• ۲۱:۵۷ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
      نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در سیرجان مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان با حضور 91 کشتی گیر در 8 دور و با انجام 196 کشتی روزهای 24 و 25 بهمن ماه در سالن امام علی (ع) شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار شد.


      اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      پویا ناصرپور

      امید علیایی اردی

      پویا دادمرز

      مهدی قربانی

      امید آرامی

      علیرضا اسدی

      محمد دانیالی

       

       

       

      خوزستان

      اردبیل

      خوزستان

      قم

      سیستان وبلوچستان

      اصفهان

      البرز

       

       

       

      60

      علیرضا نجاتی

      مهدی محسنی نژاد

      بهنام عبدولی

      حسین جاویدی

      محسن مدهنی

      سیاوش منصور ینگنجه

      علی رستار

      محمدهادی شعبانی

      رضامردی

       

      قم

      خوزستان

      خوزستان

      فارس

      خوزستان

      اردبیل

      کرمان

      فارس

      قم

       

      63

      بهرام معروفخانی

      مصطفی کاید خورده

      محمدجواد رضایی

      حسین محمودی

      امیرحسین عرب

      وحید هیکی

      رضا جمال منش

      رضا تقی زاده

      ماهان معصومی

      مصطفی گلاوی

      اردبیل

      خوزستان

      قم

       تهران

      قزوین

      خوزستان

      خوزستان

      مازندران

      فارس

      سیستان وبلوچستان

      67

      سجاد ایمان طلب

      محمدرضا مختاری

      محمدسعید عزیزی

      محمد محمودی

      حسین کوه پیما

      یونس حسینوند

      رضا قهرمانی زاده

      محمدمعصومی

      حسین پیروار

       

      مازندران

      فارس

      کرمانشاه

      توابع تهران

      فارس

      خوزستان

      مرکزی

      فارس

      البرز

       

      72

      امین کاویانی نژاد

      محمدرضا رستمی

      اشکان سعادتی فر

      محمدجواد ترکاشوند

      حسین شهبازی

      محمدرضا کاکه

      محمدغلامی

      محمد عرب

      علی ناقوسی

       

      خوزستان

      فارس

      تهران

      قزوین

      آذربایجان شرقی

      ایلام

      فارس

      البرز

      خوزستان

       

      77

      شایان عفیفی

      سیدمحمد چوبچیان

      علی کبیری

      فردین عبدولی

      عبدالله اربابی

      علی نیکنام

      پیمان جلیلیان

      مهران سعادتی فر

      سلمان کهخاپور

      علی سلیمانی

      آذربایجان شرقی

      گیلان

      چهارمحا وبختیاری

      خوزستان

      اردبیل

      فارس

      کرمانشاه

      خوزستان

      سیستان وبلوچستان

      قم

      82

      حسین فروزنده قوچه بیگلو

      محمدرضا رضایی

      علی موسی زاده

      ناصر علیزاده

      حسین ولی نیا

      سعید رسولی

      داریوش قلی کیانی

      محمدمهدی خوشبخت

      مهدی جلالی

      سیدمحمدحسین طالبیان

      تهران

      قم

      توابع تهران

      مازندران

      لرستان

      گیلان

      خوزستان

      خوزستان

      چهارمحال وبختیاری

      تهران

      87

      محمدهادی ساروی

      حسن فروزنده قوجه بیگلو

      اکبر زکی پور

      سعید یوسفی

      سینا نوریانی

      امیرحسین خانپور

      امید محمودی

      فردین سالارپور

       

       

      مازندران

      تهران

      خوزستان

      توابع تهران

      لرستان

      مازندران

      خوزستان

      کرمان

       

       

      97

      وحید دادخواه

      حمیدرضا بادکان

      آرمان طهماسبی

      محمدرضا رمضانی

      ابوالفضل سیدمهدوی

      حامد عبدولی

      سیداحسان اسماعیل پور

      امیررضا کارگری

       

       

      خراسان رضوی

      تهران

      تهران

      مازندران

      توابع تهران

      خوزستان

      کرمان

      کهگیلویه وبویراحمد

       

       

      130

      امین میرزازاده

      سیدمحمدموسوی

      نویداله قلی نوه سی

      سجاد موسوی

      علی اکبر یوسفی

      سیدمجتبی حسینی

      علی دارابی

      مسعود زیدآبادی نژاد

       

       

      خوزستان

      البرز

      آذربایجان شرقی

      خراسان رضوی

      مازندران

      مازندران

      لرستان

      کرمان