• مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد– تهران

      رده بندی نفرات برتر مشخص شد
      نتایج کامل مسابقات

      • ۲۰:۳۳ ۱۳۹۷/۱/۳۱
      رده بندی نفرات برتر  مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مشخص شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان امروز (جمعه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام سوم

      مقام پنجم

      مقام پنجم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      57

      رضا اطری

      مهران رضا زاده

      فرهاد جلائی

      نادر حاج آقانیا

      میثم فیروز آبادی

      علیرضا حاتمی

      وحیدکارکن

      سعید صفائیان

      امین خدابخش

      ×

      کیلو

      مازندران

      مازندران

      تهران

      کرمان

      همدان

      کیش(6)

      اردبیل

      خراسان ر

      خراسان ر

      ×

      61

      ایمان صادقی

      باقریخکشی

      محمدنامجومطلق

      محمدرمضانپور

      سجادصالح پور

      حبیب اله سهرابی

      رضا قنبرزاده

      رضا اسدپور

      علی حاج آقانیا

      ×

      کیلو

      مازندران

      مازندران

      گیلان

      مازندران

      اصفهان

      ایلام(6)

      خراسان ر

      همدان

      مازندران

      ×

      65

      یونس امامی

      پیمان بیابانی

      مهران نصیری

      حسن مراد قلی

      مرتضی قیاسی چکا

      هاشم مختاری

      شایان حمزه

      مهران بابائی

      ×

      ×

      کیلو

      تهران

      تهران

      مازندران

      تهران

      لرستان

      خراسان ر(6)

      مازندران

      خراسان ج

      ×

      ×

      70

      میثم نصیری

      مهدی یگانه جعفری

      نیما اشقاقی

      محمدرضا سرگو

      حسین مصطفوی

      فرزادعموزاده

      مبثم حیدری

      سیداحمدمحمدی

      نوید زنگنه

      ×

      کیلو

      زنجان

      مازندران

      مازندران

      البرز

      آ . شرقی

      مازندران(6)

      زنجان

      مازندران

      تهران

      ×

      74

      سعید داداشپور

      مصطفی حسین خانی

      مسعود کمروند

      حامد رشیدی

      حسن بیرانوند

      مهرشاداکبری

      شعیب سلیمانی

      ایمان رحمانی زاده

      شعیب سلیمانی

      ×

      کیلو

      تهران

      تهران

      مرکزی

      کرمانشاه

      لرستان

      مازندران(6)

      خراسان ر

      مازندران

      خراسان ر

      ×

      79

      امید حسن تبار

      علیرضا قاسمی

      محمدزارعی

      محمدمتقی نیا

      علیرضا حسنی

      حسین الیاسی

      هاشم نوذری کیا

      محمدجواد حمیدی

      سیاوش پازوکی


      کیلو

      مازندران

      تهران

      توابع تهران

      خراسان ر

      گلستان

      مازندران

      کهگیلویه و ب

      تهران

      مازندران


      86

      احمد بذری

      علیرضا کریمی

      کامران قاسم پور

      حامد عاشق حسینی (4)

      میلاد دوانقی

      محمدعلی بچه سقا

      ×

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      مازندران

      همدان

      مازندران

      تهران

      تهران

      فارس

      ×

      ×

      ×

      ×

      92

      محمدجوادابراهیمی

      علی ابراهیمی

      مهدی هدایتی

      رضا بیات

      ارشک محبی

      حسین شهبازی

      جمال میرزائی

      محمدحسین میرباغبان

      سعید توکل

      ×

      کیلو

      مازندران

      خراسان ر

      مازندران

      تهران

      کرمانشاه

      تهران (6)

      همدان

      توابع تهران

      کیش

      ×

      97

      اسماعیل نجاتیان

      حسین رمضانیان

      علیرضا گودرزی

      دانیال شریعتی نیا (4)

      امیرمحمدی

      اباذراسلامی

      علی شعبانی

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      خراسان ر

      مازندران

      سیستان و ب

      همدان

      خراسان ش

      مازندران

      مازندران

      ×

      ×

      ×

      125

      پرویز هادی

      جعفرشمس ناتری

      یداله محبی

      امین طاهری

      الیاس بختیاری

      محمد مرادی

      پوریا رحمانی

      محسن سیر

      میثم قنبری

      ×

      کیلو

      آ . شرقی

      گیلان

      کرمانشاه

      تهران

      البرز

      کرمانشاه (6)

      فارس

      گلستان

      کیش

      ×


      توضیح : با توجه به اینکه برای نفرات  پنجم مشترک کشتی برگزار شده است نفراتی که برای انجام کشتی حاضر نشده اند از رده بندی حذف شده اند

      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

      دریافت

      نفرات برتر این رقابت ها مجوز حضور در مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار می شود را بدست آوردند.