• روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه و در استان خراسان جنوبی

      کارگاه تکمیلی فنی دوره مربیگری کشتی آزاد برگزار می شود
      اعلام اسامی مربیان واجد شرایط

      • ۱۰:۱۴ ۱۳۹۷/۱/۲۶
      کارگاه تکمیلی فنی دوره مربیگری کشتی آزاد ویژه مربیان استان خراسان جنوبی (قبول شده در آزمون عملی) روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این کارگاه آزمون مجدد آمادگی جسمانی و نظری برای تجدیدشدگان که در کلاس استاژ حداقل نمره قبولی را به دست نیاورده اند نیز برگزار می شود و مربیان در صورت قبولی می توانند در کارگاه تکمیلی نیز شرکت کنند.

      شرایط ، مکان و زمان برگزاری این کارگاه ها به شرح زیر است:

      آزمون آمادگی جسمانی (15 درصد نمرات و حداقل قبولی ده و نیم از پانزده) عبارتند از: بارفیکس، دوی 4 در 9 متر، یک دقیقه دراز و نشست، پرش طول
      آزمون نظری (15 درصد نمرات و حداقل قبولی ده و نیم از پانزده) از کتاب اصول علمی کشتی گرفتن (تألیف دکتر گودرزی)

      زمان و مکان:
      زمان پذیرش و آزمون مجدد از تجدیدشدگان: همزمان با کارگاه تکمیلی
      زمان کارگاه تکمیلی برای قبول شدگان در استاژ و افرادی که در آزمون مجدد نمره ی قبولی به دست آورده اند. ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 6 اردیبهشت ماه تا ساعت 18 روز جمعه 7 اردیبهشت ماه
      مکان: استان خراسان جنوبی- بیرجند- حدفاصل میدان شهدا و چهارراه صیاد- جنب دانشگاه هنر- سالن شهید کوشه ای
      تلفن تماس: 09151600264 آقای عباس سروری

      اسامی نفرات واجد شرایط شرکت  به شرح زیر است:


      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نتیجه نهایی

      1

      امین جر

      خراسان­جنوبی

      55

      14

      25\7

      تجدید

      2

      ایمان نامی

      خراسان­جنوبی

      50

      75\13

      1

      تجدید

      3

      جواد شهرستانی

      خراسان­جنوبی

      49

      7

      5\3

      تجدید

      4

      حسین عندلیب

      خراسان­جنوبی

      49

      75\13

      5\6

      تجدید

      5

      رضا رمضانی مقدم

      خراسان­جنوبی

      52

      8

      8

      تجدید

      6

      رضا قربانی

      خراسان­جنوبی

      49

      5\3

      15

      تجدید

      7

      سیدعلی­اصغر حسین­زاده

      خراسان­جنوبی

      50

      6

      3

      تجدید

      8

      عبدالعزیز صالحی

      خراسان­جنوبی

      58

      75\13

      0

      تجدید

      9

      قاسم موذن

      خراسان­جنوبی

      50

      14

      5\7

      تجدید

      10

      محسن آرزمجو

      خراسان­جنوبی

      54

      1

      5\10

      تجدید

      11

      محمود حیدری

      خراسان­جنوبی

      54

      75\10

      --

      تجدید

      12

      مرتضی مهدی­زاده

      خراسان­جنوبی

      54

      25\14

      8

      تجدید

      13

      مهدی زاودی

      خراسان­جنوبی

      59

      75\13

      5\6

      تجدید

      14

      حسین بخشی

      خراسان­جنوبی

      52

      5\10

      15

      قبول

      15

      حمیدرضا بیژن­پور

      خراسان­جنوبی

      49

      14

      5\11

      قبول

      16

      رسول آبدرای

      خراسان­جنوبی

      49

      13

      12

      قبول

      17

      علی صادق­زاده

      خراسان­جنوبی

      57

      13

      5\10

      قبول

      18

      مصطفی احمدپور

      خراسان­جنوبی

      55

      75\12

      13

      قبول