکست تمامی حریفان، عنوان نخست این وزن را بدست آورد.

      97 کیلوگرم:
      فینال دوم: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 6 – مجتبی گلیج (مازندران) 2
      (نتیجه دیدار مقدماتی: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2)

      125 کیلوگرم:
      فینال دوم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3– یداله محبی (کرمانشاه) 1
      (نتیجه دیدار مقدماتی: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3 – یداله محبی (کرمانشاه) 2)


      کشتی فرنگی:

      رقابت های مقدماتی:

      55 کیلوگرم:
      دور اول:
      رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) 9
      امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر– جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 9
      دور دوم:
      رضا خدری (البرز) 9- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) صفر
      رامین باستان (تهران) 5- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) 1
      دور سوم:
      رامین باستان (تهران) 9- جواد فراز فاروجی (خراسان رضوی) صفر

      60 کیلوگرم:
      دور اول:
      مهرداد مردانی (خوزستان) 3 – بهروز ملکی (خوزستان) صفر
      محمد فقیری (توابع تهران)  3 – رضا عباسی (البرز) صفر
      دور دوم:
      رضا عباسی (البرز) 8 – بهروز ملکی (خوزستان) صفر
      مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر
      دور سوم:
      مهرداد مردانی (خوزستان) 8 – رضا عباسی (البرز) 3


      63 کیلوگرم:
      دور اول:
      سامان عبدولی (خوزستان) 1 – محسن حاجی پور (مازندران) 2
      محمد نوربخش (تهران) 5– ایمان داودی (فارس) 2
      میثم دلخانی (استراحت)
      دور دوم:
      محسن حاجی پور (مازندران) 9- میثم دلخانی (فارس) صفر
      سامان عبدولی (خوزستان) 5- ایمان داودی (فارس) 2
      محمد نوربخش (تهران) – استراحت
      دور سوم:
      محمد نوربخش (تهران) 7- محسن حاجی پور (مازندران) 3
      سامان عبدولی (خوزستان) 7 – میثم دلخانی (فارس) 3
      دور چهارم:
      محمد نوربخش (تهران) 3 – سامان عبدولی (خوزستان) 1

      67 کیلوگرم:
      دور اول:
      محمدرضا گرایی (فارس) 7 ضربه فنی – حسین اسدی (خوزستان) 3
      حامد تاب (خوزستان) 4 – امین سوری (خوزستان) 1
      کرامت عبدولی (خوزستان) – استراحت
      دور دوم:
      حسین اسدی (خوزستان) 8 – کرامت عبدولی (خوزستان) صفر
      محمدرضا گرایی (فارس) 3- امین سوری (خوزستان) صفر
      حامد تاب (خوزستان) – استراحت
      دور سوم:
      حامد تاب (خوزستان) 5 - حسین اسدی (خوزستان) صفر
      محمدرضا گرایی (فارس)  6 ضربه فنی - کرامت عبدولی (خوزستان) صفر
      دور چهارم:
      محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3

      72 کیلوگرم:
      دور اول:
      مجید خلیلی (قزوین) 1 - برومند اصلان (مرکزی) 10
      علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) 2
      فرشاد بلفکه (لرستان) 3– عرفان سعادتی فر (تهران) 1
      امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت
      دور دوم:
      اصغر عالی محمدی (خوزستان) 8- مجید خلیلی (قزوین) 3
      امین کاویانی نژاد (خوزستان) 8- برومند اصلان (مرکزی) 3
      علی ارسلان (مازندران) 12- عرفان سعادتی فر (تهران) 1
      فرشاد بلفکه (لرستان) – استراحت
      دور سوم:
      فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده 2 – امین کاویانی نژاد (خوزستان) 2
      اصغر عالی محمدی (خوزستان) 7- برومند اصلان (مرکزی) صفر
      علی ارسلان (مازندران) – استراحت
      دور چهارم:
      امین کاویانی نژاد (خوزستان) 8 ضربه فنی- اصغر عالی محمدی (خوزستان) صفر
      علی ارسلان (مازندران) 6- فرشاد بلفکه (لرستان) 4
      دور پنجم:
      علی ارسلان (مازندران) 3 –  امین کاویانی نژاد (خوزستان) 1
      فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده  1–  اصغر عالی محمدی (خوزستان) 1

      77 کیلوگرم:
      دور اول:
      پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2
      سیاوش دوستاریان (لرستان) صفر – رسول گرمسیری (خوزستان) 7
      محمد شربی نیازی (خوزستان) – استراحت
      دور دوم:
      محمدعلی گرایی (فارس) 5- محمد شربی نیازی (خوزستان) 1
      رسول گرمسیری (خوزستان) 4- پژمان پشتام (تهران) 3
      سیاوش دوستداریان (لرستان) – استراحت
      دور سوم:
      محمدعلی گرایی (فارس) 10 ضربه فنی – سیاوش دوستداریان (لرستان) صفر
      پژمان پشتام (تهران) 5– محمد شربی نیازی (خوزستان) صفر (دیسکالیفه)
      رسول گرمسیری (خوزستان)- استراحت
      دور چهارم:
      محمدعلی گرایی (فارس) 11- رسول گرمسیری (خوزستان) صفر

      82 کیلوگرم:
      دور اول:
      ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر– کیوان رضایی (فارس) 8
      یوسف قادریان (البرز) 5 – مهدی ابراهیمی (قم) 3
      دور دوم:
      کیوان رضایی (فارس)، برنده 5- مهدی ابراهیمی (قم) 5
      یوسف قادریان (البرز) 9 – ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی) صفر

      87 کیلوگرم:
      دور اول:
      علی قیطاسی (قم) 1 – ایمان انصاری (تهران) 3
      مهدی فلاح (تهران) 3 – سعید عبدولی (خوزستان)، برنده 3
      حسین نوری (زنجان)، برنده 4 – مهدی بالی (مازندران) 4
      دور دوم:
      ایمان انصاری (تهران) – سعید عبدولی (خوزستان) (دو کشتی گیر دیسکالیفه شدند.
      مهدی بالی (مازندران) 2- علی قیطاسی (قم) 1
      مهدی فلاح (تهران) 4- حسین نوری (زنجان) 3
      دور سوم:
      مهدی فلاح (تهران) 6 ضربه فنی -  مهدی بالی (مازندران) 2
      حسین نوری (زنجان)-  استراحت

      97 کیلوگرم:
      دور اول:
      علی اکبر حیدری (قم) 3 - محمد بیرانوند (خوزستان) 1
      امیرحسین حسینی (مازندران) 2-  امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
      محمد یگانه (ایلام)- استراحت
      دور دوم:
      محمد بیرانوند (خوزستان) 10- محمد یگانه ایلام 8
      علی اکبر حیدری (قم) 6 ضربه فنی – امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
      امیرحسین حسینی (مازندران) – استراحت
      دور سوم:
      امیرحسین حسینی (مازندران)، برنده  1-  محمد بیرانوند (خوزستان) 1
      علی اکبر حیدری (قم) 6 – محمد یگانه (ایلام) 5
      دور چهارم:
      علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر

      130 کیلوگرم:
      دور اول:
      شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4
      بهنام مهدی زاده (تهران) 3 – پارسا نظری (فارس) صفر
      دور دوم:
      مهدی نوری (اردبیل) 4 -  پارسا نظری (فارس) صفر
      شهاب قوره جیلی (تهران) 2 - بهنام مهدی زاده (تهران) صفر
      دور سوم:
      مهدی نوری (اردبیل)، برنده 1 - بهنام مهدی زاده (تهران) 1


      رقابت های فینال:

      55 کیلوگرم:
       با توجه به مصوبه شورای فنی کشتی 2 برد از 3 در فینال برگزار نمی شود و رضا خدری با توجه به شکست تمامی رقبا، عنوان نخست را بدست آورد.

      60 کیلوگرم:
      فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) 5– محمد فقیری (توابع تهران) 2
      (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر)

      63 کیلوگرم:
      فینال سوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 – محمد نوربخش (تهران) 2
      فینال دوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 - محمد نوربخش (تهران) صفر
      (نتیجه دیدار مقدماتی : محمد نوربخش (تهران) 7- محسن حاجی پور (مازندران)3)

      67 کیلوگرم:
      فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) 9– حامد تاب (خوزستان) 1
      (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3)

      72 کیلوگرم:
       فینال دوم: علی ارسلان (مازندران) 7 –  فرشاد بلفکه (لرستان) 3
      (نتیجه دیدار مقدماتی : علی ارسلان (مازندران) 6- فرشاد بلفکه (لرستان) 4)

      وزن 77 کیلوگرم:
      فینال دوم: پژمان پشتام (تهران) 5 محمدعلی گرایی (فارس) 2
      (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2)

      82 کیلوگرم:
      فینال اول: یوسف قادریان (البرز) 2 – کیوان رضایی (فارس) 1
      فینال دوم: یوسف قادریان (البرز) 3- کیوان رضایی (فارس) 2

      87 کیلوگرم:
      فینال سوم: حسین نوری (زنجان) 2-  مهدی فلاح (تهران) 1
      فینال دوم: حسین نوری (زنجان) 4 - مهدی فلاح (تهران) 2
      (نتیجه دیدار مقدماتی: مهدی فلاح (تهران) 4- حسین نوری (زنجان) 3)

      97 کیلوگرم:
      (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر)
      در این وزن با توجه به مصدومیت حسینی فینال دوم برگزار نشد و علی اکبر حیدری بعنوان نفر نخست معرفی شد.

      130 کیلوگرم:
      فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) 2- مهدی نوری  (اردبیل) 1
      فینال سوم: مهدی نوری (اردبیل) 5- شهاب قوره جیلی (تهران) 1
      (نتیجه دیدار اول (مقدماتی: شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4 )