• به میزبانی استان البرز

      کارگاه تکمیلی فنی دوره مربیگری کشتی فرنگی برگزار می شود
      برگزاری آزمون برای متقاضیان مربیگری 18 استان کشور

      • ۱۱:۵۲ ۱۳۹۷/۲/۱۸

      کارگاه تکمیلی فنی دوره مربیگری کشتی فرنگی (ویژه غایبین) در استان البرز برگزار می شود.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، شرایط و برنامه برگزاری این کارگاه به شرح زیر است:

      استان های واجد شرایط: البرز، اصفهان، تهران، قم، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، لرستان، مازندران، همدان، مرکزی، خوزستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، کرمان، فارس و خراسان جنوبی

      آزمون مجدد آمادگی جسمانی و نظری برای تجدیدشدگان که در کلاس استاژ حداقل نمره قبولی را به دست نیاورده اند در صورت قبولی می توانند در کارگاه تکمیلی شرکت کنند.
      آزمون های آمادگی جسمانی (15 درصد نمرات و حداقل قبولی 5/10 از 15 ) عبارتند از: بارفیکس، دوی 9×4، یک دقیقه درازنشست، پرش طول.
      آزمون نظری (15 درصد نمرات و حداقل قبولی 5/10 از 15) از کتاب اصول علمی کشتی گرفتن» تالیف دکتر گودرزی.
      هـ) زمان و مکان:
      زمان پذیرش و آزمون مجدد از تجدیدشدگان : ساعت 8 صبح روز شنبه 22/02/1397.
      زمان کارگاه تکمیلی برای قبولی های استاژ و افرادی که در آزمون مجدد نمره ی قبولی به دست آورده اند، ساعت 8 صبح روز یکشنبه 23/02/1397 تا ساعت 18 روز دوشنبه 24/02/1397.
      مکان: البرز، کرج، خیابان دانشکده، روبروی کتابخانه عمومی امیرکبیر، بن بست تختی، خانه کشتی تختی.
      تلفن تماس: 09354601361 آقای کمالی روستا.
      لازم به توضیح است اسکان و تغذیه شرکت کنندگان به عهده استان میزبان می باشد، همچنین با توجه به اهمیت حقوق ورزش، کتاب مربوطه بصورت رایگان به شرکت کنندگان اهدا می شود و توسط کارشناس حقوق ورزشی تدریس و هزینه کتاب ها به نماینده فدراسیون پرداخت شود (مبلغ هر کتاب 150.000 ریال).
      فیش واریزی به مبلغ 500،000 ریال (معادل پنجاه هزار تومان) بانک ملی به شماره حساب 0105823604001 بنام هیات کشتی استان البرز برای شرکت کنندگان در آزمون مجدد (تجدیدشدگان) در صورت قبولی سیصد هزار تومان برای شرکت در کارگاه تکمیلی.
      فیش واریزی به مبلغ 3،000،000 ریال (معادل سیصد هزار تومان) بانک ملی به شماره حساب 0105823604001بنام هیات کشتی استان البرز برای قبول شدگان در استاژ و قبولی های آزمون مجدد.
      این دوره، آخرین مرحله آزمون مجدد و دوره تکمیلی استاژهای سال 1396 می باشد. چنان چه افراد نامبرده در این کلاس شرکت ننمایند، مردود محسوب می شوند. سپاسگزار خواهد بود در این مورد اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

      اسامی نفرات واجد شرایط به شرح زیر است:

      فهرست قبولی­ های آزمون عملی کلاس ­های استاژ مربی­گری کشتی فرنگی در سال 1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون عملی 70

      آزمون نظری 15

      آزمون آمادگی جسمانی 15

      نتیجه

      1

      مجتبی ممی زاده

      اردبیل

      60

      5\8

      8

      تجدید

      2

      آرمان صالحی چناری

      گیلان

      57

      5\7

      5\9

      تجدید

      3

      ایمان معصوم نژاد رودپشتی

      گیلان

      54

      5\7

      75\6

      تجدید

      4

      مهران داداشی

      گیلان

      49

      5\6

      75\13

      تجدید

      5

      مرتضی ریحانی لنگرودی

      گیلان

      59

      5

      75\11

      تجدید

      6

      سعید قبادلی دیالی

      لرستان

      49

      5\11

      5\9

      تجدید

      7

      محسن نعمت پور

      لرستان

      55

      3

      5\10

      تجدید

      8

      احمد دلیران

      لرستان

      50

      8

      75\14

      تجدید

      9

      محمود سبحانی

      مازندران

      55

      5\10

      4

      تجدید

      10

      حمید شکوهی

      همدان

      55

      5\7

      25\14

      تجدید

      11

      محمد رفیعی

      مرکزی

      56

      11

      7

      تجدید

      12

      کامران روشنی

      مرکزی

      50

      6

      5\10

      تجدید

      13

      سالارصیدعلی وندبوری

      خوزستان

      49

      11

      25\5

      تجدید

      14

      فرشاد عیسوند محمودی

      خوزستان

      58

      5\5

      12

      تجدید

      15

      داود کیانی زاده

      خوزستان

      50

      25\6

      25\8

      تجدید

      16

      امیر فرخی عیسوندی

      خوزستان

      55

      6

      75\6

      تجدید

      17

      حامد ولیخانی

      اصفهان

      50

      5

      5\5

      تجدید

      18

      رضا شریفیان دستجردی

      اصفهان

      50

      75\10

      5\8

      تجدید

      19

      جواد اکبری ارزنانی

      اصفهان

      50

      10

      5\6

      تجدید

      20

      بابک صالحی فر

      اصفهان

      50

      25\12

      5

      تجدید

      21

      عباس ملکی

      ایلام

      49

      11

      75\8

      تجدید

      22

      جواد فتحی نیا

      ایلام

      49

      5\10

      75\9

      تجدید

      23

      محمد میرزایی

      ایلام

      50

      5\7

      75\3

      تجدید

      24

      عبداله صیدی

      ایلام

      49

      5\8

      12

      تجدید

      25

      آرش هادی پور

      ک.ب

      50

      6

      5\13

      تجدید

      26

      سیدمهدی گلگیرسوار

      هرمزگان

      54

      5\7

      7

      تجدید

      27

      مهدی جعفری فرد

      کرمان

      59

      8

      75\12

      تجدید

      28

      محمد هوشمند

      فارس

      57

      غ

      75\12

      تجدید

      29

      پارسا نظری

      خوزستان

      51

      5\10

      5\10

      قبول

      30

      ابوذر علیاری

      تهران

      53

      15

      75\13

      قبول

      31

      یاسر علیدادی

      تهران

      53

      11

      15

      قبول

      32

      مهدی عباسیان

      تهران

      52

      5\10

      75\10

      قبول

      33

      محمد میکائیلی

      قم

      51

      75\14

      75\13

      قبول

      34

      بابک محبی

      اردبیل

      51

      5\14

      15

      قبول

      35

      محمد سلطانی لرستانی

      لرستان

      49

      13

      5\11

      قبول

      36

      محمد بازوند

      لرستان

      50

      5\13

      75\10

      قبول

      37

      افشین اسلامی چلندر

      مازندران

      65

      5\10

      25\14

      قبول

      38

      مهدی بالی

      مازندران

      60

      5\10

      15

      قبول

      39

      داود باقریان

      مرکزی

      54

      5\10

      5\10

      قبول

      40

      کورش عبدولی

      مرکزی

      50

      5\10

      5\13

      قبول

      41

      مرتضی پیره زاد

      ایلام

      49

      5\11

      75\10

      قبول

      42

      احمدرضا حیدریان

      ایلام

      49

      5\10

      75\12

      قبول

      43

      ابوذر کلانتری

      ایلام

      51

      5\10

      5\12

      قبول

      44

      ایمان داودی

      ک.ب

      53

      11

      5\14

      قبول

      45

      علی قهرمانی

      ک.ب

      51

      11

      25\11

      قبول

      46

      مجید کریمی

      ک.ب

      49

      12

      14

      قبول

      47

      محمدمهدی کوثری

      فارس

      58

      5\11

      25\13

      قبول

      48

      ساسان خویباری

      فارس

      49

      75\12

      5\11

      قبول

      49

      رضا درویش

      فارس

      51

      5\13

      25\12

      قبول

      50

      حسین سبزه­کار

      خ جنوبی

      50

      5\10

      7

      تجدید

      انستیتو بین المللی کشتی