• مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی – تهران

      رده بندی نفرات برتر مشخص شد
      نتایج کامل مسابقات

      • ۲۰:۳۰ ۱۳۹۷/۱/۳۰
      رده بندی نفرات برتر مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی مشخص شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

      رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام سوم

      مقام پنجم

      مقام پنجم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      مسلم نادری خادم

      رامین باستان

      جواد فرازفاروجی

      امین مرادخانی

      رضا خدری

      مهران محسنی

      سپهر جعفری

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      خراسان ر

      تهران

      خراسان ج

      آ غربی(4)

      البرز

      همدان(6)

      چهارمحال

      ×

      ×

      ×

      60

      رضا عباسی

      محمدفقیری

      کیانوش غضنفریان

      بهروز ملکی

      رامین آقاجانی

      محسن شیخی

      ×

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      البرز

      توابع تهران

      مازندران

      خوزستان(4)

      چهارمحال

      البرز(6)

      ×

      ×

      ×

      ×

      63

      محمدنوربخش

      محسن حاجی پور

      میثم دلخانی

      ایمان داودی

      امید قادری

      حسین محمودی

      مهدی یاری فر

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      تهران

      مازندران

      فارس

      فارس

      خراسان ر

      توابع(6)

      زنجان

      ×

      ×

      ×

      67

      حسین اسدی

      محمدرضا گرائی

      امین سوری

      حامد تاب

      نیمااسماعیلی

      وحید میرفتح الهی

      امیرحسین عرب

      رضا کنعانی

      امیرحسین گروسی

      مسعود آدینه وند

      کیلو

      خوزستان

      فارس

      خوزستان

      خوزستان

      تهران

      توابع تهران

      قزوین

      اردبیل

      همدان

      لرستان

      72

      برومند اصلان

      عرفان سعادتی فر

      علی ارسلان

      اصغرعالی محمدی

      اشکان سعادتی فر

      مجید خلیلی

      محمدحسین حسینی

      سامان نجم سهیلی

      ×

      ×

      کیلو

      مرکزی

      تهران

      مازندران

      خوزستان

      تهران

      قزوین(6)

      خراسان ر

      لرستان

      ×

      ×

      77

      رسول گرمسیری

      محمدشربی نیازی

      سیاوش دوستاریان

      پژمان پشتام

      فرید محمدی

      هادی علیزاده پورنیا

      حمیدرضا جعفری

      سجاد فرج پور

      ×

      ×

      کیلو

      خوزستان

      خوزستان

      لرستان

      تهران

      خراسان ش

      قــم

      فارس

      مازندران

      ×

      ×

      82

      مهدی ابراهیمی

      مهدی محمدزاده

      کیوان رضایی

      ابوالفضل صاحبکاری

      بهزاد قریب

      ×

      ×

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      قــم

      مازندران

      فارس

      خراسان ر

      البرز

      ×

      ×

      ×

      ×

      ×

      87

      مهدی فلاح

      مهدی بالی

      علی قیطاسی

      ایمان انصاری

      آرمان علیزاده

      امیرکرمی

      ×

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      تهران

      مازندران

      قــم

      تهران

      خوزستان

      ایلام

      ×

      ×

      ×

      ×

      97

      علی اکبر حیدری

      امیرحسین میری

      محمد یگانه

      محمد بیرانوند

      نوید پارسایی

      غلامرضا بلالی

      ×

      ×

      ×

      ×

      کیلو

      قــم

      کرمانشاه

      ایلام

      خوزستان

      خوزستان

      اردبیل

      ×

      ×

      ×

      ×

      130

      شهاب قوره جیلی

      مجیدعلیاری

      پارسا نظری

      مهدی نوری

      محمد سروش رنجبر

      مسعود نعمت چکانی

      ابوافضل نجفی

      امید حاجی تبار

      نویداله قلی نوه سی

      ×

      کیلو

      تهران

      تهران

      فارس

      اردبیل

      همدان

      خوزستان

      تهران

      مازندران

      آ شرقی

      ×


      توضیح : با توجه به اینکه برای نفرات  پنجم مشترک کشتی برگزار شده است نفراتی که برای انجام کشتی حاضر نشده اند از رده بندی حذف شده اند

      نفرات برتر این مسابقات مجوز شرکت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد را بدست آوردند.


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: